Изненадваща дисквалификация в “Един за друг”
Вечно усмихнатата Галена от Генерал Тошево наруши правилата на екстремното предизвикателство няколко пъти и получи служебна загуба за нея и нейния съпруг Петър
Индивидуалното женско изпитание в “Един за друг” донесе със себе си много адреналин, сълзи, хъс за победа и една изненадваща за всички дисквалификация. Вечно усмихнатата Галена от Генерал Тошево наруши правилата на екстремното предизвикателство няколко пъти и получи служебна загуба за нея и нейния съпруг Петър, който бе направил един от най-високите залози за днешната игра.
Задачата пред дамите не беше никак лесна. Те трябваше да влязат в ролята на професионални сапьори, минавайки през пет степени на трудност с разнообразни представители на животинския свят. Всяка следваща кутия съдържаше комбинация от цифри, които сформираха важна дата в живота на отделните двойки и служеха за код, който да освободи техните кавалери от тиктакащата опасност.
Най-успешно с предизвикателството се справиха двойките на магазинерите Йоана и Румен, инфлуенсърката София и съпруга ѝ Тихомир, юристите Йордан и Елизабет, брокера Светослав и любимата ми Сияна, органите на реда във Вилата на Любовта Маргарита и Кристиян и забавните перничани Михаела и Венцислав.
Играта обаче се оказа твърде голямо предизвикателство за съквартирантките Петя и Дарина, които доброволно се отказаха от участие, а слънчевата Галена изгуби право на участие, заради нарушение на правилата. Тази вечер най-романтичното риалити в ефира предстои изпитанието за двойки. Победата за Дарина и Денис е задължителна, а оръжията на любовта отново ще бъдат в сръчните ръце на жените.
Ружа Игнатова се крие в Дубай, смята български журналист
Значително поскъпване на цената на домата
Енцо Фернандес е мечтаният трансфер на Реал Мадрид, готви се мега сделка
Блестяща фурна без усилие - лесен начин за почистване
Цветовете, които ни подмладяват
Лесна мусака с картофи и кайма - класическа домашна рецепта
Смях в мрежата: Бербатов бил Митьо Пищова II
Коя зодия ще има най-голям късмет на 22 март
Боб с наденица в гювеч - стара рецепта
Българи с много красиви имена празнуват днес
Дъжд по Южното Черноморие, студ в края на седмицата
Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне
