Теа от "Ергенът" се впусна в горещи ласки с мулатка (СНИМКИ 18+)
Двете се снимат в еротична лятна, морска фотосесия
"Най-добрата ми приятелка е мулатка." Това обяви колоритната Tea, след като изхвърча от "Ергенът" заради скандала с Виктория и това, че я нарече "смрадлива циганка", пише БЛИЦ.
Tea и нейната приятелка, която е мулатка, заснемат чисто голи еротична лятна, морска фотосесия, а зад обектива е Иван Славов. От фотосите става ясно, че двете са си повече от близки и обичат да позират дибидюс.
Мулатката до Теа неслучайно е наричана и "черната перла" на нашето Черноморие, тъй като участва и в множество топлес кадри, както и вариететни програми.

Tea обясни, че в "Ергенът“ не са излъчени много кадри, защото "не са за ефир“. Преди избухването на Tea Виктория час и половина злословела по неин адрес, а тя си седяла с един оператор и си пиела вино. Накрая не се сдържала и отишла да се разправя.
Tea хвърли бомбата, като каза, че много от момичетата, когато нямало снимки, "седели по ъглите“ и говорели против Алек, на когото нямали доверие и изобщо против цялата продукция, пише "България Днес".
Иран: САЩ лъжат, че Ормуз е отворен, протокът остава под наш контрол
Италия привлече бившия военен министър на Украйна за съветник по отбранителните технологии
Жега до 35 градуса днес, но вечерта гръмотевици удрят Западна България
Обир като от филм във Виена: С чук и оръжие задигнаха кралска огърлица за 4,3 млн. долара
Русия е ударила Киев с новия Искандер-1000
Почина Ойо IV - кралят, който се възкачи на трона едва на 3 години
БАБХ спря близо 38 тона фъстъци с опасни нива на афлатоксини
Русия пуска в серия нова система срещу Starlink, Москва твърди, че може да заглушава мрежата
Бик едва не уби 51-годишен край Вакарел, мъжът е в реанимация с тежки травми
Ангел Димитриев продължава дейността си във ФМИ след приключването на проверката на СУ
Тръмп прекръсти езерото Онтарио на езерото Америка и отвори нов фронт срещу Канада

Какво значи това шлегми? Моля пишете на български!