Примата на фолка най-накрая прости на брат си
Глория се сдобри с него след дълги години неразбирателство
Попфолк кралицата и Николай Иванов няколко години не си говореха, но от няколко дни замразените им отношения са вече минало. Двамата отпразнуваха ренесанса на своята близост с клип от домашно парти, на който Гло пее на уше на брат си.
И попфолк звездата, и Николай се видимо изключително развълнувани и в някои моменти дори се просълзяват. За разлика от публичните си изяви, на които неизменно прави фурор с ултраелегантните си тоалети, Глория кърши глас на купона в семпло черно трико, подчертаващо моделската й фигура. Топизпълнителката излъчва топлота и задушевност и цялото й поведение издава силните й сестрински чувства към Николай.
Специално за възраждането на техните отношения Гло е избрала прочувствена песен на Софи Маринова. В хитовото парче на колежката й се пее за "любов завинаги" и това е повече от ясен знак, че неостаряващата попфолк дива и брат й никога повече няма да спрат да си помагат и да бъдат един до друг. На финала на домашното видео Николай, с чаша в лявата ръка, се приближава до прочутата си сестра, прегръща я и обсипва с целувка бузата й.
Дълги години братът на Глория е бил черната овца в семейството. За Николай се знае само, че върти бизнес със зеленчуци, но редовно предприема дълги пътувания из Европа. Той живее под един покрив с дама на име Цветелина, от която има син. Родената в Две могили, Русенско, шармантна гласовитка се беше смразила с брат си, след като Николай е арестуван преди няколко години в Амстердам. След 24-часов престой в ареста обаче роднината на Гло е освободен, защото ставало въпрос за друг Николай, също роден в Русенско, но бивш футболист в "Дунав" и "Светкавица".
Съименникът на брата на Гло бил издирван от полицията в Холандия по подозрение в участие в балканска банда за източване на кредитни карти. След като попфолк звездата изпяла песента, тя и брат й сядат на масата и съвсем се разнежват. Започнали да си припомнят как са пътували заедно до Париж на семейна почивка.
Популярната певица обещала, че слагат кръст на всичко, което е довело до влошаването на отношенията им. Припомняме, че първото неприятно събитие бе обирът в дома на Глория, случил се още в зората на кариерата й. Тогава бъдещата кралица на фолка изказа съмнение, че апашите са били насочени от вътрешен човек.
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас

-----
Що не напишете името на гения сътворил това изречение? Хахахаха