Събарят родната къща на Тодор Колев, ето в какво я превръщат
На нейно място ще правят паркинг
Събориха родния дом на легендата в комедията Тодор Колев в град Шумен. Причина за това е, че на негово място ще правят паркинг. Колеги на Адама споменават, че легендарният Тодор Колев сякаш е преследван от прокоба свързана с недвижимите имоти.
Те не визират само бащиния му дом, който бе сринат от булдозерите, но и неговата разкошна „хасиенда“ в Симеоново, в която покойната звезда от „Опасен чар“ живя съвместно със своята втора половинка – Йорданка. Тиражира се информация, че просторната къща е била наследство на Йорданка от нейния покоен съпруг и търговец на оръжия – Жозе Дени.
„Народната власт“ в страната ни го вкарва в затвора през 80-те години. Малко след като излиза на свобода – той напуска нашия свят завинаги. Собственици на имоти в близост шушукат помежду си, че това място било прокълнато, предават от българияднес.
Проектът за нови ядрени мощности на АЕЦ Козлодуй надвишава 1 млрд лева
Лесен трик за пухкави и свежи кърпи, който експертите препоръчват
Илон Мъск обмисля закупуването на Ryanair след публичен сблъсък с шефа на компанията
Проверете дали мозъкът ви още е млад
Проектът за нови ядрени мощности на АЕЦ Козлодуй надвишава 1 млрд лева
20/01/2026, Вторник 13:20
0
Григор Димитров приключи участието си още в първия кръг на Australian Open
Никога няма да отслабнете, ако на тялото ви липсват тези два минерала
Ендокринолог посочи напитка с доказани ползи за здравето на червата
Несебър ще отбележи Бабинден
Президентът Румен Радев подаде оставката си пред КС
Кой не бива да консумира боб и как да го приготвяме правилно
Българин кътал 169 000 лева в монети. Банка брои парите му 6 часа
Мария Илиева потвърди участие в новия сезон на Гласът на България

Жозе Дени бе в затвора.