Кабинетът „Главчев“ отстрани човека на ПП в ръководството на ДАНС
Станало по предложение на председателя на Агенцията
Министерският съвет прие решение, с което освобождава предсрочно Петър Петров от длъжността заместник-председател на Държавна агенция „Национална сигурност“. Правителственото решение е във връзка с писмо на председателя на Агенцията, с което предлага освобождаването на Петров. Това съобщи пресцентърът на Министерския съвет. Днес бе първото заседание на новото служебно правителство с премиер Димитър Главчев.
Петър Петров бе човекът на „Продължаваме промяната“ (ПП) в ръководството на ДАНС. Той е бивш депутат от формацията в 48-ото Народно събрание и бе назначен в Държавна агенция „Национална сигурност“ от предишното правителство с министър-председател Николай Денков.
Петров бе народен представител и в настоящия парламент от "Продължаваме промяната - Демократична България" (ПП-ДБ).
Само чудо праща Кирил Милов и Семен Новиков на Европейското по борба
Любо Ганев с емоционални думи след смъртта на Боби Михайлов
Любо Пенев проговори за битката с рака
Трикове, които всяка домакиня трябва да знае
Баница със сирене стъпка по стъпка
Гонзо със словесен гаф за Михайлов и критиците му
Кои зодии най-често разбиват сърца
Валери Божинов за Боби Михайлов: Ел Гранде Президенте
Министерството на туризма се включи във важна инициатива
Ето как Любо Пенев реагира на смъртта на Боби Михайлов
Опитайте рецептата на леля Дори за сладки великденски хлебчета със стафиди
Дерат ни кожите в ресторантите, цените скочиха 100%

Щеф на ГДБОП Димитър Кангалджиев Капия на Плмен Узунов-Узунката шеф на "Пътя на Копринката" замесен и покровител на канал за мигранти за Румъния
Същия бил "къртиза" и заедно с жена си работека в Полицията ИЗНАСЯЛИ информация на клужбите към Мафиоти и престъпници конграбандисти НиколайЯйлата от Лом и Николай Клечуров -организатаре на канал за мигранти