Пиян общински съветник от ПП-ДБ катастрофира и избяга
Той е и член на Комисията по безопасност на движението - отказал тест за алкохол и наркотични вещества
Столичен общински съветник и член на комисията по безопасност на движението е избягал от катастрофа, разиграла се в петък вечерта. Това съобщава NOVA. Произшествието е станало на столичния булевард „Драган Цанков” и улица „Кирил Видински” при лека катастрофа между две коли.
Виновният шофьор е опитал да напусне мястото на катастрофата, но е спрян на няколко пресечки от инцидента. Водачът е общински съветник, член на комисията по безопасност на движението.
Видимо е бил употребил алкохол, но е отказал тест за алкохол и наркотични вещества. По първоначална информация въпросният общински съветник е Благовест Георгиев от ПП-ДБ.
Освен това той заплашвал полицейските служители.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Не ми се иска да го кажа но си прав и то до болка . Много точно . Няма оправия само бой и диктатура би помогнала на нормалните хора с живеят нормално а такива като тоя да си получат каквото искат .
Точно тези от ПП-ДБ, дето са поели целия горещ план в дълбокото гърло като Асен Василев, като една евтина политическа куртизанка имат дързостта и нагло говорят с пълна уста. Няма нищо изненадващо, точно такива са Христо, Киро, и Асен. Евтини куртизанки, които за пари продават и тяло и душа, за да пият мазно турско кафе и да се нахендрят на чепа. Гнусният запис на Асен Василев се изпълнява, ПП и ДБ са брутални, безскрупулни и алчни за власт, пари и постове…
Това е върховенството на закона и съдебната реформа за които претендират партизаните на Сорос, този съветник от ПП е спазил всяка запетая от закона и е заплашвал служители, че ще им стъжни живота.
Конфискуваме ли мепесето или това се отнася само за раята която им плаща заплатите на тия боклуци?
Щото от ДП С ли е що ли?
Нищо няма да му направят и на тоя.