Пиян общински съветник от ПП-ДБ катастрофира и избяга
Той е и член на Комисията по безопасност на движението - отказал тест за алкохол и наркотични вещества
Столичен общински съветник и член на комисията по безопасност на движението е избягал от катастрофа, разиграла се в петък вечерта. Това съобщава NOVA. Произшествието е станало на столичния булевард „Драган Цанков” и улица „Кирил Видински” при лека катастрофа между две коли.
Виновният шофьор е опитал да напусне мястото на катастрофата, но е спрян на няколко пресечки от инцидента. Водачът е общински съветник, член на комисията по безопасност на движението.
Видимо е бил употребил алкохол, но е отказал тест за алкохол и наркотични вещества. По първоначална информация въпросният общински съветник е Благовест Георгиев от ПП-ДБ.
Освен това той заплашвал полицейските служители.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой

Не ми се иска да го кажа но си прав и то до болка . Много точно . Няма оправия само бой и диктатура би помогнала на нормалните хора с живеят нормално а такива като тоя да си получат каквото искат .
Точно тези от ПП-ДБ, дето са поели целия горещ план в дълбокото гърло като Асен Василев, като една евтина политическа куртизанка имат дързостта и нагло говорят с пълна уста. Няма нищо изненадващо, точно такива са Христо, Киро, и Асен. Евтини куртизанки, които за пари продават и тяло и душа, за да пият мазно турско кафе и да се нахендрят на чепа. Гнусният запис на Асен Василев се изпълнява, ПП и ДБ са брутални, безскрупулни и алчни за власт, пари и постове…
Това е върховенството на закона и съдебната реформа за които претендират партизаните на Сорос, този съветник от ПП е спазил всяка запетая от закона и е заплашвал служители, че ще им стъжни живота.
Конфискуваме ли мепесето или това се отнася само за раята която им плаща заплатите на тия боклуци?
Щото от ДП С ли е що ли?
Нищо няма да му направят и на тоя.