Пиян общински съветник от ПП-ДБ катастрофира и избяга
Той е и член на Комисията по безопасност на движението - отказал тест за алкохол и наркотични вещества
Столичен общински съветник и член на комисията по безопасност на движението е избягал от катастрофа, разиграла се в петък вечерта. Това съобщава NOVA. Произшествието е станало на столичния булевард „Драган Цанков” и улица „Кирил Видински” при лека катастрофа между две коли.
Виновният шофьор е опитал да напусне мястото на катастрофата, но е спрян на няколко пресечки от инцидента. Водачът е общински съветник, член на комисията по безопасност на движението.
Видимо е бил употребил алкохол, но е отказал тест за алкохол и наркотични вещества. По първоначална информация въпросният общински съветник е Благовест Георгиев от ПП-ДБ.
Освен това той заплашвал полицейските служители.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Не ми се иска да го кажа но си прав и то до болка . Много точно . Няма оправия само бой и диктатура би помогнала на нормалните хора с живеят нормално а такива като тоя да си получат каквото искат .
Точно тези от ПП-ДБ, дето са поели целия горещ план в дълбокото гърло като Асен Василев, като една евтина политическа куртизанка имат дързостта и нагло говорят с пълна уста. Няма нищо изненадващо, точно такива са Христо, Киро, и Асен. Евтини куртизанки, които за пари продават и тяло и душа, за да пият мазно турско кафе и да се нахендрят на чепа. Гнусният запис на Асен Василев се изпълнява, ПП и ДБ са брутални, безскрупулни и алчни за власт, пари и постове…
Това е върховенството на закона и съдебната реформа за които претендират партизаните на Сорос, този съветник от ПП е спазил всяка запетая от закона и е заплашвал служители, че ще им стъжни живота.
Конфискуваме ли мепесето или това се отнася само за раята която им плаща заплатите на тия боклуци?
Щото от ДП С ли е що ли?
Нищо няма да му направят и на тоя.