Пиян общински съветник от ПП-ДБ катастрофира и избяга
Той е и член на Комисията по безопасност на движението - отказал тест за алкохол и наркотични вещества
Столичен общински съветник и член на комисията по безопасност на движението е избягал от катастрофа, разиграла се в петък вечерта. Това съобщава NOVA. Произшествието е станало на столичния булевард „Драган Цанков” и улица „Кирил Видински” при лека катастрофа между две коли.
Виновният шофьор е опитал да напусне мястото на катастрофата, но е спрян на няколко пресечки от инцидента. Водачът е общински съветник, член на комисията по безопасност на движението.
Видимо е бил употребил алкохол, но е отказал тест за алкохол и наркотични вещества. По първоначална информация въпросният общински съветник е Благовест Георгиев от ПП-ДБ.
Освен това той заплашвал полицейските служители.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Не ми се иска да го кажа но си прав и то до болка . Много точно . Няма оправия само бой и диктатура би помогнала на нормалните хора с живеят нормално а такива като тоя да си получат каквото искат .
Точно тези от ПП-ДБ, дето са поели целия горещ план в дълбокото гърло като Асен Василев, като една евтина политическа куртизанка имат дързостта и нагло говорят с пълна уста. Няма нищо изненадващо, точно такива са Христо, Киро, и Асен. Евтини куртизанки, които за пари продават и тяло и душа, за да пият мазно турско кафе и да се нахендрят на чепа. Гнусният запис на Асен Василев се изпълнява, ПП и ДБ са брутални, безскрупулни и алчни за власт, пари и постове…
Това е върховенството на закона и съдебната реформа за които претендират партизаните на Сорос, този съветник от ПП е спазил всяка запетая от закона и е заплашвал служители, че ще им стъжни живота.
Конфискуваме ли мепесето или това се отнася само за раята която им плаща заплатите на тия боклуци?
Щото от ДП С ли е що ли?
Нищо няма да му направят и на тоя.