×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Главният секретар на МВР мистериозно подаде оставка


Главният секретар на МВР мистериозно подаде оставка
Живко Коцев е посочил "лични причини", считан е за близък до "Демократична България"
04 Април 2024, Четвъртък, 10:33 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка-архив: Авторът)

Спекулира се дали Живко Коцев няма да стане служебен вътрешен министър или да се кандидатира за депутат

На основание чл. 36, ал. 6, т. 1 от Закона за Министерството на вътрешните работи главният секретар на МВР главен комисар Живко Коцев е подал заявление за освобождаване от длъжност по собствено желание. Това съобщи пресцентърът на вътрешното ведомство.

Оттеглянето на Коцев засега остава мистерия. Източник на „Флагман“ от МВР коментира, че то е било изненадващо. Живко Коцев посочил „лични мотиви“. Спекулира се дали той няма да бъде назначен за служебен вътрешен министър.

Лаконичен коментар по темата направи лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пред репортери в парламента. Той обясни, че няма информация за оставката на Коцев, но винаги го подкрепял. Борисов заяви, че предложението за назначението му дошло от съпредседателя на парламентарната група на "Продължаваме промяната - Демократична България" (ПП-ДБ) Атанас Атанасов. Лидерът на ГЕРБ веднага се съгласил. 

Това е любопитен коментар, защото всъщност главният секретар на МВР се назначава с указ на президента по предложение на Министерския съвет. 

В кулоарите на парламента лидерът на БСП Корнелия Нинова заяви, че няма информация за оставката на Живко Коцев.

Той е човек на „Демократична България“ и Атанас Атанасов, коментира пред „Флагман“ източник от МВР. Това повдига въпроса и дали Коцев няма да се кандидатира за депутат на предстоящите избори. 

 


В категории: Политика


Тервел ИЛИЕВ Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" 31/07/2025, Четвъртък 21:04 0
9
Коментара по темата
9.
хаха
04.04.2024 18:14:37
0
0
Мистериозно ли... няма дим без огън, никой не бяга от келепира ей така щот няма ко да прави
8.
Полицай
04.04.2024 15:38:19
0
10
Ми той тоя секретар какъв ли полицай е бил направо си е една мижатурка.Такива като него направо на улицата безработен.Лишпер недоклатен.
7.
иар димка
04.04.2024 14:22:38
12
5
Тоз ПАСКАЛ от 30 години е митничар и ВЪРТЯЛ канало с внос/износ
Доколкото знам ПП ДБ са от 2 год на власт
Кво праихте през останалите 28год ?
а да праихте чували с кинти ,хотели по морето и къщи в Гърция докато ловахте роказно мишоци с 2треви в джоба
6.
Nostradamus
04.04.2024 14:06:44
0
9
Главният секретар на МВР мистериозно подаде оставка!?!?
Вероятно Не желае името му да се свързва с
Калинчо и Нотариуса!!!
5.
Лъснаха им схемите на ПП-ДБ шарлатаните
04.04.2024 13:08:36
3
14
Разработката показа просто какви мошеници, измамници, корумпета и алчни наглеци простоидиоти ни управляват.
Всичките кадри на ПП/ДБ, набутани по високите етажи на Митниците, лъснаха с насрани задници, заедно с финансовия им министър Асен Василев, който ги назначи.
А вървете и пак гласувайте за тия корумпирани мошеници гномове и простоидиоти!
4.
Кокорко и Чашков напълниха кюлотите от страх
04.04.2024 13:05:24
2
17
За първи път у нас ДАНС и КПКОНПИ правят такава мащабна акция по разбиване на контрабандни канали за наркотици и цигари!
За първи път в тази престъпна организация са гепани по бели гащи шеф на Агенция Митници, крупен контрабандист Паскала /и двамата арестувани/, заместник шеф на Агенция Митници, главен секретар на МВР Живко Коцев /неарестуван и подал вече оставка, само и само да му бъде спестен ареста и готов да свидетелства за лайната, в които се е набутал корумпирано/ и финансов министър Асен Василев, който е назначил тия хубостници по висшите етажи на Митниците.
3.
работа работа работа
04.04.2024 12:45:55
10
6
Митничарю,митничарю
ТИ роднина милиционер ,Ухо в Данс другарю
ДАЙ да правиме комбина
с кокаина
далавера от чужбина
да изкареме няколко милиона
за къщурка е хотелче във Барлселона
Стига с тез имоти в гръцка Аспровалта
дай да изперем кинтите в офшорка в Малта
2.
Очаквайте неочакваното
04.04.2024 11:04:44
10
24
Защо мистериозно. Просто знае неща за министъра, които в качеството му на главен секретар и член на екипа не би било етично да говори и споделя публично.
1.
Боян
04.04.2024 10:41:50
12
31
Един хибрид на пенсия и заплата по-малко,всичките трябва да бъдат освободени-девета година са на двойна хранилка,хем пенсия,хем заплата,задръстена е системата на МВР с тях особенно в Гранична и Пожарната.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Нефтохимик" договори клубен автобус "Нефтохимик" договори клубен автобус Ето подробности Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пламъците били високи 2-3 метра, но и това не смутило храбрите огнеборци от Сливен, на които 78-годишният Кольо дължи живота си Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Те идат организирано, за да излъжат, че зад тях има хиляди учители и стотици хиляди родители, а на протестите им се събират все по 72 души, каза той След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо Привлече ме като магнит и не можех да се измъкна, разказва момичето, което живее втори живот след токовия удар  Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Актьорът не пожелал да се вдига шум Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Дамян Колев заменя Мартин Божилов Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Времето от утре ще е прекрасно за плаж, но подводното течение от днес копае опасни ями Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Люк Еванс снима тайна продукция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Извършена е сложна хирургическата интервенция за стабилизиране на гръбнака Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Актьорът бе осъден на 18 месеца затвор
Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Става много тежко за украинските части и в Покровск, а линията Славяск- Краматорск започва да се руши и затова Тръмп дава ултиматоми като луд, коментира проф. Витанов Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма На някои хора сякаш не им е писано да са заедно Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Според информация на Дирекцията за извънредни ситуации и борба с природни бедствия към президентството в Анкара (АФАД), епицентърът се е намирал край бреговете на истанбулския квартал Силиври, на дълбочина от 9,91 километра Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Айтос с план да разкрие туристическия си потенциал Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Символичен финал на една политическа илюзия, родена с лозунги за морал и прозрачност, но приключваща със схеми, арести и корупционни обвинения Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Повече подробности за сделката ще бъдат дадени едва когато има повече яснота, уточняват от дружеството. НИС управлява мрежа от 22 бензиностанции в България, които оперират у нас под марката "Газпром“ С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова Преди това ние вървяхме към раздяла, бяхме се отдалечили един от друг, споделя миската От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката В интервюто за "Сънди таймс", което е един от редките й разговори с медии, тя казва, че не би пожелала и на най-злия си враг да изпита чувството да си беден и да живееш на месечните социални помощи Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Спецакция на полицията от Бургас, Ямбол и Националната дирекция разкри тайник с наркотици в карнобатско село – пчелинът се оказал прикритие за канабис Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Спрямо обвиняемия С.В. е взета мярка за неотклонение “гаранция“ в размер на 10 000 лева
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори