12-годишната Никол Божинова посрещна рожден ден в нощен бар
Тийнейджърката купонясва в момичешка компания
Никол Божинова отпразнува 12-ия си рожден ден изцяло в момичешка компания. Майка й Николета й вдигнала луксозна дискотека в нощно заведение, в която били поканени само момичета. Явно по желанието на рожденичката не било поканено нито едно момче от познатите на малката госпожица.
Даже брат й Валери Божинов отсъствал от партито. Най-вероятно синът на Алисия не е бил поканен от родната си сестра. Но мама Николета, която е с бебе на ръце присъствала на купона на тийнейджърките. Като осигурила за настроението на момчетата да се погрижи тяхната любима певица Биляниш.
Тържеството се провело в бар вчера вечерта. Който бил затворен за външни посетители. А Никол и компанията й се забавлявали до насита под звуците на хитовете на Биляна Лазарова. На които танцували без да бързат за вкъщи. Защото момичетата са във ваканция и могат да купонясват колкото им се иска.
Предния си рожден ден Никол Божнова посрещна в Париж заедно с майка си. Но тази година заради раждането на невръстната си сестричка подобна луксозна екскурзия се оказа невъзможна. 12-годишната госпожица вече е на ти с инфлуенсърството и се старае да не изложи мама и татко в социалните мрежи.
Източник: Хотнюз
Сол в канала: защо е полезно
Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути
Отиде си Красимир Лаков
Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна
