Тази красавица от "Сървайвър" показа перфектна форма 40 дни след раждането (СНИМКИ)
Риалити героинята облече сатенена рокля и отиде на рожден ден
40 дни след като роди сина си Лео, Ганка от "Сървайвър“ имаше приятен повод да се облече официално – рожден ден на детето на нейна приятелка.
"След 1 година без грим и токчета днес едно от момичетата ни навърши годинка и ни отнесе в облаците. А и ние си имаме повод – Лео е на 40 дни“ – похвали се Ганка Статева. На снимките се вижда, че младата майка е в перфектна форма.
Ганка и Ванко, който също е участник в "Сървайвър", станаха родители за първи път на 20 февруари 2024 г.
За раждането се погрижи д-р Мажена Панова, позната на зрителите на bTV от "Фермата" 8. В нейните ръце за първи път проплакват децата и на други на популярни българи като Мария Илиева, Димитър Рачков, Криско, Евтим Милошев и Мадлен Радуканова.
Преди седмица Ганка и Ванко обявиха, че вече са се преместили да живеят в град Ракитово, близо до Велинград.
"Преди да се роди Лео, купихме къща в покрайнините на София. Искахме да се отделим от лудницата, защото имаме възможност да работим онлайн, а извън големия град човек се чувства по-приятно и креативно“, сподели Ванко в специално видео по повода. "Впоследствие се появи Лео, а нямахме възможност да направим толкова бързо къщата готова за живеене. Затова решихме да отидем в района на Велинград. Ако някой ми беше казал преди време, че ще живея сред Родопите, нямаше да повярвам“, призна младият татко.
Ганка и Ванко се запознаха в "Сървайвър", където пламна и романтичната искра помежду им.
"Аз съм истинският победител в Сървайвър", заяви Ванко след края на екстремното риалити, което му дари семейство. Два месеца след края на предаването с Ганка са станали двойка. Ганка е от пазарджишкото село Дорково, a Иван Георгиев е фитнес треньор инфлуенсър, пише Ladyzone.bg.
Горчиви истини и разкрития: началото на февруари носи емоционални трусове за Телец, Рак и Скорпион
Дара взе решение за "Евровизия"
25% по-малък риск от депресия за децата с това правило
За бедстващите пенсионери все няма пари
Фирми от ОАЕ преговарят за част от активите на "Лукойл"
София кръсти улица на Тери Пратчет
Биткойн падна под 75 хиляди долара и пазарът остава под натиск
Кола падна в река Лева край Враца след поднасяне на заледен път
За тази фолкаджийка изневярата била нещо нормално
С перфектната му слаба визия всеки костюм и нова дрешка му лепват като на манекен
Марин Петков е близо до трансфер в Саудитска Арабия
Началникът на Софийския затвор предлага предсрочно освобождаване на Евелин Банев Брендо
