3 зодии ще успеят да измамят капризния ретрограден Меркурий
Късметлиите ще избегнат приятностите и няма да се сблъскат с жестоките уроци на Съдбата
Астролозите предупреждават, че седмица ще бъде трудна и емоционална. И всичко това заради ретроградния Меркурий, който ще продължи чак до 25 април.
За съжаление, влиянието му ще се отрази на всички представители на зодиакалния кръг.
Надежда обаче има, казват специалистите, но тя е само за три зодии. Те ще успеят да измамят капризния ретрограден Меркурий и дори да го привлекат на своя страна.
Късметлиите ще избегнат приятностите и няма да се сблъскат с жестоките уроци на Съдбата.
Ето под кои зодиакални знаци са родени щастливците:
Овен
По-добре е представителите на този знак да не губят време. Докато другите представители на Зодиака преживяват сътресения заради обръщането на Меркурий, Овните са готови да преместят планини и да излязат победители от всяка ситуация.
Скорпион
Хората от тази зодия се отличават със своята решителност и в първите дни на април никой няма да може да спре натиска им.
От една страна, те ще могат да се възползват на максимум от работния си пламък, но, от друга, Скорпионите рискуват да прегорят в процеса и да изпаднат в депресия.
За да не пропуснат добрите перспективи, трябва внимателно да планират времето си и да не забравят да се пренасочат към други дейности.
Водолей
Нови възможности очакват представителите на този знак. Въпреки че седмицата започна с ретрограден Меркурий, без никакви притеснения могат да се пробват в нещо ново.
Вярно е, че не трябва да очакват големи ползи веднага. Първо трябва да се потопят в процеса, да задоволят интереса си и чак след това да започнат да мислят за наградата.
Ако сте изправени пред избор, е по-добре да не взимате съдбоносни решения. /jenata.blitz.bg
Колко яйца можем да консумираме по Великден без риск за здравето според експерти
Задържан е мъж от Аврен за въоръжен грабеж в салон за красота във Варна
Турция подготвя възможна пълна забрана за продажба на тютюневи изделия
Туристи се срещнаха с мечка по пътя към хижа Рай в Стара планина
Чаша топла вода може да подпомогне хидратацията и храносмилането според нови наблюдения
Стоки втора употреба - кога са изгодни и кога крият риск за потребителите
Пролетта се завръща с температури до 20 градуса в страната
Лесен трик за перфектно белене на великденски яйца спестява време и усилия
Въздушна линейка кацна спешно в Разлог заради чужденец в тежко състояние
Изабелла Шиникова се класира за финала на тенис турнир в Египет
Нов хит за Великден комбинира козунак с черен чесън и шоколад
Инцидент на АМ Тракия, кола се обърна по таван

Защо имало увеличение на рака на белите дробове и този на млечните жлези, ли?!?
А, ЗАЩО храната е пълна с микропластмаса и ГМО?!
Защо Бургас редовно смърди вечер от край време?!
Защо изсякоха горите и сега щели да пръскат със сребърен йодид, който щял да предизвиква дъжд и така щели били "да борят" сушата?!????
Горите привличат дъждовните облаци. А, плевелите, наред с дървета и храсти, пазят с корените си почвите от ерозия и свлачища!
Нека който желае, да потърси за сребърен йодид и да прочете, колко е "безвреден" за: растения, животни, хора....
Пестициди навсякъде! Тези отрови отиват и в подпочвените води.
Ние какво: дишаме, ядем, пием?!!
Как, тогава населението да е здраво?!!
Не може ли просто да се спре със "загрижеността"?
Нищо няма нужда да се прави!
Само да се остави Природата на спокойствие за 2 години, поне!
Тя е интелигентна, глобална екосистема, към която принадлежим и ние!
Сама ще се балансира, като престане саботажа.