Украйна намали възрастта за мобилизация в армията
Според изчисления са нужни още 500 хиляди души, които да се сражават на фронта
Украйна намали възрастта за мобилизация в армията от 27 на 25 години. Законопроектът беше внесен във Върховната Рада още преди година, но влиза в сила от днес, съобщава Нова телевизия.
По изчисления на генералния щаб на армията са нужни още 500 хиляди души, които да се сражават на фронта. Президентът Володимир Зеленски заяви, че решението идва в ключов момент за войната с руските сили. Според информация на украинското разузнаване Москва се готви за нова офанзива в края на май или в началото на юни.
Пак отписват Джокович в Мелбърн
Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница
Джокович със смайващи думи към Синер
Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство?
Цената на цигарите скача
Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск
Полезни храни против остеопороза
Младите мъже "полудяха" по пластичните операции
Тези 3 храни поскъпнаха най-много след приемането на еврото
Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов
Февруари носи пари и успех на три зодии
Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше

А Кличко какъв украинец е, той си е казахстанец. Така се получава като начело на държавата са чужденци - разграбване и заличаване.
Украйна ясно заяви че никога няма да бъде под руски ботуш.
до 2
Slava rusiq !!!!
Върви по стъпките на предците си.