Пушилин се усъмни от смисъла Украйна да продължи да съществува като държава
Според него Украйна е икономически неплатежоспособна и международните дългове „няма да могат да бъдат изплатени още три или четири поколения, ако тази страна продължи да съществува“
Още няколко поколения украинци ще изплатят дълговете си към Запада, ако страната запази държавността си, каза лидерът на ДНР Денис Пушилин, съобщават руски медии.
Според него Украйна е икономически неплатежоспособна и международните дългове „няма да могат да бъдат изплатени още три или четири поколения, ако тази страна продължи да съществува“.
Президентските избори в Украйна трябваше да се проведат на 31 март 2024 г., но бяха отменени на фона на военно положение и обща мобилизация.
По-рано в Украйна съобщиха, че държавният дълг на страната се е удвоил за две години - с над 50 млрд. долара. В същото време посланикът на САЩ в Киев подписа споразумение с украинското министерство на финансите за отлагане на плащанията.
Автомобилната индустрия в Европа навлиза в тежка криза, започват ударни съкращения
Напусна ни известен български поет
Възрастни хора станаха жертва на грабеж за 50 000 лева след превалутиране
Бургаският депутат Явор Божанков изпраща 51-ото НС с два скандала - расистки подмятания и рев за тормоз
Андреа призна за многобройни конфликти с колеги в музикалния бранш
НОИ определи базата за изчисляване на новоотпуснатите пенсии в края на 2025 г
NASA регистрира от Космоса необичайни атмосферни вълни над Земята
Как правилно да сушим дрехите през зимата у дома
Любo Киров се премести в нов дом в покрайнините на София
БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация, обяви Киселова
Има две добри новини за Любо Пенев

----
Гладна кокошка просо сънува. Тези активи са замразени, а не присвоени. Единствено могат да им дадат сумите от олихвяване и то ако не им се свидят
Режимът в Киев е похарчил над 480 милион долара да лобира да им се дадат замразените руски активи.
Факти.
ЕС и САЩ му наляха около 350 Милиарда, а дълга на Осрайна растял!
Къде отиват огромните средства, които му наливат!
Отделно НАТО и Америка останаха без боеприпаси и оръжия заради Осрайна!
-------
Обаче демагозите искаха да я приемат в НАТО и ЕС и то без да покрива изискванията
И това до момента.
Кое викаш ще се разпадне?
https://youtu.be/UYGfARMRHgU?si=jy_z5oEx2s3MPTqe
Ей къде е поредният предател Валерий Чайка. Новината е отпреди часове.
Седнал в автото и хвръкнал към небето. Партизаните на окупираната Луганщина му заредили автото и го пратили при майка му.
ДОРИ ЛАЙНА ДА ИМАШЕ В ТЪПАТА СИ ТИКВА
ЩЕШЕ ПО ТРЕЗВО ДА МИСЛИШ....
МАЛОУМЕН ТЪПАНАР,БЕЗМОЗЪЧЕН