Наградиха първолаците от Бургас, върнали пари, изгубени от техен съученик
Празникът на буквите за малчуганите от 1 В клас на училището се превърна в празник на доброто и приятелството
Наградиха за добрата и благородна постъпка на първокласниците от училище "Петко Росен" - Исус Василев и Йордан Сачаров. Двете момчета върнаха голяма парична сума, собственост на техен съученик от седми клас, за което получиха почетна грамота и ваучер за спортни стоки лично от Директорът на ОДМВР - Бургас старши комисар Емил Павлов.
Изненадващо традиционният празник на буквите за малчуганите от 1-ви В клас на училището, подготвен от педагозите Татяна Тенева и Антоанета Петрова, се превърна в празник на доброто и приятелството!
От името на инж. Даниела Петрова - директор на СУ "Петко Росен" двамата герои - Исус Василев и Йордан Сачаров получиха благодарствени адреси, подарък изненада и по една футболна топка.
Шокиращо! Отвориха компютъра на Ивайло Калушев, откриха папка с чисто голи момченца
Турция предлага да се изгради военен тръбопровод за Румъния през България
След смяната на лева с еврото: Милионерите в България намаляха наполовина
САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение
Батак отбелязва 150 години от Априлското въстание с литийно шествие и заря
Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента
Петър Стоянович за DARA: „Bangaranga“ е шанс за България, не я критикувайте
Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите
„Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена
Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост
Високи скорости и рев на мощни автомобили в Странджа
Животновъди: Спрете вноса и подкрепете българското производство

Ай да ходим довечера на дискотека
Незнам ве чуеек имам само 570 лева НЕ знам дали ши ми стигнат за вечерта прахчета,уиски гаджета