×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ограничено движение на “Тракия”, “Струма” и през Кресненското дефиле
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Партия ПП декларира пред МС, че е с 31 депутати, за да получи два имота в центъра на София


Партия ПП декларира пред МС, че е с 31 депутати, за да получи два имота в центъра на София
31 са представителите на партията на Петков и Василев в 63-членната парламентарна група на ПП-ДБ
01 Април 2024, Понеделник, 20:00 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Единият е с площ 159 кв. м, а другият - 182 кв. м

Точно 31 са депутатите на партия „Продължаваме промяната“ (ПП). Това става ясно от обсъждане в Министерския съвет (МС), състояло се на 20 март. Тогава правителството даде два имота в центъра на София на партията на Кирил Петков и Асен Василев за безвъзмездно ползване за десет години.

Единият е „за осъществяване на административните нужди на централното ръководство на партията“, а другият - „за местната структура в столицата, съгласно Закона за политическите партии“, както обявиха тогава от правителствената пресслужба.

Подробности могат да се видят от стенограмата от заседанието на МС. Докладчик по точката е бил Николай Найденов – зам.-министър на регионалното развитие и благоустройството.

Той е обяснил, че имотите се намират в гр. София в управление на областния управител на област София и представляват: самостоятелен обект в сграда с площ от 159 кв. м, в район „Средец”, на ул. „Христо Белчев“ № 8; самостоятелен обект в сграда с площ от 182 кв. м, в район „Триадица”, на бул. „Витоша“ № 12.

„Политическа партия „Продължаваме промяната“ декларира, че разполага с необходимите средства за стопанисване на имотите, поради което няма необходимост от допълнителни средства от държавния бюджет, както и че имотите ще бъдат използвани само за целите, пряко свързани с дейността на партията, няма да бъдат преотдавани под наем и няма да се преотстъпват за ползване. 

Политическа партия „Продължаваме промяната“ е сформирана от народните представители, избрани с листата на коалиция „Продължаваме промяната - Демократична България“ (ПП-ДБ), включваща 63 народни представители, от които 31 са от Политическа партия „Продължаваме промяната“, е заявил зам.-министърът Николай Найденов.

Миналата седмица правителството предостави имот в центъра на столицата и на партията на Слави Трифонов „Има такъв народ“.

Той е в район „Оборище", на ул. ,,11-ти август" № 5А, ет. 1, ап. 15 и представлява самостоятелен обект в пететажна сграда, стана ясно от прессъобщението.


В категории: Политика , София


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All 26/07/2026, Неделя 13:20 0
9
Коментара по темата
9.
Кирчо и Кокорчо
02.04.2024 04:13:35
4
5
са хора на американското Посолство. Същите бяха натресени на Радев и след това на Борисов и затова се държат толкова курназ.
8.
Пишлеметата ПП са Прости и тъпи
01.04.2024 22:53:51
3
14
Кирил Петков се прави на покерджия като Бойко Борисов и блъфира за 10 избори, от които ПП няма никакъв интерес, защото ще загуби сега, а след това ще се срива, докато не бъде погълната от "тръмпистки проект".
Това работи за Борисов, който ще е главният политически бенефициент, ако Тръмп стане президент.
7.
P.S.
01.04.2024 22:47:34
2
18
Урсула на Киро вика:
Урсула му вика:
“Киро, вие сте малоумник”, вика.
Може да назначите Лоренцо еврейчето или Асен за викачи да викат - "кризаааааа".
Ски сезонът в Пампорово продължава ,ще ги пускат по пързалката .
Временна организация на трафика . Новини от промяната :
Нова автобусна линия Промяната – Жълтите павета, Денков иска да пътува.
6.
И т. н.
01.04.2024 21:39:50
4
42
Кирчо и Кокорчо толкова си повярваха, че се опитват да извиват ръцете на всички !
Или са прости, или с умствен дефицит. Може би поради факта, че единият има затруднения в говора, а другия не може да обясни как назначава мъжете от под завивките си на ключови държавни позиции. Едно са амбициите, друго е моженето, а трето са методите, за да ги постигнеш.
Най-древният начин обаче изключва да си глас на народа , защото в очите на хората мястото ти е някъде елитарно да висиш на околовръстното в българската политика!
Оказва се, че западните посланици вече не искат и да чуят за ПП.
Като много фройдисти може да изтъкнат, че виждат куртизанки в промяната, амбицията на хищната хиена Лена не се припокрива с възможностите й. Изключителна наглост в комбинация с вокаболарни орални способности .
5.
Прееваното жирафче
01.04.2024 21:17:07
27
14
Точно както оная лъжкиня Пунта мара Гаргамел. Ползвала апартамент с минимален наем докато е била на дебела заплата. Айде не на нас тия гербаджийски номера, а?
4.
Опа
01.04.2024 21:08:26
36
3
До 2
Смешко,ти у вас какво правиш с принтера си? Мушенгиии ли? Черно-бели принтери. Явно си свикнал с гумената си кукличка и си мислиш,че и с принтерите може всичко. Отгоре,отдолу,отзад,отпред....Като Боко. Набива ви го на всички.
3.
Сметки без кръчмаря
01.04.2024 20:27:11
4
34
ПП-ДБ вече се готвят за римейк на протеста "2020" след загуба на вота и съставяне на правителство на ГЕРБ-СДС, ИТН и ДПС,но "Сорос" няма да влезе в тази игра. ПП-ДБ не може да организира големи протести през мрежите на "Сорос".
2.
Ала бала
01.04.2024 20:21:26
6
39
"Мушенгии" на ПП с машините за вота може да провокират анти-ПП-ДБ вълна в предизборната кампания.

ПП игра хода с "ала-бала" с президента Румен Радев на парламентарните избори на 14 ноември 2021 г. и с "мушенгии" с машините опроверга прогнозите на социологическите агенции за победа на ГЕРБ-СДС.
Дори активисти и избоджии на ПП приемат, че е имало "мушенгии" с машините тогава, но смятат, че те не са повлияли на повече от 3-4% за резултата. Е, да, ама тези проценти обърнаха резултата в края на изборния ден.
1.
С 31дУдетати искат цялата власт
01.04.2024 20:10:39
4
42
Лидерите на ПП-ДБ вече обявяват победа над ГЕРБ-СДС, при това не само в предсрочните парламентарни избори, но и за вотовете в "Одесос" и "Приморски" във Варна.
Проблемът е, че не се готвят за голяма битка, а разчитат, че Бойко Борисов и Делян Пеевски отново ще им пуснат фъндък като за кметския вот в морската столица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Хотелиерите обясняват скока с по-скъпите храни, консумативи и заплати, а българските туристи са по-малко от миналото лято Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Една от най-разпознаваемите изпълнителки в българската поп музика е големият гост на тазгодишното издание, което ще се проведе на 1 август от 20:30 часа в Летния театър в Бургас Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Слънчевото време и прохладният морски бриз изведоха малки и големи по пешеходните зони на града Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Снимката раздели социалните мрежи - едни видяха опасност и селска проява, други защитиха мъжа, който забавлява детето си След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро Толкова е трябвало да плати Община Варна на топ звездата  ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев Исканията са входирани в деловодството на ОбС - Бургас, но не са точки от дневния ред и тепърва трябва да бъдат превърнати в реален финансов и правен модел За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината Пълнолунието във Водолей подрежда пътя на Близнаците и показва резултатите от минали усилия НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни" НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни" Хиляди заявления за обезщетения след работа от по два дни се стопиха след законовата промяна, а Съдът на ЕС потвърди българския начин на изчисление Големи рокади в бургаското здравеопазване: Нови управители поемат КОЦ и Белодробната болница Големи рокади в бургаското здравеопазване: Нови управители поемат КОЦ и Белодробната болница Онкохирургът д-р Николай Киселков и завръщащата се от Дания пулмоложка д-р Анелия Димитрова спечелиха конкурсите Допълнителни медицински екипи и линейки по черноморските курорти Допълнителни медицински екипи и линейки по черноморските курорти Грижата за здравето и безопасността на туристите е сред основните приоритети, каза министърът на туризма д-р Илин Димитров
Бордо готви пълна евакуация, огненият ад прогони близо 300 000 души Бордо готви пълна евакуация, огненият ад прогони близо 300 000 души Пламъците се приближиха опасно до френския град, ветровете разширяват фронта, а Франция и Испания мобилизираха армии и хиляди пожарникари Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Американският президент заплаши Иран с нова война, а Европейския съюз - с тежки мита заради глобата срещу Google Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Легендарният фронтмен на нюйоркската хардкор сцена загуби двугодишната битка с рака на 59 години 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин Германската полиция разпространи и портрет на Абдул Б. Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Сред пострадалите са деца със специални потребности и техните придружители, няма опасност за живота им 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН Олара Отуну е бивш заместник генерален секретар на световната организация и дипломат с дългогодишен международен опит Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70% Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70% Богатите туристи се затварят в луксозни вили, наемат готвачи и заобикалят ресторантите и клубовете Кървав край на гейпарада в Берлин: Кола помете хора, жена загина, 16 са ранени Кървав край на гейпарада в Берлин: Кола помете хора, жена загина, 16 са ранени Полицията издирва 21-годишен заподозрян и предупреди гражданите да не го доближават, защото е въоръжен и опасен САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл OFAC удължи разрешените преговори до 22 август, но окончателната продажба ще изисква отделна зелена светлина Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори