Познахте ли този войник? Днес е скандален политик
Той навършва 45 години
Рожденик днес е един от най-дискутираните политици у нас. На днешната дата 1 април е роден лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов. Той навършва 45 години.
Костадинов български политик, юрист и историк – етнограф от партия "Възраждане“, народен представител в XLVII, XLVIII и XLIX народно събрание. Два мандата и половина е бил общински съветник в община Варна (2011 – 2021). Той е основател и председател на партия "Възраждане“, която се самоопределя като националистическа.
Лидерът на партията е известен с проруските си изявления, включително с призивите си за саморазправа.
Въпреки че Костадинов е популист, той е обвиняван в насаждане на омраза към малцинствата.
Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени
Мъртви делфини изхвърлени от морето край Варна и Слънчев бряг
„Движение в цвят“ по улиците на Бургас Djiro d’Italia
Бритни Спиърс се призна за виновна за опасно шофиране след алкохол и наркотици
Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък
Гласуват разчетите, условията и лимитите за уреждане на бюджетните отношения
Какво се случва с парите ни, ако банката фалира
Светофарът на ключово кръстовище в Бургас ще бъде извън строя заради ремонт
75 000 автомобила излизат от София за Гергьовден: Огромен трафик по основните автомагистрали
Панорама на средното образование в Бургас: Представят най-актуалните специалности
Варненските пожарникари почетоха героите си и поискаха по-добра защита
Дадоха ход на делото срещу Станимир Хасърджиев за наркотици, порнография и сексуални престъпления

Хем е фашист хем е русофил...макар,че дам руснаците станаха фашисти...
Тоя войник е слаботелесен-иначе казано в казармата Костадинов е бил женичка и са го работили без предпазни средства.Прост селяк с големи комплекси от изнасилванията в казармата
Да не говорим пък за един местен симпатяга, дето преди години казваше, че повече от два мандата на един пост не са нужни, щото нали човек се изчерпвал, пък в момента кара пети мандат. Пък сума ти производства и инвестиции дето докара в Бургас, всеки момент даже и от марс ще дойдат инвеститори.
Флагман, както сте ги подкарали, покажете снимки и от клетвата на Кирчо, Кокорчо, Боко, Пеевски да ги видим и тях.