Ванга с пророчество за най-страшната болест, стресът превръща съвременния човек в мъченик
Помнете, че нашето здраве и благополучие зависи от вътрешния покой и хармония, съветват, съветва администраторът на „Записки Ванги“
Великата пророчица Ванга е предсказала, че в наши дни хората ще живеят в постоянно бързане и в стремеж да успяват винаги и незабавно. Тя говорила, че суетата и бързо течащото време ще ни носят стрес и негативни последствия за здравето, пише руският телеграм канал „Записки Ванги“.
„И ето, че сега ние може да наблюдаваме как много от нас са погълнати от рутинното, постоянно бързаме и не може да намерим време за отдих, за саморазвитие. Забравихме да ценим моментите на настоящето, стремим се само да изпълним задачите и целите, не се наслаждаваме на живота“, добавя администраторът на електронното издание.
„Всичко това води до загуба на хармонията с нашите души и с обкръжаващия ни свят, до загуба на връзка с природата и на самите себе си. Затова не забравяйте мъдростите на Ванга и се постарайте да забавите темпа на своя живот!“, пише още в „Записки Ванги“.
Научете се да намирате радост и удовлетворение в малките стъпки, които правите по пътя към своето щастие! Ценете всеки миг и живейте тук и сега! Помнете, че нашето здраве и благополучие зависят от нашият вътрешен покой и хармония, съветва администраторът на изданието.
Оказва се, че най-страшната болест е в нашите мисли и именно в тях е ключа за нашето здраве.
„Лято без риск“ - безплатно и анонимно изследване за ХИВ и разяснителна кампания за електронната здравна карта в Несебър
Тайник по целия под: Румънец опита да прекара 4300 кутии цигари през „Малко Търново“
Бронзов медал от регата в Италия за млада надежда на общинския ветроходен клуб "Несебър 2000"
Новата теория за Евровизия: Борисов наредил на Радев, Урсула и Путин Бургас да победи София
Последният дар на 20-годишен спаси трима: ВМА извърши изключително сложна двойна трансплантация
Шефът на СОС за Евровизия: София е наказана, защото не я управляват ''правилните'' хора
25-годишен открадна електрически скутер в Бургас и го върна
Найо Тицин с конспиративен намек след победата на Бургас: Иво Христов решил Евровизия да не е в София
Благомир Коцев се обади на Димитър Николов: Варна застава зад Бургас за една морска Евровизия 2027
Потресаващи подробности за пребитото 5-годишно дете: Водено е босо извън селото и хвърлено в трап
Двете момичета по делото "Кузев" остават окончателно в ареста
Брутална агресия: Мъж удари жена и я събори под колата след спор за предимство (ВИДЕО)
