×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Задава се Иво Карамански №3


31 Март 2024, Неделя, 13:08 ч.
Автор: Флагман.бг

Най-вероятно бебето ще носи името Иво Карамански, както се казва татко му и покойният му дядо – Кръстника на българската мафия

Инфлуенсърката Антоанет Пепе е вече в напреднала бременност. Многодетната майка очаква четвъртата си рожба, която е плод на любовта й с Иво Карамански-син. Той е трети татко на децата от предишните й връзки – София, Сиена и Матиас.

Вeстник „Уикенд“ съобщава, че Пепе е в 5-ия месец от своята бременност и очаква момче, което трябва да се роди в края на юли или началото на август. Най-вероятно бебето ще носи името Иво Карамански, както се казва татко му и покойният му дядо – Кръстника на българската мафия.

Антоанета Пепелджийска, както са истинските имена на красавицата, упорито крие радостната вест, защото се притеснява от упреците на хората, много от които ще я критикуват, че очаква четвърто дете от трети мъж, а е едва прехвърлила 30-те.

По всичко изглежда, че Ети, както я наричат приятелите, ще надмине най-плодовития ни футболист – Благой Георгиев – Джизъса, който до момента има 4 деца от 3 жени, но той е с 10 години по-голям от Пепе. Инфлуенсърката не крие, че много се засяга от критиката и мнението на околните, когато то не е ласкаво. Тя години наред не е можела да спи заради най-популярния сред майките интернет форум „БГ Мама“, където често се дискутирали децата и мъжете на Антоанет.

Особено я засегнал злъчен коментар, който гласял: „Тази ражда със скоростта на некастрирана улична котка – все от различни котараци!”. Преди 2 години тя написа книга, където признава, че с всичките си мъже забременява светкавично – още в първите 3 месеца от връзките си. В случая с Иво Карамански изчака повече от година. Двамата се загаджиха през лятото на 2022 г. Карамански-син бързо е поискал дете от кака си Пепе, но тя решила този път да отложи зачеването с няколко месеца, издават от обкръжението на влюбените гълъбчета.Свекървата Нели Атанасова и свекърът Александър Сано са приели с широки обятия новата снаха, която има 3 деца и е със 7 години по-голяма от Иво.

Наследникът, който носи името на баща си, е лудо влюбен в шармантната дама, издават близки до тях. Припомняме, че Карамански е доведен син на актьора Александър Сано, който го обича и се грижи за него като за собствено дете, а преди години дори го осинови. Нели също приемала снахата и се грижела за трите й деца като за свои собствени. Те не я наричат „бабо”, защото е твърде млада и хубава, че да й казват така. Нели спокойно може да мине за майка на малчуганите – въпреки че тази година ще чукне 50 лазарника, изглежда наистина феноменално.

Преди около 4 години Антоанет засне раждането на сина си Матиас и го качи в личния си канал в ютюб. Тогава тя и тогавашната й половинка – Филяка от „Типично”, станаха истинска сензация в онлайн пространството. Видеото събра хиляди гледания, а коментарите бяха както положителни, така и отрицателни заради чувствителното съдържание.

Част от последователите на Пепе са притеснени как ще изхранва четири гърла, като Иво Крамански няма особено големи доходи като диджей, а наследството от баща му мафиот така и не стигна до него. Актуалната двойка заедно с трите деца, двете им големи кучета и заекът им живеят в малък тристаен апартамент в столичния квартал „Красна поляна”, където им е доста тясно, а след появата на новия член на семейството ще бъде още по-пренаселено.


В категории: Лайфстайл


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
Ново време
15.09.2024 14:23:22
0
0
Добре, че жената има смелостта да ражда нови българчета, че както е тръгнало милата ни родина ще се превърне в циганско-турски бардак.
Да са живи и здрави с Иво Карамански 2 и 3!
12.
Коя беше тая?
03.04.2024 22:46:37
0
0
Какви са тия инфлуенсърки? Хора без работа на ТД, миндили...
Какво инфлуесърствува?
11.
От 1 до 10
03.04.2024 11:25:09
1
2
Децата са най-хубавото нещо на този свят. Явно че по-долните хейтъри нямат и незнаят най-висшето чуство на любов.
Запомнете еднополови халки, че най-голямото богатство на този свят са децата и приятелите!
10.
:(
03.04.2024 10:10:55
1
2
днешно време всички в училище са уроди, аборти трябва да правите, а не да раздате изроди и курви, от тях полза никаква, само празни паразити, безполезни кашинки за лайна. това са вашите деца
9.
ЛМЦ
31.03.2024 19:09:48
0
7
ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ СВИНЕ И КРАДЦИ И ГОВЕДА ПРОСТИ ОТ ГР ЯМБОЛ КВ ЗЛАТЕН РОГ БЛ 1
8.
ТУЙТО
31.03.2024 19:01:18
3
8
ОСЕМЕНЕНИ ЛАЙНА ТОВА Е РЕЗУЛТАТЪТ ОТ ПИШМЯН ТЪПИЯ СЕКС НА ТУЙ СБЪРКАНО СМОТАНО ПЛЕМЕ
7.
Очаквам тая
31.03.2024 18:01:51
3
14
Да роди после от Благо джизъсА после от Божинката и накрая да.остарее с Ники Михайюов да и гледа чаветата
6.
Даааа
31.03.2024 17:58:46
3
8
ОСЕМЕНЕНИ И ПРИКАДЕНИ ЛИМИТЪТ НА ВЪЗМОЖНОСТ ЩОМ ВИДЯ "ЕЛИТА" И СЪМ МУ ПРОТИВОПОЛОЖНОСТ.
5.
МИ ДЕ ДА ЗНАМ
31.03.2024 17:04:21
5
10
ДА ВИ Е...БА Е....БАНЕТО СМОТАНО КАЛПАВО БЕ АХМАЦИ
4.
МИСЛЕЩ
31.03.2024 17:01:08
8
10
ДА БЕ УРОДИТЕ СЪЗДАВАЩИ САМО ИЗРОДИ ТО ТУЙ ВИ Е КЕЛЕПИРА НА АХМАШКАТА ВИ ИЗМИСЛЕНА ДЪРЖАВА ДОЛНА
3.
До 1,2
31.03.2024 16:08:47
2
14
Като оставим настрана за момент сантиментът към "собственото"... за съжаление до голяма степен сте прави :/
2.
до 1
31.03.2024 15:22:11
9
15
Да беше само обикновено и непречещо никому месо, пак щеше да е добре! По тази територия се създават почти единствено ИЗРОДИ! Дори истеричните демонични създания които са смятани за "деца" са непоносими! Няма и как да е другояче след като спермо- и яйцеклетко-дарителите (тъй като това не са родители!) са абсолютно същите ИЗРОДИ, които не зачитат и не уважават абсолютно никого. Няма по-невъзпитано, по-тъпо, по-просташко, по-цинично, по-вулгарно и по-отвратително племе по земята! Трябва да изчезне възможно най-скоро!
1.
Загрижен
31.03.2024 13:27:19
16
20
Трябва като народ да разберем, че няма смисъл да се правят нови деца, защото в резултат на естествените процеси след секс, единствено създаваме повече месо, а не хора.
Време е за потоп!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Безплатни изследвания на мъжки фактор провежда Звеното по асистирана репродукция в УМБАЛ Бургас Безплатни изследвания на мъжки фактор провежда Звеното по асистирана репродукция в УМБАЛ Бургас За кампанията има задължително записване на телефони 087 635 7733 и 087 935 7646 - от 08:00 до 13:00 ч. в делнични дни Евровизия 2027 влиза и в музеите на Бургас: Готвят специални изложби Евровизия 2027 влиза и в музеите на Бургас: Готвят специални изложби За гостите се подготвят невиждани досега археологически работилници и експозиции на английски език Акции в „Меден рудник“ и „Братя Миладинови“: Двама задържани с пико Акции в „Меден рудник“ и „Братя Миладинови“: Двама задържани с пико Арестуваните са на 44 и 26 години, от апартаментите им са иззети общо около 12 грама от синтетичната дрога 89-годишен германски турист със счупена тазобедрена шийка след ПТП в Несебър, отказа болница 89-годишен германски турист със счупена тазобедрена шийка след ПТП в Несебър, отказа болница Инцидентът е станал пред хотел Премиер Резидънс, автомобилът е управляван от 21-годишен варненец 21-годишна жена е с фрактура на черепа след катастрофа с мотоциклет край Лозенец 21-годишна жена е с фрактура на черепа след катастрофа с мотоциклет край Лозенец Пострадалата е с мозъчно сътресение и контузия на белия дроб Вижте спасителите на Кошарица: Стилиян и Тонислав спасиха селото от пожара Вижте спасителите на Кошарица: Стилиян и Тонислав спасиха селото от пожара Двамата гасили пламъците с дъски, докато пристигнат пожарникарите Дрон погна нарушителите във Вромос, започват масови проверки за коли и каравани на пясъка Дрон погна нарушителите във Вромос, започват масови проверки за коли и каравани на пясъка Полицията прави почти ежедневни проверки, а от есента започва премахване на незаконни временни постройки Ще върнат ли шефа на ВиК-Несебър зад решетките? Апелативният съд решава днес Ще върнат ли шефа на ВиК-Несебър зад решетките? Апелативният съд решава днес Прокуратурата настоява той отново да бъде задържан Пробив за минималната заплата: Държава, синдикати и бизнес се разбраха за четири показателя Пробив за минималната заплата: Държава, синдикати и бизнес се разбраха за четири показателя Новата формула трябва да бъде договорена до 21 август, остава НСИ да изчисли изменението на медианното възнаграждение България почита своя небесен покровител Свети Йоан Рилски Чудотворец България почита своя небесен покровител Свети Йоан Рилски Чудотворец Патриарх Даниил възглавява тържествената литургия в Рилския манастир, вярващите се покланят и пред чудотворната Хавайска икона
11 години затвор заради критики към войната в Украйна 11 години затвор заради критики към войната в Украйна Присъдата идва дни след като Върховният съд забрани на антивоенната партия Яблоко да участва в парламентарните избори в Русия Иран да развее бялото знаме, нареди Тръмп, а от Техеран отговориха със заплаха за атаки Иран да развее бялото знаме, нареди Тръмп, а от Техеран отговориха със заплаха за атаки Американският президент отказа удължаване на меморандума с Техеран, докато иранската страна обяви готовност за преминаване към офанзивни действия Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Зоопаркът предлага интернет звездата капибара, Кукленият театър залага на най-бургаския възможен герой - зад симпатичната битка всъщност стоят две различни стратегии как градът да се представи пред Европа Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" BBC проследява как африканската държава превърна историческата си роля в трансатлантическата търговия с хора в дипломатическа офанзива за извинения, възстановяване на културни ценности и компенсации Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Рим удвои вечерните посещения през август, а туристите влизат в древния амфитеатър след залез, далеч от най-тежките дневни горещини Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Фонови приложения, слаб мобилен сигнал и висока температура могат да източват смартфона дори когато екранът е заключен The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия Авторитетното британско издание посвети специален туристически анализ на града - от Морската градина, плажовете и розовото езеро до музикалния му живот, достъпните хотели и директните полети от Великобритания Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Непал пази вековна традиция с двойния си триъгълен флаг, а неговата геометрия е описана подробно в конституцията на страната Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Стотици присъстваха на освещаването в Конотопие, сред тях и легендарният Лех Валенса, а огромният монумент вече се очертава като ново място за поклонение в Полша Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Стартът ще бъде в района на Дувър, а финалът – на френския бряг. Разстоянието по права линия е малко над 34 километра
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори