Няма сърце! 33-годишен мъж открадна кутия за дарения с пари за лечение на онкоболна жена
В кутията имало 200 лева
33-годишен мъж отива на съд, откраднал кутия за дарения с пари за лечение на онкоболна жена, съобщиха от прокуратурата.
На 25 март около 8,45 часа от денонощен магазин в ж.к. „Надежда“ в София, обвиняемият откраднал кутия с дарения за лечението на онкоболна жена. В кутията имало 200 лева.
По случая е образувано досъдебно производство за престъпление, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода“ от 1 до 10 години.
Мъжът е осъждан. Предвид възможността да извърши друго престъпление, той е задържан за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващ прокурор.
Предстои да бъде внесено искане в Софийски районен съд за определяне на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо обвиняемия.
Нов обрат на пазара, продавачи оттеглят имотите си от пазара
Кризата с петрола се задълбочава, ОАЕ затвори един от големите си нефтени терминали
Почина Мари Тере от Новите съседи
Светът на практика е в Студена война, САЩ подготвят квантови технологии срещу Русия
Програмирайте мозъка си по този начин и ще започнете да слабеете
Лудогорец с убедителна победа над ЦСКА
„Мъртва“ жена в Индия се съживи на път за собственото си погребение
Изборът на Моджтаба Хаменей е сигнал, че режимът в Иран ще втвърди позициите си
Новата формула за сметките за парно вече чака отзиви
ДСБ номинира известен психиатър за кандидат-депутат в Бургас
От сряда започва застудяване, ще вали дъжд и сняг
Защо няма обвинени по файловете "Епстийн"?
