×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изборите ще се проведат в първата неделя след Великден - на 19 април.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Той нарече "кретени" всички, които го критикуват за пожизнената държавна пенсия


28 Март 2024, Четвъртък, 11:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Не трябва да се слушат такива кретени. Глупаците хич не ме интересуват и не им обръщам внимание, категоричен е Фънки

Новината, че Димитър Ковачев-Фънки ще взима пожизнена пенсия от 500 лева, очаквано предизвика бурни вълнения в социалните мрежи, където могат да се видят всевъзможни коментари. Рок музикантът, когото гледаме в момента в "Като две капки вода" е организирал с фирмата си "София Мюзик Ентерпрайсис" едни от най-печелившите концерти на чужди звезди у нас.

Ковачев е част от списъка с над 100 известни български музиканти, който миналата седмица с решение на Народното събрание бяха удостоени с държавни парични награди за особени заслуги към държавата и нацията. За заслугите на останалите отличени като Васил Найденов, братя Аргирови, Стефка Берова, Марги Хранова, Кирил Маричков, Камелия Тодорова. Фънки обаче, изобщо не се притеснява от критиките, че не е заслужил държавна пенсия от 500 лева и твърди, че те са дело на кретени и глупаци.

"Радвам се, че съм одобрен. Въпросната награда е създадена навремето от царя, а комунягите я премахват и сега е възстановена. Това ме кара да се чувствам още по-гот. Парите, които ще идват, дават някаква финансова сигурност. За съжаление ние вече слизаме по хълма нодолу, не се катерим нагоре", споделя той пред "Уикенд".

А въпрос ксакво мисли за хората, за които пожизнената пенсия е трън в очите, Фънки е категоричен: "Не трябва да се слушат такива кретени. Глупаците хич не ме интересуват и не им обръщам внимание. За мен е важен жестът. Пак ще кажа, ние остаряваме и слизаме надолу по хълма"


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Колко са работещите бедни в Европа Колко са работещите бедни в Европа 04/02/2026, Сряда 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия 04/02/2026, Сряда 19:20 4
11
Коментара по темата
11.
Коги фънки се
29.03.2024 06:56:41
0
0
Изсере сабахлям у перловската ряка се появява нов остров
10.
Селянин от Драчево
28.03.2024 14:52:18
0
8
Я по добре се скрий някъде бе л@йновоз.Ми то точно тия кретени ще ти плащаме всеки месец пенсията докато си жив бе, тюфлек
9.
Funky Munky
28.03.2024 14:48:28
0
6
Свиня майка с със хиляди прасенца. Това го каза още преди доста години един участник в Music Idol
8.
Е
28.03.2024 14:10:40
0
6
Този циганин от стлиоеново е пълен тъпанар...
Кой е педера , който го е включил в списъка???? Той е за бой!!!
7.
лично мнение
28.03.2024 13:48:16
0
13
Фънки за мен е един некадърен вмирисан плужек. По-добре ще е да не се показва никъде.
6.
Реалист
28.03.2024 13:42:16
0
18
Този не може да стъпи и на малкия пръст на Васил Найденов и Маги Хранова.
Какво е направил той за българската музика, колко хора са слушали негови произведения. Аз не съм! Познавам го само като жури от тв предавания, но това не е кой знае каква заслуга.
Питам се също Аргирови защо? Те цял живот работиха в чужбина и си имат пенсии от там, ние десетилетия нямахме възможност да ги слушаме, защо да им плащае сега?
5.
данъкоплатец
28.03.2024 13:34:10
2
16
И с какво точно този ДЕБИЛ е заслужил тази пенсия ?! С това, че е крил приходи, данъци.....! А сега ще взема пари на гърба на народа, от нашите данъци ! Срам и позор !
4.
човек от народа
28.03.2024 11:30:35
1
23
Както винаги нагъл на макс!И това ще ми е образец за подражание и заслужил държавна пенсия.Да му се отнеме,не е късно !Този дебил НЕ ЗАСЛУЖАВА!!!!!
3.
просветител
28.03.2024 11:25:41
0
21
По-голям кретен от него не съм виждал !
2.
292
28.03.2024 11:15:27
2
28
Виж сега, мен. Ти нали си баш промоутър, дето фирмата ти била най-великата в бранша. Що тогава не си се осигурявал на "велика" заплата, полагаща се на великан като теб. Сега нямаше да рИвеш за пенсия като издухан прошляк. 'Айде влачи и ДГД.
1.
13
28.03.2024 11:10:33
2
27
Бездарник! Машина за преработка на храна.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Парадокс с тока: Баби в селата го ползват само за осветление, но плащат все повече Парадокс с тока: Баби в селата го ползват само за осветление, но плащат все повече Топлят се и готвят на дърва, но вместо сметките да намаляват, куриозно се увеличават и то с много Опасна находка в Бургас: Военните обезвредиха граната, намерена в гараж Опасна находка в Бургас: Военните обезвредиха граната, намерена в гараж Силно корозираният боеприпас е втори подобен в града за дни Зловещите тайни в българския „Туин Пийкс”, маскирани с истории за секта и педофилия Зловещите тайни в българския „Туин Пийкс”, маскирани с истории за секта и педофилия Аналогията със сериала на Дейвид Линч с фразата „Совите не са това, което са“ направи Борислав Сарафов, но защо бяха убити юрист, счетоводител и компютърен спец? Андрей Янев поема Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ (ОБНОВЕНА) Андрей Янев поема Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ (ОБНОВЕНА) Георги Динев оставя следа, но не само като изключителен художник, а и като човек, който вдъхновява и обединява, каза кметът Димитър Николов Сандов подписва, Терзиев спонсорира: зелената частна армия в планината Сандов подписва, Терзиев спонсорира: зелената частна армия в планината Това е една история, която не започва с престъпление, а с политическо решение Катастрофа в Айтос остави ромската махала без ток Катастрофа в Айтос остави ромската махала без ток Лек автомобил с младо семейство се удари в електрически стълб на ул. „Славянска“ Баба Ванга: През 3005 г. Земята ще воюва с Марс Баба Ванга: През 3005 г. Земята ще воюва с Марс Някои прогнози са апокалиптични, други сюрреалистични, но всички имат обща характеристика - разпространяват се със скоростта на социалномрежов грип. Обявиха оранжев код в Бургаско за 5 февруари, чакат ни валежи и силен вятър Обявиха оранжев код в Бургаско за 5 февруари, чакат ни валежи и силен вятър Опасно време в цялата страна, в южните части на страната кодът е червен Изтъкнат биолог предлагал на Епщайн хормонални експерименти с деца Изтъкнат биолог предлагал на Епщайн хормонални експерименти с деца Робърт Трайвърс искал момченцата да стават по-женствени, а момиченцата – по- сексуализирани Ето защо, след изтеклите порно записи от Бургас, двата салона за епилация не е нужно да спират работа Ето защо, след изтеклите порно записи от Бургас, двата салона за епилация не е нужно да спират работа Прокуратурата не разследвала собствениците и персонала на "Тифани" и "Инфинити", защото нямала основание да ограничи услугата, само блокирала излъчването на видеата в порно сайтовете
Масови евакуации и транспортен хаос в Испания и Португалия заради бурята „Леонардо" Масови евакуации и транспортен хаос в Испания и Португалия заради бурята „Леонардо" Над 3000 души са евакуирани в Андалусия, затворени са училища и железопътни линии, а властите предупреждават за риск от тежки наводнения и свлачища Киър Стармър призна: Знаех за връзката Манделсън - Епщайн при назначаването му Киър Стармър призна: Знаех за връзката Манделсън - Епщайн при назначаването му Премиерът е под натиск на бунт в Лейбъристката партия и обвинения в прикритие Ким Кардашиян и Луис Хамилтън навлизат в нов етап Ким Кардашиян и Луис Хамилтън навлизат в нов етап Риалити звездата и пилотът от Формула 1 прекарват все повече време заедно, твърдят източници на британския таблоид SUN И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края Шест от всеки десет семейства остават без пари две седмици преди края на месеца Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си Жената ипотекирала дома си, за да финансира фиктивен хуманитарен проект с мъж, представял се за престолонаследник на Дубай 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест 22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест От ръководството на курорта обясняват, че раницата е останала плътно закрепена за тялото ѝ, тъй като гръдната катарама на раницата е била закопчана, което допълнително затруднило освобождаването ѝ Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства Фиктивни фирми, криптоплащания и социални мрежи движат сивия пазар на вещества без медицински контрол Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Румънска бизнесдама измамена с 2,5 милиона долара от мнима хуманитарна фондация Жената е била убедена да инвестира заедно с лице, представящо се за престолонаследник на Дубай Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Как с европейски ценности, НПО кораби и социални помощи Вашингтон може да получи парче от Арктика без нито един изстрел Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Магистратите присъдиха $2 млн. на Фокс Варианчели, превърнала се в момче на 15 г..
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти сготвя за обед?
- Ами, не знам миличка, направи нещо вкусничко.
- Ти кво бе тъпанар такъв, пак ли ме обиждаш?
Виц на деня Виц на деня - Сашко, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Иванчо?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не страдай от психично разстройство — наслаждавай му се
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори