Шапки долу пред този полицай (СНИМКИ)
Младши експерт Ивайло Иванов пет пъти е бил удостоен с индивидуална парична награда от министъра на вътрешното ведомство
На официална церемония, състояла се в Община Варна, кметът Благомир Коцев награди младши експерт Ивайло Иванов - служител на "Общинска полиция", командир на отделение.
Той е награден за изключителната му работа по разкриването на над 10 престъпления само за 3 месеца.
Отличеният служител на реда е заловил много водачи под въздействие на алкохол или наркотици, спомогнал е за разкриването на противозаконни прояви свързани със забранени субстанции и кражби, съобщиха от полицията.
От постъпването си в системата на МВР - през 2018 година до сега, има връчени четири писмени похвали от директора на ОД на МВР за проявен висок професионализъм.
Пет пъти е бил удостоен с индивидуална парична награда от министъра на вътрешното ведомство. „Не извършвам нищо специално, защото правя онова, за което са ме обучавали в МВР“, каза Ивайло Иванов по време на церемонията.
Готви се сделка между Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид
Барселона подготвя трансферен удар с крило на ПСЖ
Крокодил нападна турист в къмпинг, мъжът показа огромна жажда за живот
Поздрави от Острова за Димитър Бербатов
Русев мачка на ринга в Невада, натръшка двама
Намериха звезда от "Ергенът" мъртва и полугола
Ивет Горанова с пламенни думи след изборите
Карлос Насар гледа към световен рекорд в двубоя
Кейти Пери се шегува, след обвинението, че е насилила жена
Крехката Илияна в основата на взривоопасен триъгълник в "Ергенът"
Футболни звезди масово звънят на жрици на любовта, една от жените забременя
"Мяу ве": Огромен тигър скочи в публиката по време на цирк
