По график започва косенето на тревните площи, площади и алеи в Царево.
Започва косенето на тревните площи, площади и алеи в Царево. Тази година Общината ще използва нов метод. По график още тези дни ще видите из града работници на местни фирми, които ще преобразят градинките в Царево.
“Тази година ще приложим нов подход, ще насочим косачите от общинската бригада към селата и населените места извън общинския център, за да е почистено за пролетта и лятото. В града ще използваме услугите на местни фирми. По този начин ще гарантираме, че тревните площи в Царево и извън него ще бъдат еднакво добре поддържани. Дължим еднаква грижа на всички”, каза кметът Марин Киров.


До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев
87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп
Турчин впечатли в Реал Мадрид
Вицепрезидентът на БФ Ски: Тервел Замфиров ни донесе невероятен момент

Ден не минава, без да се появи я кмета, я някоя велика новина как пускат мост, я къде отишъл кмета, я какво щяло да се строи в Царево!
Освен Царевската община има още няколко десетки из Бургаска област, я се огледайте какво става там!
Или, казвате там няма 40 милиона , изсипани накуп , които трябва да се изхарчат скоростно!?
Може пък някоя троха и за вас да има ?!