Баскетболният "Черноморец" излезе пред пълната "Арена Бургас" за исторически финал
17 Март 2024, Неделя, 18:06 ч.
Автор: Флагман, снимка: ФлагманСлед половин век "акулите" чакане са на път да спечелят Купата на България
Баскетболният "Черноморец" излезе пред пълната зала "Арена Бургас" за историческия финал срещу "Спартак" (Плевен).
Бургаският клуб има възможност да спечели трофея след половин век.
В залата са кметът на града Димитър Николов, председателят на ОбС Михаил Хаджиянев, депутатът от ГЕРБ Андрей Рунчев, представители на бизнеса и много спортни легенди.

Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Запази си здравето с две кутии ,не ги купувай-купи си билет за спортна среща.
Ти си човека!!
Не знам дали си мазут ,но си чист битум за пътна настилка ....но няма да схванеш какво ти пиша!!!
До там ли я докарахте
Радо прашката примерно
"Откак свят светува, все мазният отгоре плува.”
Запомни едно и във футбола и в баскетбола и във волейбола лицето на Бургас е Нефтохимик. Черноморец просто съществува ;).
Ама простено да ти е ,но да делиш спорта на този става ,а онзи не -си много в грешка.
Отделно не ти е виновна общината ,( макар че е виновна ,като допуска сулю и пулю да регистрират клубове в който и спорт да е и после да ревът за субсидии ) ,а са си виновни самите клубове като се самоизяждат без да се обединяват в един клуб ,който за Бургас е Черноморец!!!
Говорим за високо спортно майсторство,да има селекция на спортисти и да носят победи за града.Има доста талантливи момчета които с разпръснати по клубовете.
Но запомни едно,лицето и името на спорта в Бургас е "Черноморец " и след това "Локомотив' който става Нефтохимик.
С това искам да кажа само едно - ЕДИН е спорта, който вълнува хората в града и без значение до кое ниво и на какъв терен го изхвърлят умните ни управляващи в града, той пак ще е по-интересен от волей и баскет напъните на отделни хора.
Не се мъчете,отговора е НЯМА,но пожелавам -дано да има
Спорт: 6100
Концерти: 15 000
Баскетбола е спорт (за тези които не знаят,понеже се вижда че са много)
-присъстваха около 4000 човека,та колко е била пълна залата?