Баскетболният "Черноморец" излезе пред пълната "Арена Бургас" за исторически финал
17 Март 2024, Неделя, 18:06 ч.
Автор: Флагман, снимка: ФлагманСлед половин век "акулите" чакане са на път да спечелят Купата на България
Баскетболният "Черноморец" излезе пред пълната зала "Арена Бургас" за историческия финал срещу "Спартак" (Плевен).
Бургаският клуб има възможност да спечели трофея след половин век.
В залата са кметът на града Димитър Николов, председателят на ОбС Михаил Хаджиянев, депутатът от ГЕРБ Андрей Рунчев, представители на бизнеса и много спортни легенди.

Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Запази си здравето с две кутии ,не ги купувай-купи си билет за спортна среща.
Ти си човека!!
Не знам дали си мазут ,но си чист битум за пътна настилка ....но няма да схванеш какво ти пиша!!!
До там ли я докарахте
Радо прашката примерно
"Откак свят светува, все мазният отгоре плува.”
Запомни едно и във футбола и в баскетбола и във волейбола лицето на Бургас е Нефтохимик. Черноморец просто съществува ;).
Ама простено да ти е ,но да делиш спорта на този става ,а онзи не -си много в грешка.
Отделно не ти е виновна общината ,( макар че е виновна ,като допуска сулю и пулю да регистрират клубове в който и спорт да е и после да ревът за субсидии ) ,а са си виновни самите клубове като се самоизяждат без да се обединяват в един клуб ,който за Бургас е Черноморец!!!
Говорим за високо спортно майсторство,да има селекция на спортисти и да носят победи за града.Има доста талантливи момчета които с разпръснати по клубовете.
Но запомни едно,лицето и името на спорта в Бургас е "Черноморец " и след това "Локомотив' който става Нефтохимик.
С това искам да кажа само едно - ЕДИН е спорта, който вълнува хората в града и без значение до кое ниво и на какъв терен го изхвърлят умните ни управляващи в града, той пак ще е по-интересен от волей и баскет напъните на отделни хора.
Не се мъчете,отговора е НЯМА,но пожелавам -дано да има
Спорт: 6100
Концерти: 15 000
Баскетбола е спорт (за тези които не знаят,понеже се вижда че са много)
-присъстваха около 4000 човека,та колко е била пълна залата?