Баскетболният "Черноморец" излезе пред пълната "Арена Бургас" за исторически финал
17 Март 2024, Неделя, 18:06 ч.
Автор: Флагман, снимка: ФлагманСлед половин век "акулите" чакане са на път да спечелят Купата на България
Баскетболният "Черноморец" излезе пред пълната зала "Арена Бургас" за историческия финал срещу "Спартак" (Плевен).
Бургаският клуб има възможност да спечели трофея след половин век.
В залата са кметът на града Димитър Николов, председателят на ОбС Михаил Хаджиянев, депутатът от ГЕРБ Андрей Рунчев, представители на бизнеса и много спортни легенди.

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

Запази си здравето с две кутии ,не ги купувай-купи си билет за спортна среща.
Ти си човека!!
Не знам дали си мазут ,но си чист битум за пътна настилка ....но няма да схванеш какво ти пиша!!!
До там ли я докарахте
Радо прашката примерно
"Откак свят светува, все мазният отгоре плува.”
Запомни едно и във футбола и в баскетбола и във волейбола лицето на Бургас е Нефтохимик. Черноморец просто съществува ;).
Ама простено да ти е ,но да делиш спорта на този става ,а онзи не -си много в грешка.
Отделно не ти е виновна общината ,( макар че е виновна ,като допуска сулю и пулю да регистрират клубове в който и спорт да е и после да ревът за субсидии ) ,а са си виновни самите клубове като се самоизяждат без да се обединяват в един клуб ,който за Бургас е Черноморец!!!
Говорим за високо спортно майсторство,да има селекция на спортисти и да носят победи за града.Има доста талантливи момчета които с разпръснати по клубовете.
Но запомни едно,лицето и името на спорта в Бургас е "Черноморец " и след това "Локомотив' който става Нефтохимик.
С това искам да кажа само едно - ЕДИН е спорта, който вълнува хората в града и без значение до кое ниво и на какъв терен го изхвърлят умните ни управляващи в града, той пак ще е по-интересен от волей и баскет напъните на отделни хора.
Не се мъчете,отговора е НЯМА,но пожелавам -дано да има
Спорт: 6100
Концерти: 15 000
Баскетбола е спорт (за тези които не знаят,понеже се вижда че са много)
-присъстваха около 4000 човека,та колко е била пълна залата?