Созопол е част от международното туристическо изложение Ваканция & СПА Експо 2024
В юбилейното издание на Ваканция & СПА Експо 2024 участие взимат над 200 изложители от Европа, Африка и Азия
На 40-тото юбилейно издание на форума Созопол промотира културно-историческото си наследство, природните забележителности и събитийния календар, в т.ч. музеи, археологически разкопки и "Антеа Арт"- новият културен проект, който ще се реализира през месец септември. На фокус са и традиционни рибни деликатеси и десерти, които всеки посетител има възможност да дегустира.
Изложението бе открито от Министъра на туризма Зарица Динкова, която акцентира на прекрасните условия, които предлагат Черноморските курорти и подчерта, че реализираните туристически нощувки у нас за изминала 2023 г. са с 12% повече спрямо 2022 г. 70% увеличение се наблюдава на ранните записвания от Великобритания за предстоящия летен сезон, а ръст от 20% се отбелязва сред интереса на немските туристи. Значителен скок бележат и запитванията от Испания и Италия.
В юбилейното издание на Ваканция & СПА Експо 2024 участие взимат над 200 изложители от Европа, Африка и Азия, а страна-партньор е Република Мадагаскар. Част от официалното откриване бе и Министърът на туризма на "Острова на съкровищата" Джоел Рандриамандранто, който сподели за девствената природа там, 126-те парка на неговата територия и възможностите за инвестиции.
Изложението Ваканция & СПА Експо превръща столицата ни в пресечна точка на Балканите и Източна Европа за туризма, и осигурява възможност за среща с представители на различните сегменти в сектора.
Тайните на индийките за трайно отслабване
Най-дългият директен полет ще свързва Китай с Аржентина
28-годишен футболист загина при мистериозни обстоятелства
Кейт Уинслет: Жените стават по-секси с възрастта
Орбан ще се срещне с Путин в Москва
Зографски влезе в Топ 30 във Фалун
17-годишен е задържан за убийство в "Студентски град"
Пуснаха под домашен арест Никола Барбутов
Затварят родилно отделение
Жечо Станков: Няма недостиг на горива в България
Голям скандал: "Най-силната жена" в света се оказа мъж
Колко масло трябва да има в двигателя?

Айде после да мине и през централата на Позитано, Корни да му набие леко канчето, ахахах