Народният представител от ПГ на „БСП за България” инж. Петър Кънев посети карнобатското предприятие „Карнобатплод” АД
Народният представител сподели, че е впечатлен от видяното в производствената база
Народният представител от ПГ на „БСП за България” инж. Петър Кънев посети карнобатското предприятие „Карнобатплод” АД и проведе среща – разговор с неговите собственици. Той с интерес разгледа производствените мощности на територията на дружеството и сподели, че е впечатлен от видяното.
„Карнобатплод” АД е компания с над петдесет годишен опит в производството на висококачествени плодови и зеленчукови консерви. Производствената му база заема площ от над 70 000 квадратни метра. През последните години експертите на предприятието отдават изключително внимание на разработването и внедряването на нови здравословни продукти, с които обогатяват асортимента си.
„Всеки от нашите продукти е внимателно подбран и обработен, като използваме най-добрите суровини. Ние сме горди, че предлагаме на клиентите си разнообразие от вкусове, натурални съставки без никакви добавени консерванти и оцветители. Нашата успешност и иновативност се дължат на продуктите ни, създадени с постоянна грижа за клиентите и стремеж към непрекъснато подобрение, за да отговорим и на най-високите изисквания на потребителите“, сподели по време на срещата инж. Атанас Атанасов, изпълнителен директор на „Карнобатплод” АД.
„За мен беше чест да се запозная с базата, с които разполага това проспериращо предприятие, на което неотдавна беше присъдена наградата „Златна мартеница“ от Сдружение „Произведено в България – съюз на малкия и среден бизнес“. Отличието заслужено получи именно тази фирма. Горд съм, че имах възможността да им връча наградата по време на официалната церемония, която се състоя в столицата. Сега се запознах на място с ръководния екип на фирмата, развиваща дейността си в Бургаска област – областта, от която съм избран като народен представител“, коментира инж. Петър Кънев.
Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище
„Нефтохимик“ вкара втори отбор в Елитната юношеска група след драма с русенския „Дунав“
"Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба
"Никога няма да излезеш от затвора"
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
18/06/2026, Четвъртък 18:40
0
Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина
Надуха цената на царевицата по плажа
Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г.
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори
