Килърът на Нотариуса оставил отпечатъци върху кошче за боклук
Всички останали следи стрелецът е заличил
Все повече стават доказателствата, че Мартин Божанов - Нотариуса е бил разстрелян през оградата на комплекса „Глория палас“ в кв. „Горна баня“. Убиецът е стъпил върху кошче за боклук, за да може да се прицели в жертвата си, твърди Lupa.bg, позовавайки се източници от разследването. Отпечатъци от мъжки обувки има върху кошчето, но те не са достатъчни за разкриване на самоличността на убиеца. Други следи килърът не е оставил или пък е успял да заличи.

Според информация на Георги Георгиев от движение „БОЕЦ“ стрелецът е бил част от охраната на Нотариуса. Той е бил пазен от 8 служители от Специалните полицейски сили (СПС) към МВР, част от тях бивши служители, но други продължават да са в системата. Техен пряк ръководител им е осигурявал удобен график за наряди, за да вършат допълнителната си “работа”.
Мартин Божанов беше застрелян вечерта на 31 януари в района на столичния кв. "Горна баня". Той е бил прострелян в главата. 50 минути се е забавил сигналът за убийството му. Бил е подаден от съпругата му Гергана в 20, 09 часа.
„Мъжът ми отиде да купи вечеря, но се забави доста време. Пуснах камерата и със сина ми видяхме как лежи до колата. През тези 50 минути, в които той лежи до колата, минават съседи, минават автомобили и абсолютно никой не подава сигнал. Това разказа съпругата му Гергана Божанова. Според записите от камерите в комплекса, Божанов е убит в 19 часа и 20 минути.
С подкрепата на Министерството на туризма: рекорден брой български общини участват във „Ваканция & СПА Експо 2026“
Бангладеш проведе първи избори след свалянето на Шейх Хасина, след протестите на поколението Z
Национална програма осигурява рампи за хора с увреждания в Бургас
Грешките при зареждане, които съкращават живота на телефона и батерията
Вижте какво всъщност крие любима напитка
Норвежкият биатлонист призна в ефир за изневяра по време на връчването на медала му
Китай намалява митата за млечни продукти от ЕС до 12 процента след антисубсидийно разследване
Бургас награждава победителите в конкурса „Любовта и ние“ на 13 февруари
Отстраниха украински състезател заради каска в памет на жертвите от войната
Васил Терзиев заяви, че не би подпомогнал каузата при съмнения за изнесените твърдения
Краят на една от последните соц-диктатури
Мирчев твърди за прикрити данни за взаимодействие между НПО по случая „Петрохан“ и ДАНС

Щот можеше да му разпорят вагината, ако го бяха хванали на местопрестъплението.
Сега очаквам да задържат "килърът", който всъщност ще се окаже клошар изтъргал си обувките върху кошчето. Как може по някакви следи върху кошче някой да бъде обвинен, че е убиец? Това сериозно ли е?
Топ новината!
Макар че какъв "кабат" има обществото ни изобщо да го търси ?