Нов успех за Деян Дичев от СК Аякс! Завоюва златото на най-голямото РП по кикбокс в България
Престижната надпревара се проведе от 8 до 10 март в Стара Загора
Нов значим успех записа младата надежда на СК Аякс Деян Дичев в най-голямото Републиканско първенство по кикбокс в стил лоу кик, провеждано досега в България. Талантливият спортист показа непоколебим хъс и за втора поредна година стана републикански шампион при 9-10 годишните.
Престижната надпревара се проведе от 8 до 10 март в Стара Загора. В нея взеха участие рекордните над 430 от 52 клуба във всички възрастови групи. За пръв път в България първенството се игра на три ринга. СК Аякс бе представян от четирима състезатели, които завоюваха два златни и един сребърен медал, класирайки се 17-и в генералното класиране
При 9-10 годишни, в категория до 36 кг Теодор Няголов демонстрира класа и също записа името си сред шампионите. В категория до 63,5 кг при юноши младша възраст Даниел Гроздев спечели сребърния медал след 4 изиграни мача.
Треньорът Йордан Дичев поздрави участниците за достойното представяне и изрази задоволство от постигнатите резултати.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина

Деца на 9г стоят на телефони и компютри за "работа" ли?
Изгубена кауза...
Браво за лишенията, ограниченията, времето, дисциплината, труда и разбира се за резултатите! Браво за всичко това, което не се вижда от хората, влизащи тук само за сеир и злобни коментари!
Шампион се става трудно! Докато вашите деца стоят пред телевизорите, компютрите или телефоните, това дете тренира в залата.
Едно "браво" би било достатъчно под статията, но вместо това решавате да пишете как го виждате сега и след време, какъв е от малък и още куп глупости!
Как един не го видя като бъдещ шампион на световно ниво? Как един не го видя като момче, което ще прославя България?
Успех и само нагоре!
Много компенсираш нещо ... сигурно има защо ...
Нормално за България! Имаме успех само в производството на апартаменти и махленски разбойници!
Ами това като е модата, такова ще е и бъдещото поколение - мутри и кифли.