Кметът на Созопол подари 500 рози за 8 март
Днес кметът ще поздрави и други женски празненства в по-малките населени места
Кметът на Созопол Тихомир Янакиев подари 500 рози на своите служителки. Цвете получиха всички жени, работещи в администрацията, във всяко кметство в селищната система, възпитателки и медицински сестри в детските градини, служителките в музеите, социалните работнички, дамите в общинските служби и дирекции.
„Бъдете обичани, неотразими и вдъхновяващи“, гласи посланието на кмета, прикрепено към всяка червена роза. 218 са само служителите в общинската администрацията и меропирятията. 60% от тях са жени.
Кметът Янакиев и зам. Кметовете Тодор Дамянов и Андрей Николов посетиха и тържеството на дамите от двата пенсионерски клуба, където също ги почетоха с цвете и добра дума за всяка една поотделно.
Днес кметът ще поздрави и други женски празненства в по-малките населени места.
Като специален жест на внимание на днешния празник дамите в общинската администрация в Созопол ще обслужват граждани до 13.00ч. До 11.30 ч ще се приемат плащания в брой на касите в "Местни данъци и такси" и фронт офиса на общината. От 11.30 до 13.00ч. ще може да се плаща само с карти.
Джанис Дикинсън отправя остра атака срещу Тайра Банкс
Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас
Цената на тока вероятно ще се повиши заради войната в Иран
Колко ще ни струва ремонтът на банята
Само днес: Петролът поскъпна с 10 %
Абу Даби поема хотелските сметки на блокираните туристи
Чудната тайна сила на ароматите в дома
Една рецепта за вкусна и питателна веганска супа
Трима американски войници убити в Иран след удари от Тръмп
Времето през март: Температури от минус 7 до 26 градуса
20 години се навършват от смъртта на бащата на българската тракология

Комуняр свои пари не харчи!
Много неприятно впечатление прави отношението и делението на гражданите
по местоживеене :
1. Жители на Созопол
2. Жители на Черноморец
3. Селяни от общината.
Добра джука изкара, браво : D