Предстои „Голяма задушница”, временно въвеждат нова организация за движението край Гробищата в Бургас
Полицейските служители ще бъдат разположени в близост до пешеходните пътеки, като ще осигуряват безопасното преминаване на пешеходци
Въвеждат временна организация на движението за автомобили в района на Бургаския траурен парк по повод „Голяма задушница”, съобщиха от полицията. От 7:30 ч. до нормализиране на трафика тази събота, 9 март, ще се влиза еднопосочно в района на Гробищата. Влизането ще се осъществява от източния вход до бензиностанция „Петрол”, а излизането - от южния вход на бул. „Транспортна”.
Самата улица „Транспортна“ ще бъде затворена за движение за леки автомобили в участъка от кръговото движение до бензиностанция “Петрол” на влизане в Бургас от Варна, до кръстовището в близост до магазин „Лидл“, като движението ще бъде отклонявано към бул. „Димитър Димов“. Ще се пропускат само товарни автомобили и автобуси от градския и междуселищен транспорт.
Полицейските служители ще бъдат разположени в близост до пешеходните пътеки, като ще осигуряват безопасното преминаване на пешеходци.
Турски ферибот горя след руска атака в Одеса – има ранен
50 години Детска градина – Руен
Ще се сбъдне ли пророчеството на Ванга за извънземни на световното по дартс в Лондон
Блокадата на Кулата продължава: Гръцките фермери не отстъпват, България иска намеса от ЕК
Вълна от протести разтърси Румъния: Народът иска край на корупцията и справедливо правосъдие
Почина звездата от „Криминале“ и „Маската“ Питър Грийн
Гняв срещу Станислав Балабанов: Замерваха колата му с яйца
Иран вдигна цените на бензина за пръв път от протестите през 2019 г.
Пускат за движение нов 3-километров участък от АМ „Хемус“
Близо ли е мирът: Уиткоф се среща със Зеленски през уикенда
БНБ с извънредно работно време - опашките за евромонети не спират
Липсата на приет държавен бюджет препъва и нов национален рамков договор в здравеопазването
