×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк
  • Мъж се е барикадирал в гараж "Земляне" в София
  • Заради риск от силен трус, Санторини въвежда извънредни мерки
  • Разбиха група джебчии в Стара Загора
  • Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега по адрес на Мелания Тръмп
  • Ново заседание по делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
  • Поредно заседание по делото „Дебора“
  • Остават броени дни преди началото на най-грандиозното спортно събитие у нас - Джиро д’Италия
  • Новото предложение за задължително обучение на шофьори, хванати с алкохол или наркотици, цели да намали повторните нарушения. Според Красимир Георгиев, обаче, мерките може да не са достатъчни за промяна на поведението на водачите.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мъск: Винаги съм се чудил защо НАТО продължава да съществува


Мъск: Винаги съм се чудил защо НАТО продължава да съществува
Ключови думи: илон мъск, нато, русия, враг
04 Март 2024, Понеделник, 09:21 ч.
Автор: Флагман.бг

Американският милиардер постави под съмнение целесъобразността от съществуването на НАТО

"Винаги съм се чудил защо НАТО продължава да съществува, въпреки че неговият заклет враг и причината за неговото съществуване, Варшавският договор, се разпадна". Това написа в социалната мрежа X американският милиардер и собственик на SpaceX Илон Мъск, съобщи РБК-Украйна.

С този пост Мъск не само постави под съмнение целесъобразността от съществуването на НАТО, но и разпространи дезинформация за причините за съществуването на Алианса, тъй като Варшавският договор е сключен между страните от социалистическия лагер през 1955 г., а НАТО е създаден 6 години по-рано, пише украинската медия.

Президентът на Латвия Едгарс Ринкевичс отговори на Мъск като написа":

"Скъпи Илон Мъск, причината, поради която НАТО е основан, съществува и ще съществува, това е Русия и другите врагове на свободния свят".


В категории: Животът


7
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор 28/04/2026, Вторник 13:40 0
7
Коментара по темата
7.
Бай....
04.03.2024 15:06:36
0
2
Щастието няма свой дом. То отива да живее там, където го поканят !
6.
до 5 Грета Тунберг е кръвна роднина на клана Ротши
04.03.2024 13:24:40
2
3
СМИ: Грета Тунберг е кръвна роднина на клана Ротшилд – какво съвпадение?
И разбира се, добро обяснение за всичко, което се случва с нея като фокус...
Банковата къща Ротшилд неохотно потвърждава неопровержимото. Грета Тунберг е кръвна роднина на скандалната верига за купувачи на Ротшилд. Това обяснява много за статута на знаменитост на преждевременно развитата тийнейджърка...
Шведската екологична активистка Грета Тунберг (20-годишна) е правнучка на известния банкер Лионел Валтер Ротшилд, син на първия барон Ротшилд. Преди това този факт привлече вниманието на журналисти, които изследваха родословното дърво на известното семейство.
Основните медии се заинтересуваха от предполагаемата връзка, след като източник от голямата шведска банка Handelsbanken каза, че семейство Тунберг е получило преводи от фондация Ротшилд по своите сметки. Въпреки факта, че тази информация се появи в скандалната преса, банката показа такова усърдие да открие източника на изтичането, че това породи подозрения.
След две седмици проучване се оказа, че прадядото на тийнейджърския активист Йоахим Тунберг е син на Лайънъл Ротшилд, който е бил незаконен, но е идентифициран през 1928 г.
Тъй като през първите две години майка му го отглежда сама, той получава нейната фамилия. След това Йоахим е осиновен от биологичния си баща и от 12-годишна възраст се премества във Франция. Там получава образованието си и след това продължава обучението си в Лондон. На 26-годишна възраст Йоахим Ротшилд-Тунберг става един от най-успешните банкери в Швеция.
5.
Бай....
04.03.2024 13:09:50
1
2
Няма прост евреин.
4.
Бъгарин
04.03.2024 13:05:50
0
1
За да му плащат Старлинк.
3.
елементарно Уотсън...
04.03.2024 12:25:10
5
4
Поредното учение на НАТО „Steadfast Defender“ (февруари - май 2024) се извършва около руските граници (защо не се извършва в САЩ или Западна Европа?) и е най-голямото от десетки години, като се правят почти всекидневни провокативни учения за ядрени атаки срещу Русия:
"Бюлетин: GPS "заседнал" от Копенхаген, до Варшава, до Берлин"
https://cutt.ly/SwML5xMM
Забележете отговора срещу подобни провокативни "учения на НАТО" за ядрени бомбардировки срещу Русия: при подобни провокативни "учебни" атаки на НАТО, Русия заглушава напълно GPS сигнала в Полша и Балтийско море, което прави невъзможно подобно "учебно" нападение на НАТО срещу Русия:
https://gpsjam.org/?date=2024-01-16
https://gpsjam.org/?date=2024-02-14
https://gpsjam.org/?date=2024-03-01
https://gpsjam.org/?date=2024-03-02
https://gpsjam.org/?date=2024-03-03
Докога НАТО ще извършва подобни "учебни" атаки срещу Русия, и кога ще започне тренираната от НАТО пълномащабна ядрена война?
Русия въведе в бойна готовност своите ядрени войски, включително по руските граници и Беларус.
Това беше последно съобщение от 3 март за 2 нападения на Санкт Петербург с военни дронове на НАТО (единият дрон се разби в жилищна сграда на 1 км от целта):
"Made In Italy: безпилотен летателен апарат с 20 кг експлозиви откриха в петролния терминал в Санкт Петербург"
https://eadaily.com/ru/news/2024/03/04/made-in-italy-bpla-s-20-kg-vzryvchatki-nashli-v-peterburgskom-neftyanom-terminale
"това е БЛА тип самолет с двуцилиндров двигател в задния фюзелаж, произведен от италианската компания Gilardoni. Приблизителният размах на крилата на безпилотния летателен апарат е бил седем метра, на него е имало 20 кг експлозиви"
2.
Дернев
04.03.2024 09:54:26
7
21
НАТО съществува за да могат Щатите да се месят по света, без да прибягва до сили на ООН, с което води до обезличаването на организацията, от чието име трябва да се разрешават на световните проблеми. Европа за европейците може и трябва да наложи това.
1.
смешник
04.03.2024 09:31:45
10
12
И аз се чудя защо и как тесла съществува при положение, че от как я има е на загуба, но какво от това
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Прокуратурата с подробности за контрабандните цигари на ферибота "Дружба" (ВИДЕО) Прокуратурата с подробности за контрабандните цигари на ферибота "Дружба" (ВИДЕО) Митничари откриха 3.6 млн. нелегални цигари на стойност над 750 000 евро в камион В Белгия правят състезание за имитация на чайки, а в Бургас кога? В Белгия правят състезание за имитация на чайки, а в Бургас кога? Бургас е столицата на гларусите, ако тук се направи подобно състезание, ще предизвика фурор  ПП-ДБ пак се скараха. Този път заради Миро Иванов и ген. Атанасов ПП-ДБ пак се скараха. Този път заради Миро Иванов и ген. Атанасов В обединението вече открито обсъждат вариант за разделение - това щяло да им осигури двама зам.-председатели и повече председателски места в комисиите   Гала отвърна ударно на слуховете: Пак ме хвърлиха зад борда Гала отвърна ударно на слуховете: Пак ме хвърлиха зад борда Името на популярната тв водеща отново е замесено в евентуални рокади в "На кафе" 5-годишно момиченце изчезна през нощта в Рупите, откриха го на гробищата 5-годишно момиченце изчезна през нощта в Рупите, откриха го на гробищата Детето е гостувало със семейството си в къща, намираща се в непосредствена близост до местната черква Защо екипът на д-р Маринчева и д-р Ангелов е ключов за пациентите на КОЦ-Бургас Защо екипът на д-р Маринчева и д-р Ангелов е ключов за пациентите на КОЦ-Бургас В онкологията всяка минута е ценна и затова добре стикованият екип от ръководител и специализант е от решаваща важност Цената на паяка, синята зона и скобите остава непроменена в Бургас Цената на паяка, синята зона и скобите остава непроменена в Бургас 15 евро ще плащат водачите на неправилно паркирани автомобили, ако превозните им средства са с поставена скоба Мъж загина след скок от седмия етаж във Варна, полицията разследва трагедията Мъж загина след скок от седмия етаж във Варна, полицията разследва трагедията Труп на 76-годишен мъж е открит в подблоковото пространство в квартал Трошево България стана ключов играч в производството на части за хладилници в Европа България стана ключов играч в производството на части за хладилници в Европа Българските компании произвеждат милиони компоненти за водещи марки хладилници в Германия, Австрия и Франция Кременлиев, Камбуров и Божинов се включват в "Мача на Надеждата" в Бургас Кременлиев, Камбуров и Божинов се включват в "Мача на Надеждата" в Бургас "Мачът на Надеждата" има за цел да събере средства за Комплексния онкологичен център в Бургас, както и да подпомогне лечението на Любослав Пенев и Петър Хубчев
Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток 142-метровата луксозна яхта „Nord“, свързвана с руския милиардер Алексей Мордашов, е плавала от Дубай към Мускат в Оман през уикенда Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Бившият канцлер Олаф Шолц пък е осъществил четири пътувания за над 6000 евро. Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Повод за реакцията е монолог на Кимъл от миналата седмица, в който той се пошегува, че първата дама „грее като бъдеща вдовица“ 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията Средните доходи в Кипър нарастват с 4,9% през 2025 г., но чужденците получават значително по-малко 40% от браковете в България завършват с развод 40% от браковете в България завършват с развод Българите се развеждат два пъти по-често от румънците - данни на Евростат показват сериозна разлика в разводите между съседни държави Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Испания се обръща към градското уплътняване и преустройство, за да отговори на нуждите от нови жилища Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк Първото електрическо въздушно такси на Joby Aviation извършва пробни полети между летище "Джон Ф. Кенеди" и Манхатън Нискотарифни авиокомпании намаляват полетите заради скъпото гориво Нискотарифни авиокомпании намаляват полетите заради скъпото гориво Затварянето на Ормузкия проток води до рязък скок в разходите за гориво и рискува увеличаване на цените на билетите Тръмп отхвърля иранското предложение за мир – липсва основният въпрос за ядрената програма Тръмп отхвърля иранското предложение за мир – липсва основният въпрос за ядрената програма САЩ и Иран остават в задънена улица, въпреки усилията за преодоляване на различията - Пакистан продължава да посредничи Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Разбира се, двете звезди по-късно успяват да изградят приятелство по време на снимките на първия филм и създадоха един от най-иконичните киноленти на всички времена
Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Смесваха радиоактивно мляко с „чисто“, за да влезе в нормите – системна политика Виц на деня Виц на деня - Какви са ти отношенията с нея?
- Какви отношения бе? Женени сме...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ако замина в командировка, ти какво ще правиш?
- Ами, каквото и ти!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Средна класа е когато банката ви отказва кредит, поради нисък доход, а държавата - помощи заради висок.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори