Политиците трябва да пазим суверенитета на България, каза президентът Румен Радев
3 март продължи пътя на Раковски, Левски и Ботев, сбъдна предначертаното от Паисий, подчерта президентът
В София се провежда тържествена заря-проверка по случай 146-ата годишнина от Освобождението на България. Кулминацията на тържествата е на площад "Народно събрание".На церемонията присъстват президентът Румен Радев, вицепрезидентът Илияна Йотова, премиерът Николай Денков, председателят на Народното събрание Росен Желязков и още много гости.
3 март не е само датата на един международен договор, както неведнъж, се опитват да ни убедят. Това каза тази вечер в словото си по време на тържествената заря-проверка президентът Румен Радев.
“Това е ден, в който поколения българи, съхранили искрата на надеждата. 3 март продължи пътя на Раковски, Левски и Ботев, сбъдна предначертаното от Паисий“, допълни Радев.
"Днес отбелязваме нещо по-значимо от една огромна, величава историческа дата. Днес честваме нашият непреходен национален идеал за свобода, единение и държавност, съхранявайки духа и признателността на нашия народ“, продължи Румен Радев.
"В нашето тревожно време, когато се помитат граници и оръжията все повече заглушават разума, всички ние, българските политици, трябва да браним суверенитета на Родината“, каза още президентът. Той допълни, че трябва да продължим да остояваме достойнството и честта на Отечеството.
Краят на август сбъдва стара мечта на две зодии
Емили Тротинетката показа новия си любим от Истанбул: Казва се Танк
Ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас на 6 август
Слънчевото затъмнение на 12 август отваря нов път пред 5 зодии
Шокиращо: Син държал тялото на баща си във фризер 2 години и половина заради пенсията
Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия
Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва
Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА)
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха
Пленерът „Добротворци“ в Поморие събра над 3500 евро за деца в нужда
Родители след първите профилактични прегледи в Детската болница: Бургас се гордее с вас!
Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет

Суверенитет означава друго, Раде-е-ев!!!
"Тогава интересната тема беше, кой ще бъде издигнат за президент на България, не само от БСП, но и от другите партии. Аз я попитах ще има ли собствен кандидат. Тя каза да. Питах има ли вече име. Тя каза: "Предполагам ще бъде ген. Радев". Аз й казах, че не го познавам, а тя отговори: "И аз не го познавам, но го предлагат и ще го обсъждаме". Това беше в самото начало и с това се свърши практически срещата", обясни руснакът.