Подлоги! Срам ме е от вас, каза на всички политици този обичан българин
Не за пръв път родните политици предизвикват у него позиви за гадене, но този път той не издържа
Шампионът по бокс Тервел Пулев изригна бесен и отвратен навръх Националния ни празник 3 март. Не за пръв път родните политици предизвикват у него позиви за гадене, но този път той не издържа. "Срам ме е и ми се гади от политиците ни, които дори на тази свещена дата, вместо да замълчат, не спират да говорят глупости и да опитват да разединяват нацията, да настройват хората едни срещу други. Гади ми се от хора, които вътрешно са подлоги, слагат се на този и онзи, гледат накъде духа вятърът и такива ще си останат цял живот... България няма нужда от подобни недоразумения, има нужда от истински личности", заяви Тервел.
По-малкият брат на Кубрат Пулев допълни, че на първо място трябва да помним, че не сме нито американци, нито германци, нито англичани, не сме и руснаци, а сме българи.
"Ако знаехме точната дата, на която Хан Аспарух е дошъл тук и е основал държавата, вероятно тази дата щеше да е национален празник, но сега си имаме 3 март и на него трябва да се поклоним, да се смирим, да размислим и да се обединим, не да се ръфаме като кучета и да показваме злоба и простотия", категоричен е Тервел Пулев. Потребителите в нета застанаха изцяло зад думите му и го подкрепиха на сто процента.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Това е истината!!
Хайде да видим позицията на другите велики сили по това време !