Подлоги! Срам ме е от вас, каза на всички политици този обичан българин
Не за пръв път родните политици предизвикват у него позиви за гадене, но този път той не издържа
Шампионът по бокс Тервел Пулев изригна бесен и отвратен навръх Националния ни празник 3 март. Не за пръв път родните политици предизвикват у него позиви за гадене, но този път той не издържа. "Срам ме е и ми се гади от политиците ни, които дори на тази свещена дата, вместо да замълчат, не спират да говорят глупости и да опитват да разединяват нацията, да настройват хората едни срещу други. Гади ми се от хора, които вътрешно са подлоги, слагат се на този и онзи, гледат накъде духа вятърът и такива ще си останат цял живот... България няма нужда от подобни недоразумения, има нужда от истински личности", заяви Тервел.
По-малкият брат на Кубрат Пулев допълни, че на първо място трябва да помним, че не сме нито американци, нито германци, нито англичани, не сме и руснаци, а сме българи.
"Ако знаехме точната дата, на която Хан Аспарух е дошъл тук и е основал държавата, вероятно тази дата щеше да е национален празник, но сега си имаме 3 март и на него трябва да се поклоним, да се смирим, да размислим и да се обединим, не да се ръфаме като кучета и да показваме злоба и простотия", категоричен е Тервел Пулев. Потребителите в нета застанаха изцяло зад думите му и го подкрепиха на сто процента.
След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком
Той вече е почти сляп
Режисьорът Тео Ушев: Не, не са садисти, а проруски неонацисти
Украйна получава 70 ракети ATACMS от Турция, българска фирма влиза в огромен оръжеен трансфер
Над 2000 души чакаха сватбата на Роналдо, но булката не беше Джорджина
Кричим се обедини за семейството на Георги Кузев: Дарителски кутии вече има из целия град
Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още...
Познат на убития Георги Кузев: Беше скромен и свит, просто си търсеше приятелка
Българският домат тръгва от нивата за 80 цента, а в магазина стига 3,50 евро
Таратор за 10 евро означава ли скъпо Черноморие? Вижте отговора от Ричард Алибегов
Бургас спира тежките камиони в жегите: Забраната влиза при 35 градуса
ГЕРБ готви кандидата си за президент: Името се очаква в началото на септември

Това е истината!!
Хайде да видим позицията на другите велики сили по това време !