Извънредно: Затвориха изцяло прохода "Шипка"
Причината - невъзможност да поеме повече превозни средства
Проходът "Шипка" е изцяло затворен за автомобили поради невъзможност да поеме повече превозни средства. Това съобщава старши комисар Илиян Иванов, директор на Областната дирекция на МВР в Габрово.
Пропускани ще бъдат само автомобили със специален режим на движение.
Всички, които желаят да се включат в честванията на националния празник, могат да продължат пеш, след като паркират автомобилите си по безопасен начин по указания на органите на реда.
В този момент хиляди българи са се събрали край Паметника на свободата на връх Шипка, където ще започнат честванията по повод 146-ата годишнина от Освобождението на България.
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет

Освободителите на България!
Добре че таралясници като тебе никога не подушват власт.
Ами всичката тази полиция и жандармерия вдигната заради хаоса можеше да се намали на половина ако имаше нормална организация и вместо да плащат на фуражките извънредни, щяха да отидат за транспорт на хората.
Де ти акъл в малоумни дебили.
1. На трети март на Шипка не се е случило нищо. Шипченските боеве, при които българските опълченци и украинците от Брянски и Орловски полк спасяват изхода от войната, са през лятото, август месец.
2. Знамето на руската империя през тази война е било с цветове черно, жълто и бяло, а не е бяло- синьо и червено, Еле пък червено със сърп и чук..
3. Сегашното руско знаме е на държава, която се гордее със СССР. А СССР беше създаден върху кръвта и костите на безмилостно избитите участници в Руско- Османските войни.
Всъщност съвета е да не се качвате на връх Свети Никола по това време на годината, защото атмосферните условия не са подходящи за манифестации и партийна пропаганда. Рисковете от простуда и простотия са големи.”
С такъв интелект никога няма да се досетиш, че можеше да паркират долу, а на горе да извозват хората с автобуси ... но трябва интелигентна организация, нещо което е много далечно за прости индивиди като теб.
Само знаете да лаете. Къде и как могат да се съберат всичките тези таралясници според теб?
Помияр!
Не става да забранят на хората ... за това искат да ги накарат сами да се откажат.
Прозрачна и долнопробна пропаганда.