Извънредно: Затвориха изцяло прохода "Шипка"
Причината - невъзможност да поеме повече превозни средства
Проходът "Шипка" е изцяло затворен за автомобили поради невъзможност да поеме повече превозни средства. Това съобщава старши комисар Илиян Иванов, директор на Областната дирекция на МВР в Габрово.
Пропускани ще бъдат само автомобили със специален режим на движение.
Всички, които желаят да се включат в честванията на националния празник, могат да продължат пеш, след като паркират автомобилите си по безопасен начин по указания на органите на реда.
В този момент хиляди българи са се събрали край Паметника на свободата на връх Шипка, където ще започнат честванията по повод 146-ата годишнина от Освобождението на България.
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона

Освободителите на България!
Добре че таралясници като тебе никога не подушват власт.
Ами всичката тази полиция и жандармерия вдигната заради хаоса можеше да се намали на половина ако имаше нормална организация и вместо да плащат на фуражките извънредни, щяха да отидат за транспорт на хората.
Де ти акъл в малоумни дебили.
1. На трети март на Шипка не се е случило нищо. Шипченските боеве, при които българските опълченци и украинците от Брянски и Орловски полк спасяват изхода от войната, са през лятото, август месец.
2. Знамето на руската империя през тази война е било с цветове черно, жълто и бяло, а не е бяло- синьо и червено, Еле пък червено със сърп и чук..
3. Сегашното руско знаме е на държава, която се гордее със СССР. А СССР беше създаден върху кръвта и костите на безмилостно избитите участници в Руско- Османските войни.
Всъщност съвета е да не се качвате на връх Свети Никола по това време на годината, защото атмосферните условия не са подходящи за манифестации и партийна пропаганда. Рисковете от простуда и простотия са големи.”
С такъв интелект никога няма да се досетиш, че можеше да паркират долу, а на горе да извозват хората с автобуси ... но трябва интелигентна организация, нещо което е много далечно за прости индивиди като теб.
Само знаете да лаете. Къде и как могат да се съберат всичките тези таралясници според теб?
Помияр!
Не става да забранят на хората ... за това искат да ги накарат сами да се откажат.
Прозрачна и долнопробна пропаганда.