Извънредно: Затвориха изцяло прохода "Шипка"
Причината - невъзможност да поеме повече превозни средства
Проходът "Шипка" е изцяло затворен за автомобили поради невъзможност да поеме повече превозни средства. Това съобщава старши комисар Илиян Иванов, директор на Областната дирекция на МВР в Габрово.
Пропускани ще бъдат само автомобили със специален режим на движение.
Всички, които желаят да се включат в честванията на националния празник, могат да продължат пеш, след като паркират автомобилите си по безопасен начин по указания на органите на реда.
В този момент хиляди българи са се събрали край Паметника на свободата на връх Шипка, където ще започнат честванията по повод 146-ата годишнина от Освобождението на България.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Освободителите на България!
Добре че таралясници като тебе никога не подушват власт.
Ами всичката тази полиция и жандармерия вдигната заради хаоса можеше да се намали на половина ако имаше нормална организация и вместо да плащат на фуражките извънредни, щяха да отидат за транспорт на хората.
Де ти акъл в малоумни дебили.
1. На трети март на Шипка не се е случило нищо. Шипченските боеве, при които българските опълченци и украинците от Брянски и Орловски полк спасяват изхода от войната, са през лятото, август месец.
2. Знамето на руската империя през тази война е било с цветове черно, жълто и бяло, а не е бяло- синьо и червено, Еле пък червено със сърп и чук..
3. Сегашното руско знаме е на държава, която се гордее със СССР. А СССР беше създаден върху кръвта и костите на безмилостно избитите участници в Руско- Османските войни.
Всъщност съвета е да не се качвате на връх Свети Никола по това време на годината, защото атмосферните условия не са подходящи за манифестации и партийна пропаганда. Рисковете от простуда и простотия са големи.”
С такъв интелект никога няма да се досетиш, че можеше да паркират долу, а на горе да извозват хората с автобуси ... но трябва интелигентна организация, нещо което е много далечно за прости индивиди като теб.
Само знаете да лаете. Къде и как могат да се съберат всичките тези таралясници според теб?
Помияр!
Не става да забранят на хората ... за това искат да ги накарат сами да се откажат.
Прозрачна и долнопробна пропаганда.