×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Израел отмени част от ограниченията: Отвориха светите места в Йерусалим за поклонници
  • Велики четвъртък е! Най-важният ден от Страстната седмица
  • Израел стреля по конвой с италиански военни в Ливан, Рим поиска обяснениe
  • Ливан призова "приятелските страни" да се намесят, за да сложат край на израелските удари
  • Седем задържани и трима ранени при сблъсък на два клана в Хасково
  • Над 190 хил. автомобила се очаква да излязат от София преди Великден
  • Поклонението пред незабравимия поет, композитор и певец Михаил Белчев ще се състои в Народния театър „Иван Вазов“ от 13 часа
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно: Затвориха изцяло прохода "Шипка"


Извънредно: Затвориха изцяло прохода "Шипка"
Пропускани ще бъдат само автомобили със специален режим на движение
03 Март 2024, Неделя, 12:04 ч.
Автор: Флагман.бг

Причината - невъзможност да поеме повече превозни средства

Проходът "Шипка" е изцяло затворен за автомобили поради невъзможност да поеме повече превозни средства. Това съобщава старши комисар Илиян Иванов, директор на Областната дирекция на МВР в Габрово.

Пропускани ще бъдат само автомобили със специален режим на движение. 

Всички, които желаят да се включат в честванията на националния празник, могат да продължат пеш, след като паркират автомобилите си по безопасен начин по указания на органите на реда. 

В този момент хиляди българи са се събрали край Паметника на свободата на връх Шипка, където ще започнат честванията по повод 146-ата годишнина от Освобождението на България. 


В категории: Стара Загора


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Мария АРНАУДОВА Само на 35 години - почина актьор от Игра на тронове Само на 35 години - почина актьор от Игра на тронове 09/04/2026, Четвъртък 12:40 0
18
Коментара по темата
18.
Априлско пролетно почистване
04.03.2024 01:19:32
0
0
Ако не преминем отвъд битово-кухненското , ако не се освободим от страховете си , ако не се разчистим в Домът си...няма да ни бъде, а ако пребиваване в някакво - си - битие, то ще е робско.... отново и отново и отново ...Свобода или Смърт значи че третото не е живот...в третото състояние пребиваваме (битуваме) 30+ години , подчинени от едно ялово трето съсловие, което на своя глава (те нямат такава!) са на каишка на друго едно мрачно съсловие - чуждо на нас , чудовищно безскрупулно.
17.
История българска
03.03.2024 18:15:37
3
2
Руската царска армия, която ни е освободила от турско робство няма нищо общо с ватнишката, която ни е окупирала на 9.09.По време на Октомврийската революция царят е бил застрелян с цялото си семейство, а офицерите и дворяните му са били изгонени заедно със семействата си от пределите на Русия.Много от тях са дошли в градовете на Северна България и бяха от елита на тези градове.Затова и до ден днешен признателният български народ носи венци на паметника на Цар Освободител на 3 март, а събори ватнишкия МОЧ!
16.
Браво Българи!
03.03.2024 14:54:35
1
16
Колко много Българи Обичат и Почитат
Освободителите на България!
15.
пс.хоконтрол
03.03.2024 14:49:07
5
10
До пост 6 отчетник ветеран . Брянск и Орлов са руски градове ,така че тези полкове са руски а не украински.Не пишете глупости само да сте на контра на истината.
14.
Венко
03.03.2024 13:53:02
1
16
Поне на празника трябва да сме по обединени и смирени и да почетем паметта на хората които дадоха живота си за нашата свобода визирам Левски, Ботев, Опълченците и много други
13.
nezavisim
03.03.2024 13:48:23
4
4
I posle nyamalo fasizam v BG !!!!
12.
Хахаха
03.03.2024 13:28:37
3
11
Еничарите и началниците им пръднаха мокро .
11.
Антиватенка
03.03.2024 13:04:27
20
14
Ами как Ганьо да се качи пеша,като е 130 кг торба с лайна.Буха по цяла вечер ракия със сланина после автобуси иска
10.
Бай Димо
03.03.2024 12:52:20
21
12
Щом и нашите от сайта на митрофановковица се умориха да пускат слабоволтови коментари от името на простак русороби, значи Митрофанковата фейк пропаганда я закъса дори в най-русофилската и лигично най-бедна и най-болна членка на ЕС.
9.
Възраждане - Максуда
03.03.2024 12:49:38
18
15
Трябваше да има организирани автобуси и сандвичи със сирини, като на милионните копейкаджийски митинги в София.
8.
7
03.03.2024 12:44:40
16
14
Хахахаахах Ганьо Куреца иска автобуси да му качват дебелия г*з до Шипка без пари. А изхранване, закуска, бунгало нещо искаш ли?

Добре че таралясници като тебе никога не подушват власт.
7.
До 5
03.03.2024 12:41:08
5
22
Много обичате да обиждате и псувате и само това можете, а да мислите ... никак.

Ами всичката тази полиция и жандармерия вдигната заради хаоса можеше да се намали на половина ако имаше нормална организация и вместо да плащат на фуражките извънредни, щяха да отидат за транспорт на хората.

Де ти акъл в малоумни дебили.
6.
Отчетник ветеран
03.03.2024 12:36:16
26
18
“В навечерието на трети март и преди да се отправим към Шипка, да напомним.
1. На трети март на Шипка не се е случило нищо. Шипченските боеве, при които българските опълченци и украинците от Брянски и Орловски полк спасяват изхода от войната, са през лятото, август месец.
2. Знамето на руската империя през тази война е било с цветове черно, жълто и бяло, а не е бяло- синьо и червено, Еле пък червено със сърп и чук..
3. Сегашното руско знаме е на държава, която се гордее със СССР. А СССР беше създаден върху кръвта и костите на безмилостно избитите участници в Руско- Османските войни.
Всъщност съвета е да не се качвате на връх Свети Никола по това време на годината, защото атмосферните условия не са подходящи за манифестации и партийна пропаганда. Рисковете от простуда и простотия са големи.”
5.
3
03.03.2024 12:31:34
20
9
И кой ще плати за автобусоте бе кретен? Данъкоплатеца? Що не помили Копейката?
4.
Отрепан русопедал
03.03.2024 12:30:20
25
10
Ганьо Балкански иска в кутия за 5 неща да навре 50, после Денков и Кирчо му виновни, саботажи а-у.
3.
БоБо до 2
03.03.2024 12:30:19
6
27
От кое циганско село се пръкна?

С такъв интелект никога няма да се досетиш, че можеше да паркират долу, а на горе да извозват хората с автобуси ... но трябва интелигентна организация, нещо което е много далечно за прости индивиди като теб.
2.
До боклука оъ 1ви коментар
03.03.2024 12:26:08
25
13
Ами отиди на пътя и регулирай движението като си толкова отворен ве!
Само знаете да лаете. Къде и как могат да се съберат всичките тези таралясници според теб?
Помияр!
1.
БоБо
03.03.2024 12:21:10
10
35
Ми то май това бе целта на тази "дезорганизация" на тържествата!

Не става да забранят на хората ... за това искат да ги накарат сами да се откажат.

Прозрачна и долнопробна пропаганда.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само „празната чиния“ в заведенията вече струва от 3,50 евро, идва тежка криза, твърди Ричард Алибегов Само „празната чиния“ в заведенията вече струва от 3,50 евро, идва тежка криза, твърди Ричард Алибегов По думите му собствениците на обекти са оставени на милостта на доставчици, сметки, данъци и всяка следваща ценова приумица на пазара Домашният социален патронаж ще зарадва 1500 потребители с козунаци, великденски яйца и подарък  Домашният социален патронаж ще зарадва 1500 потребители с козунаци, великденски яйца и подарък  Инициативата е израз на съпричастност и подкрепа към най-уязвимите групи в обществото за светлия християнски празник Разширяват неонаталния скрининг за всички новородени в България Разширяват неонаталния скрининг за всички новородени в България Към досегашните изследвания се добавят още три редки заболявания - спинална мускулна атрофия, муковисцидоза и вродени имунни дефицити Голямото пътуване започва с 4000 коли в час Голямото пътуване започва с 4000 коли в час Разчистват основните пътища с ограничения за камионите над 12 тона До Часовника в Бургас на Велики четвъртък ще се демонстрира автентично боядисване на великденски яйца  До Часовника в Бургас на Велики четвъртък ще се демонстрира автентично боядисване на великденски яйца  Традиционният ритуал ще бъде демонстриран от представители на НЧ „Васил Левски 1937“ и пенсионерския клуб в кв. „Горно Езерово“ Масов бой между непълнолетни в училище заради любовен триъгълник Масов бой между непълнолетни в училище заради любовен триъгълник Сбиването между момчетата възникнало в 101 СУ „Бачо Киро“ в столичния квартал Надежда Министерство на финансите публикува всички обществени поръчки в България (ВИДЕО) Министерство на финансите публикува всички обществени поръчки в България (ВИДЕО) Има такива, с които безвъзвратно са загубени средствата на български граждани, каза министър Георги Клисурски на брифинг Парижкия маратон превръща столицата на Франция в арена на спорта Парижкия маратон превръща столицата на Франция в арена на спорта Хиляди възможности очакват феновете на спорта и спортните прогнози в най-големия сайт за залози в България Министър Христанов: Към БАБХ са отправяни заплахи, след разкрития за опасни храни, а някои са свързани с лица с имунитет Министър Христанов: Към БАБХ са отправяни заплахи, след разкрития за опасни храни, а някои са свързани с лица с имунитет Проверки в страната са открили опасни практики при съхранение и превоз на храни Грешките, които правим при парочистенето, и как да ги избегнем Грешките, които правим при парочистенето, и как да ги избегнем Неправилният избор, грешната настройка и липсата на поддръжка често развалят ефекта от парочистачката. Виж как да не допускаш това у дома
Само на 35 години - почина актьор от Игра на тронове Само на 35 години - почина актьор от Игра на тронове Ирландският актьор и сценарист си отиде след диагностициране с болест на моторните неврони, за което съобщиха негови близки и международни медии   Иранска делегация пристига в Исламабад за преговори със САЩ Иранска делегация пристига в Исламабад за преговори със САЩ Пакистан поема ролята на посредник в нов дипломатически опит за овладяване на напрежението между Иран, САЩ и Израел, а стартът на разговорите вече има и спорна дата според различни международни източници Млад мъж почина от побой при спор за цигара Млад мъж почина от побой при спор за цигара Няколко месеца той беше в кома Иран пак затвори Ормузкия проток след ударите на Израел в Ливан, примирието увисна Иран пак затвори Ормузкия проток след ударите на Израел в Ливан, примирието увисна Техеран го блокира след агресията срещу Бейрут, а спорът дали близкоизточната държава е част от примирието заплашва да взриви крехката договореност Войната в Близкия изток се ожесточава, 254 убити при атака на Израел в Ливан Войната в Близкия изток се ожесточава, 254 убити при атака на Израел в Ливан Саудитска Арабия, ОАЕ, Кувейт и Бахрейн съобщиха за ракетни атаки и атаки с дронове от Иран въпреки обявеното примирие Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Били Уингроув не е просто футболист, той е артист с топка в краката Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран От Техеран пък обявиха, че безопасното преминаване пред Ормузкия проток ще е възможно в рамките на две седмици в координация с иранските въоръжените сили Русия прати в затвора противници на войната Русия прати в затвора противници на войната Шестима руски антивоенни активисти от продемократичното младежко движение „Весна“ получиха присъди между 6 и 12 години затвор Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Спешните служби потушиха пожар в съоръжение, избухнал вследствие на иранска агресия Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Процедурата е минимално инвазивна и доста безопасна
Бойко Борисов Бойко Борисов Този път ГЕРБ няма да е от страната на булката Виц на деня Виц на деня В операта:
- Татко, защо този чичко в черно бие тази леля?
- Не я бие, детето ми, това е диригентът.
- Тогава защо тя пищи така?
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, защо толкова искаш да си вземем куче?
- За да има на кого да кажа "Затваряй си устата, и спри да лаеш ма кучко!"
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
Продавам пълен резервоар с гориво. Автомобилът към него е безплатен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори