Кметът Терзиев издирва кой поставя руски знамена в София
Появиха се по стълбове на "Цариградско шосе"
Получихме сигнал за поставени руски знамена на стълбове на "Цариградско шосе". Екипите на СО реагираха на сигналите веднага и започнаха отстраняването им. За това съобщи кметът на София Васил Терзиев в своя фейсбук профил.
"Продължава проверката по Южната дъга. Извършва се проверка на записите от камерите на Центъра по видеонаблюдение, за да се установят фактите и извършителите, и да се предприемат съответните действия", пише още Терзиев.
Сигнали за забелязани нарушения могат да бъдат подадени в Контактния център на Столична община, предава dnes.bg.
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

Не е ли време да се забрани издигането и поставянето на чужди знамена в страната ни? Само при посещения на чуждестранни делегации да се издига знамето на страната им. Не ни ли стига, че храним, поим и плащаме на хилядите украинци ежемесочно пари, които българите могат да видят само в съня си че и знамената им се веят навсякъде. Даже Кико от уважение към тях облече щерките си в цветовете на знамето на укрите.
В навечерието на Велкия прзник, когато честваме това, че Освободихме българия, ви припомням и призовавам да бъдете активни. В този Велик ден, четете свързаните сайтове. Коментирайте на воля. Промоционално, на 03 03 няма да има таван на максималния брой точки. Утре следете публикациите. Ще бъде публикуван актуалният ценоразпис за деня.
Днес бях на шипка и съм сигурна, че за Русия има надежда. Всичко зависи от вас.
Винаги Ваш Кондуктор!
Това в кой закон или наредба го пише ?
А в частен терен, например у дома има ли ограничение в вида на флаговете които може да закачаме.
БОКЛУЦИ !
Защо да не е някой мигрант от Афганистан,срещнал в България,рускиня-любовта на живота си?
Ами романтично е,признайте си!
Хората са сложили, кокто се полага за Трети март, българското и руското знаме? Ти какво искаш да сложат в чест на Освобождението - розов еднорог и ЛГБТИ+++ байрак ли?
Поздравления.
Майка ти и баща ти дето са служели цял живот на другарите си от СССР в редиците на ДС и чийто син се проде на Блекрок за пари.
Потомствени проститутки ни управляват !
Все се продават за пари на някой !
Едно котило са и този Терзиев и Росен Плевнелиев и Христо Иванов та и Бойко Борисов, все отбор проститутки.