Арестуваха полицаи за подкупи, излъгали мъж, че се шофира с превишена скорост
Униформените поискали от водача 100 лева, за да не му пишат акт
Двама полицейски служители от Варна са задържани за срок до 72 часа, обвинени са за поискан и приет от тях подкуп, съобщават от Окръжна прокуратура – Варна.
46-годишният Д.А. и 51-годишният З.Н. са задържани при специализирана операция на дирекция „Вътрешна сигурност" на МВР в понеделник, разследването срещу тях е установило, че са поискали и приели подкуп в размер на 100 лева от водач, спрян за проверка.
Мъжът бил заблуден от тях, че се движи с превишена скорост, за което може да бъде глобен със значителна сума. В хода на работата по случая станало ясно, че втори водач е изнуден по същата схема и от него е приет неследващ се дар в размер на 50 лева.
Работата по документиране и доказване на престъплението продължава и към момента под ръководството и надзора на Окръжна прокуратура – Варна.
Много мъже се тресат от страх: Разгневен дух отмъщава за насилие над жени
Как черното да остане черно – 4 трика при пране
Спортисти от Русия и Беларус спечелиха знаково дело в съда
Ултрасите на Левски с остра реакция след погромите в София
Колко често трябва да се слага вакса върху колата
Това е тайната на най-вкусния пълнен шаран с орехи, непременно го направете за Никулден
България подписа стратегически важен договор за новите ядрени мощности на АЕЦ „Козлодуй“
Световните медии отразиха протестите в България: Най-мащабните от години
Като след цунами: Азия е разтърсена от смъртоносни циклони и мусонни дъждове
Продължават експертните обследвания през нощта Околовръстния път на Пловдив
Празнична програма за Никулден в Поморие и Ахелой
