Сигнал до Флагман.бг: Вижте уникален феномен в небето над Бургас
Явлението стресна бургазлии
Читател на Флагман.бг е заснел необичан феномен в небето над Бургас. Калина Петрова ни изпрати и снимки на явлението, заснети снощи близо до хотел "Мираж" в жк "Славейков".
На тях се вижда странна светлина. Не е ясно обаче каква е причината за образуването й.
Феноменът бе забелязан от много хора в Бургас и е наблюдаван от различни точки на града. "Нападнаха ни извънземни", коментираха шеговито хората.
Вижте снимките и преценете сами:
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

https://www.flagman.bg/article/314638
Това е само разузнавач, когато натрупат мощност и коригират показателите, ще могат да телепортират цели дивизии мечки, слонове.
Цялото земно царство е под заплаха!
Ама и вие сте "уникално" прости и неуки.
Ако случайно не чуете повече от мен, разпространете истината и знайте, че сигурно съм бил ликвидиран или отвлечен от американски военни!
А сега по една, единствена снимка, заключения не може да се правят.
Втората снивка е дигитално, увеличение на първата.
Авторката да си смени телефона с който е снимала !
Ама карай, трафика на сайта да върви от сензации и явления.
Слънцето като залязва и севетлината му се пречупва през облака отрови изпуснат от рашките.
Не сложиха пречиствателни инсталации, защото не им пука за робите!
Вън рашистите от България!
Чист въздух за Бургас!
Сига ши видите ко става
Крийте рикията
Тия извънземните пият кът смоци
Покайте се!