Сигнал до Флагман.бг: Вижте уникален феномен в небето над Бургас
Явлението стресна бургазлии
Читател на Флагман.бг е заснел необичан феномен в небето над Бургас. Калина Петрова ни изпрати и снимки на явлението, заснети снощи близо до хотел "Мираж" в жк "Славейков".
На тях се вижда странна светлина. Не е ясно обаче каква е причината за образуването й.
Феноменът бе забелязан от много хора в Бургас и е наблюдаван от различни точки на града. "Нападнаха ни извънземни", коментираха шеговито хората.
Вижте снимките и преценете сами:
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С

https://www.flagman.bg/article/314638
Това е само разузнавач, когато натрупат мощност и коригират показателите, ще могат да телепортират цели дивизии мечки, слонове.
Цялото земно царство е под заплаха!
Ама и вие сте "уникално" прости и неуки.
Ако случайно не чуете повече от мен, разпространете истината и знайте, че сигурно съм бил ликвидиран или отвлечен от американски военни!
А сега по една, единствена снимка, заключения не може да се правят.
Втората снивка е дигитално, увеличение на първата.
Авторката да си смени телефона с който е снимала !
Ама карай, трафика на сайта да върви от сензации и явления.
Слънцето като залязва и севетлината му се пречупва през облака отрови изпуснат от рашките.
Не сложиха пречиствателни инсталации, защото не им пука за робите!
Вън рашистите от България!
Чист въздух за Бургас!
Сига ши видите ко става
Крийте рикията
Тия извънземните пият кът смоци
Покайте се!