Сигнал до Флагман.бг: Вижте уникален феномен в небето над Бургас
Явлението стресна бургазлии
Читател на Флагман.бг е заснел необичан феномен в небето над Бургас. Калина Петрова ни изпрати и снимки на явлението, заснети снощи близо до хотел "Мираж" в жк "Славейков".
На тях се вижда странна светлина. Не е ясно обаче каква е причината за образуването й.
Феноменът бе забелязан от много хора в Бургас и е наблюдаван от различни точки на града. "Нападнаха ни извънземни", коментираха шеговито хората.
Вижте снимките и преценете сами:
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

https://www.flagman.bg/article/314638
Това е само разузнавач, когато натрупат мощност и коригират показателите, ще могат да телепортират цели дивизии мечки, слонове.
Цялото земно царство е под заплаха!
Ама и вие сте "уникално" прости и неуки.
Ако случайно не чуете повече от мен, разпространете истината и знайте, че сигурно съм бил ликвидиран или отвлечен от американски военни!
А сега по една, единствена снимка, заключения не може да се правят.
Втората снивка е дигитално, увеличение на първата.
Авторката да си смени телефона с който е снимала !
Ама карай, трафика на сайта да върви от сензации и явления.
Слънцето като залязва и севетлината му се пречупва през облака отрови изпуснат от рашките.
Не сложиха пречиствателни инсталации, защото не им пука за робите!
Вън рашистите от България!
Чист въздух за Бургас!
Сига ши видите ко става
Крийте рикията
Тия извънземните пият кът смоци
Покайте се!