Сигнал до Флагман.бг: Вижте уникален феномен в небето над Бургас
Явлението стресна бургазлии
Читател на Флагман.бг е заснел необичан феномен в небето над Бургас. Калина Петрова ни изпрати и снимки на явлението, заснети снощи близо до хотел "Мираж" в жк "Славейков".
На тях се вижда странна светлина. Не е ясно обаче каква е причината за образуването й.
Феноменът бе забелязан от много хора в Бургас и е наблюдаван от различни точки на града. "Нападнаха ни извънземни", коментираха шеговито хората.
Вижте снимките и преценете сами:
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

https://www.flagman.bg/article/314638
Това е само разузнавач, когато натрупат мощност и коригират показателите, ще могат да телепортират цели дивизии мечки, слонове.
Цялото земно царство е под заплаха!
Ама и вие сте "уникално" прости и неуки.
Ако случайно не чуете повече от мен, разпространете истината и знайте, че сигурно съм бил ликвидиран или отвлечен от американски военни!
А сега по една, единствена снимка, заключения не може да се правят.
Втората снивка е дигитално, увеличение на първата.
Авторката да си смени телефона с който е снимала !
Ама карай, трафика на сайта да върви от сензации и явления.
Слънцето като залязва и севетлината му се пречупва през облака отрови изпуснат от рашките.
Не сложиха пречиствателни инсталации, защото не им пука за робите!
Вън рашистите от България!
Чист въздух за Бургас!
Сига ши видите ко става
Крийте рикията
Тия извънземните пият кът смоци
Покайте се!