Сигнал до Флагман.бг: Вижте уникален феномен в небето над Бургас
Явлението стресна бургазлии
Читател на Флагман.бг е заснел необичан феномен в небето над Бургас. Калина Петрова ни изпрати и снимки на явлението, заснети снощи близо до хотел "Мираж" в жк "Славейков".
На тях се вижда странна светлина. Не е ясно обаче каква е причината за образуването й.
Феноменът бе забелязан от много хора в Бургас и е наблюдаван от различни точки на града. "Нападнаха ни извънземни", коментираха шеговито хората.
Вижте снимките и преценете сами:
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

https://www.flagman.bg/article/314638
Това е само разузнавач, когато натрупат мощност и коригират показателите, ще могат да телепортират цели дивизии мечки, слонове.
Цялото земно царство е под заплаха!
Ама и вие сте "уникално" прости и неуки.
Ако случайно не чуете повече от мен, разпространете истината и знайте, че сигурно съм бил ликвидиран или отвлечен от американски военни!
А сега по една, единствена снимка, заключения не може да се правят.
Втората снивка е дигитално, увеличение на първата.
Авторката да си смени телефона с който е снимала !
Ама карай, трафика на сайта да върви от сензации и явления.
Слънцето като залязва и севетлината му се пречупва през облака отрови изпуснат от рашките.
Не сложиха пречиствателни инсталации, защото не им пука за робите!
Вън рашистите от България!
Чист въздух за Бургас!
Сига ши видите ко става
Крийте рикията
Тия извънземните пият кът смоци
Покайте се!