Кметът на Дупница с тревожни новини за изчезналата Ивана
В издирването участват сили на полицията и жандармерията от Дупница, Кюстендил, Перник и София, планински спасители, както и много доброволци
17-годишната Ивана, която изчезна преди три дни, е от проблемно семейство. Това съобщи кметът на Дупница Първан Дангов.
Момичето изчезнало в четвъртък следобед, когато си тръгнало от училище. Не се прибрало цяла нощ и на другия ден родителите ѝ подали сигнал в полицията.
Според кмета на Дупница реакцията е била много закъсняла. "За съжаление, резултат няма, а какво ще се случи - никой не може да предвиди. Момичето е 17-годишно, Ивана се казва, от проблемно семейство очевидно, като ситуацията е била подценена още в миналата нощ. Имам информация, че е посещавала специализирана помощ - психолог и психиатър, заедно с майка си.
Психопрофилът е снет, той е наличен в полицията и се работи по него, но това, което сме учили и в книгите по горещи следи, очевидно на този етап, не може да се говори вече. Тръгнала е с едно яке, леко облечена", обясни кметът Първан Дангов, цитиран от България Он Ер.
В издирването участват сили на полицията и жандармерията от Дупница, Кюстендил, Перник и София, планински спасители, както и много доброволци.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Просто тъжно.