×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България очаква близо 1 милиард евро по четвъртото плащане от ПВУ
  • Започват масирани проверки на цените по цялото Черноморие
  • Вече 933 са случаите на ебола в Конго – 245 са смъртните жертви
  • Внимание, абитуриенти: Ако не работите и не сте започнали университет, дължите здравни осигуровки
  • България излиза от „сивия списък“ за пране на пари
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Посрещнаха Пеевски на крака и с овации на конференцията на ДПС (НА ЖИВО)


Посрещнаха Пеевски на крака и с овации на конференцията на ДПС (НА ЖИВО)
Очакват се промени в устава, ДПС ще се води от двама съпредседатели
Ключови думи: ДПС, партии, Делян Пеевски
24 Февруари 2024, Събота, 11:08 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Изненади на форума не се очакват

В 11,00 ч. започна XI Национална конференция на ДПС. Тя е в Интер Експо Център в София. Очаква се на форума да се промени уставът, а партията вече да има двама официални водачи

Почетният председател на ДПС Ахмед Доган, който е и реалният лидер на партията, в началото на януари предложи за съпредседатели Делян Пеевски и Джевдет Чакъров.

Пеевски, който от няколко месеца е водач на парламентарната група на ДПС на мястото на Мустафа Карадайъ, днес влезе на конференцията заобиколен от няколко бодигарда. Той бе посрещнат на крака, с бурни аплодисменти и със скандиране "ДеПеСе". Това даде да се разбере, че изненади днес едва ли може да се очакват, и сериозен отпор срещу Пеевски, който е с противоречив публичен имидж, няма да има. Той ще е първият етнически българин, застанал официално начело на ДПС.

Припомняме, че първите индикации след оставката на досегашния председател Карадайъ миналата година бяха, че Делян Пеевски ще оглави еднолично партията. В началото на 2024-а обаче последва обръщение на почетния председател Доган, който предложи друга формула - на съпредседателство с двама водачи, като посочи поименно Пеевски и Джевдет Чакъров. 

Конференцията днес ще протече в две части - открита и закрита. Съществената част няма да е отворена за медиите. 

Гледайте тук:

 

 


В категории: Политика


17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
Абдал Ал Сабах Иб Се Рахат
25.02.2024 10:09:39
0
0
И имитация на БКП .......нищо повече.Както БКП ( отнася се и за изтърсака на БКП , а именно БСП ) изтече в калазизацията така и ДПС ще изтече в канализацията .Въпрос на време
16.
Манчо
24.02.2024 17:55:37
0
5
Много пара,много нещо,малко патриотични приказки и кервана върви.
15.
Възмутен
24.02.2024 15:47:45
0
8
ДПС - означава Държавните Пари са Сладки
14.
ОБЩАТА СИЛА
24.02.2024 15:33:14
0
5
Те по- големшките и копията им по-малките диктатори са правени под индиго. Алчни, нагли, твърде отблъскващи , безмилостни и безскруполни. А народеца хванат в това менгеме има само два варианта- играене по свирката придружено с ахкане и охкане или дебел прът.
13.
Хм
24.02.2024 14:46:29
0
5
Народен съд.
12.
Ще имат водач
24.02.2024 13:31:21
2
10
с 4 гънки....
Една между веждите, една на челото, една между двете бузи отзад и една в мозъка партията им са с по една , най-много 2 гънки, ясно е, че в света на слепците и едноокия е цар!
11.
Поета с филията с МАС
24.02.2024 12:45:34
0
16
Мъни ,мъни ,мъни
ЖИВОТА е пари
Мъни,мъни ТЕЦове,цигари,язовири и много БЕЗплатни за СЕЧ български гори
10.
*********
24.02.2024 12:21:46
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
9.
Хахахах
24.02.2024 12:17:20
3
12
Добър ден за българските демократи!
Меди Доганов ефенди им определи два скута, да сядат докато си пият мазното турско кафе ХАХАХАХА
Нали веее, свине малоумни демократски, преебани кирташки камилчета ХАХАХАХАХА
8.
..... До 7
24.02.2024 12:05:45
0
13
Абсолютно достоверна информация. И много сте прав/а по отношение на консуматорите от Банкя, Правец, Дръндар...и т.н.
7.
*********
24.02.2024 11:57:56
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
до 3 и 4
24.02.2024 11:57:35
2
7
НаЙ-добрия хамон от 90 €-100€ килото се прави от порода полу-диви прасенца обитаващи ЮЖните склонове на Пиринеите(над Барселона) които са едни щастливи прасета огрявани от слънчевите лъчи ядящи само ЖЪЛЪДИ от Пиринейски дъбове
Аз НЕ съм ял на знам едини от Банкя ,Правец и Росенеб дет са яли и казали че халал(от арабски сиреч позволено прасловено)
5.
ДПС-Дорожное Проверовочноя Служба
24.02.2024 11:50:39
3
16
Култа съм СВИНСКО и прасето е забранен в Исляма ма ТЕ тия от ДПС са кланят на Московска свещева крава и почитат мафиотските руски правила"ВОР в Закон"(Крадец над Закона)
4.
.....
24.02.2024 11:33:54
1
11
В момента Хамона се продава на промоция в една от търговските ни вериги. Няма да пиша коя, за да не им правя реклама.
3.
.....
24.02.2024 11:31:08
0
13
Най добрата месодайна порода свиня е Иберико. От тия прасета се прави световно известния Хамон.
2.
John Doe
24.02.2024 11:22:34
1
18
Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!
1.
Мда
24.02.2024 11:17:03
4
20
Гледайте племе, гледайте гробокопачите си....
Мафията си има територия.
Липсват им патериците им герб, иЗраждане, итн и бсп.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Рокля като за моминско парти взриви МВнР: Кой съблече родната дипломация пред Анкара Рокля като за моминско парти взриви МВнР: Кой съблече родната дипломация пред Анкара Турският сайт още пази кадъра с дръзката цепка на министър Петрова, докато у нас тихомълком замазват гафа Свободна зона, ама с катинари! Жестока наглост взриви плаж „Златна рибка“ край Созопол Свободна зона, ама с катинари! Жестока наглост взриви плаж „Златна рибка“ край Созопол Читател на Флагман.бг засне как нашенци феодализират безплатния пясък с вериги за цяло лято Мащабно начало на второто издание на „Крайморски фестивал“: Музика, танци и традиции завладяха морския бряг Мащабно начало на второто издание на „Крайморски фестивал“: Музика, танци и традиции завладяха морския бряг В красивия бургаски квартал „Крайморие“ официално бе даден старт на дългоочакваното второ издание на най-чакания фестивал Извънредно: Преместиха в „Пирогов“ Илиян от Бургас, който се размаза с мотора си край ж.к. "Меден рудник" Извънредно: Преместиха в „Пирогов“ Илиян от Бургас, който се размаза с мотора си край ж.к. "Меден рудник" Медиците в УМБАЛ-Бургас го стабилизираха в последните два дни, за да издържи тежкото пътуване до столицата Селски, разкарай си колата оттук, за да не останеш без гуми! Селски, разкарай си колата оттук, за да не останеш без гуми! . Пловдивчанин реагира с остър, но изключително точен коментар, след като откри на предното стъкло на автомобила си анонимна бележка със заплахи от съсед, припознал обществената земя за своя бащиния Всички нащрек! Бургаска област е най-проблемната зона на огнения фронт у нас Всички нащрек! Бургаска област е най-проблемната зона на огнения фронт у нас Нарастващата опасност от сухи обекти и високи температури в региона изисква от жителите и гостите на Бургас и близките курорти абсолютна бдителност и повишено внимание Кукуруз за 3,50 евро, хот-дог за 14 евро, дюнер за 18 евро: Новите ценови рекорди по Черноморието Кукуруз за 3,50 евро, хот-дог за 14 евро, дюнер за 18 евро: Новите ценови рекорди по Черноморието Защо част от заведенията умишлено филтрират клиентите си и къде морето остана евтино Спасители издирват жена, изчезнала по маршрута от Кончето към Вихрен Спасители издирват жена, изчезнала по маршрута от Кончето към Вихрен Последно е видяна тази сутрин около 7:30 часа, но близките ѝ нямат връзка с нея от най-малко 15 часа Футбол на билярдна маса: БНТ върна феновете в трети клас със стикери на Панини Футбол на билярдна маса: БНТ върна феновете в трети клас със стикери на Панини Как „телевизията-майка“ отказа дигиталните технологии в името на добрия стар цветен картон Трагедия: Симеон от Пловдив се удави в морето Трагедия: Симеон от Пловдив се удави в морето Въпреки че в момента морската вода е изключително спокойна и гладка като таван, спасителите призовават за повишено внимание и абсолютна бдителност
От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф Царството на терора: Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете Царството на терора: Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле, криейки се зад плътни маски дори в летните жеги Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Дори не знаем колко туристи губим от това. Докато това не започне да се променя, ние ще продължим да губим, каза Лияна Панделиева   От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята Заради солени цени и тотална липса на хигиена, дългогодишни туристи се заричат никога повече да не стъпят там Истинско футболно чудо: Как Малага възкръсна от пепелта и се завърна в Ла Лига Истинско футболно чудо: Как Малага възкръсна от пепелта и се завърна в Ла Лига След 8 години съдебна администрация, източване на милиони и трета дивизия, андалусийците пренаписаха историята Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао Стражът на ФК Маями направи 15 спасявания - рекорд на Мондиалите в рамките на 90 минути Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация! Кой обаче плаща репарации, ако не губещата страна, а „капитолирания“ Техеран ще получи 300 млрд. долара Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места Главният изпълнителен директор защити драстичното преструктуриране на автомобилния гигант заради засилената конкуренция от Китай Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Обещанието, което разплака света: Трагичната съдба зад триумфа на Ян Диоманде Пътят на Диоманде към професионалния футбол е изпълнен с поредица от тежки разочарования и болезнени откази в някои от най-големите европейски клубове Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Извън блясъка на прожекторите: Кой е Йоан Манзамби и защо историята му вдъхнови футболна Европа Как един спортист отказа да бъде инфлуенсър, за да спаси кариерата си
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори