Това меме от "Ергенът" ще ви накара да плачете от смях
Александър Младенов наистина е магнетичен, но има лошият навик да се смее твърде изкуствено
Не му е било лесно на новия Ерген Александър Младенов да се справи с 26-те дами в Гърция, а още по-трудно ни се справил с негативните коментари по свой адрес в интернет. Макар статистиката да показва, че Алек е един от най-харесваните Ергени до момента, зевзеци успяха и на него да намерят кусури, пише Intrigi.bg.
Александър Младенов наистина е магнетичен, но има лошият навик да се смее твърде изкуствено, особено когато е притеснен, коментират по форумите в нета. В действителност Алек отваря доста широка уста, когато се хили, или пък показва всичките си зъби от край до край.
Зрители дори са направили забавен колаж, сравнявайки Алек с Магарето от анимационния филм „Шрек“. Мемето е едно от най-споделяните в социалните мрежи и предизвика стотици подигравателни коментари и закачки по адрес на Ергена.
Дори най-върлите му фенки признават, че малко преиграва с широките усмивки и се чудят защо никой от екипа не го е посъветвал да се обере малко в мимиките.
Ако оставим магарешката усмивка настрана, към момента Алек е един от най-харесваните избори на риалити шоуто. Повечето зрители са на мнение, че Младенов е много по-балансиран от първия Ерген Виктор Стоянов и в същото време далеч по-сговорлив от втория – Евгени Генчев.
Чудо в Турция: 14-годишно момиче оцеля след падане от 12-ия етаж
Хем вкусен, хем здравословен, хем евтин! Фалшивият чийзкейк с 5 съставки е готов само за 15 минути
Инспекцията по труда с важно напомняне за работа при жеги и лошо време
Готови ли сте за неконтролируем смях? „Тиха, луда нощ“ превзема Бургас!
350 участници от 10 държави идват в Несебър за международен турнир по карате
Рождената дата показва кой е вашият ангел пазител
Мъск ще стане по-богат от половината население на света, взети заедно
Любо Пенев се завръща по-силен отвсякога: Това е война, аз ще бъда крайният победител
Кардиохирургът д-р Андрей Андреев от УМБАЛ „Св. Марина“ ще консултира пациенти в УМБАЛ „Дева Мария“
Съдът увеличи присъдите на биячите на журналиста Слави Ангелов
„Модни диалози“ събира младите таланти на НХА-Филиал Бургас в годишно модно ревю
