Хелс Китчън е шоу за тъпаци, смята този известен шеф
Единственото реално нещо в предаването е нарцисизъма на Виктор и Тризъбеца като лого на Ада, смята Борис Петров
„Всеки уважаващ себе си професионален готвач не би трябвало да гледа българската версия на „Кухнята на Ада“. Явните редакторски намеси и търсене на обидни ситуации, аматьорщина изпълнявана с клоунада, няма да донесе в бъдеще никакво развитие и креативност в професионален план, даже би навредило“. Така известният с отвратителния си език и държание шеф Петров нанесе удар по новия сезон на кулинарното риалити „Хелс Китчън“ и водещия Виктор Ангелов.
"Кулинарията се развива бързо, а българският водещ е изостанал поне с десетилетие и поради тази причина предаването вече не е само от професионалисти, а фрик-готвачи. (Вече не е достатъчно да разбираш от карета) Лекичко върви към „Черешката на Тортата“, но те продуцентите и редакторите му толкова sи могат“, допълва кулинарят, който доби популярност с участието си във „ВИП Брадър“.
„Единственото реално нещо в предаването е нарцисизъма на Виктор и Тризъбеца като лого на Ада натрапвано в мозъка на глупавата аудитория. Просто трябва да удържите три епизода и няма да ви закачат със слабата си режисура. Три епизода, за да живеете по-добре! Няма да кажа нищо повече. Всеки си Преценя“, завършва Борис Пeтров.
Кметът Димитър Николов посети приюта за бездомни в Бургас на Нова година
ЕЦБ ще освети сградата си във Франкфурт с "Добре дошла, България"
Българин: Ще стане живо чудо с еврото
Заплаха за убийство и счупена с камък витрина при опита за грабеж на златарското ателие
Най-кървавата война след Втората световна: защо отново гинат руснаци и украинци
Антъни Джошуа просълзи спортния свят с думи от болницата
Мъж с шест съпруги почина от инфаркт след фатален ултиматум
Парите ще валят: кои зодии ще направят най-силния старт на 2026
Как да направим вкусно кисело зеле с по-малко сол - тънкости от опита
Легендата Роберто Карлош претърпя многочасова операция
Черна хроника - 453 жертви по пътищата на България за годината
Скандал във Франция: Мбапе дарил 60 300 евро на полицай

салата върху главата на жена, както направи миналата година на Виолета е пълна излагация и пошло гнусно и долно. Ама за пари всичко ще направи това жалко човече. Той ако беше нещо, нямаше да се върне от Германия в Люлин!
Познавам и теб и Ангелов.
Когато му стигнеш нивото тогава си казвай мнението.
Ангелов тръгна от нулата при бате Тошко Кънчев в слънчев бряг и стигна висоти в Германия в Шератон ресторанти
Ти Петров какво направи, само реклами и копия