Ергенът замяза на филм на ужасите след влизането на Виктория
Дамата може да се похвали с постижения в областта на футбола, но с красотата хич я няма
След пиянската изцепката на психоложката от Кюстендил още една мадама успя да изнерви публиката до краен предел. Това е спортната мениджърка Виктория, работила в БФС. За която говорят, че е близка до председателя на съюза в оставка Боби Михайлов.
Дамата може да се похвали с постижения в областта на футбола, но с красотата хич я няма. И ако някои от зрителите все пак намериха нещо чаровно във външността й когато Алек я наметна със сакото си заради студа.То след като ергенът наметна с второ сако още едно момиче, нейната свенливост на момента се изпари и Виктория възмути драгите зрители с безпардонно фръцкане. Което в последствие премина в люти закани и обиди към жената отнела й за малко Алек. Който според нея задължително трябва да стане неин съпруг.

От устата й прозвучаха вещарски заклинания и клетви, сипейки обиди към момичето.Така в този момент уж романтичното шоу заприлича на някакъв филм на ужасите.Участничките веднага се разделиха на два противникови лагера малки и дърти. И от това си пролича как ще се развиват конфликтите за в бъдеще. Може да ви се струва странно, но като, че ли новият ерген дава предимство на по-зрелите дами. Публиката не спира да се чуди защо толкова прокламираното шоу успя да се докара до тук и стана според тях дъно на дъното.
Обясненията са, че или кастингът е бил крайно слаб или пък продуцентите са избрали само мацки с проблемно личностно поведение или такива, които минават всякакви граници. Но какъвто и да е проблемът няма кой да забрани на зрителите да си включат дистанционното и да спрат да гледат тая боза.
Източник:vihrogon.bg
Девет убити при стрелба в таверна в ЮАР
Министър Георгиев за починалия в САЩ българин: Имам увереност в действията на американските власти
Шаби Алонсо защити Винисиус след освиркванията: Знаем, че можем по-добре
Подценяваният виновник за лошия сън: защо възглавницата е по-важна, отколкото мислим
Отиде си създателят на Ретро музей Варна - Цветан Атанасов
Почина легендата на "Локомотив" Горна Оряховица Иван Василев
Нови правила за вторите пенсии: повече избор, различни прагове и промени в изчисленията
Седмицата от 22 декември носи много енергия за Козирог и Водолей - емоции, фокус и ново начало
Защо швейцарците хвърлят сладолед на земята в новогодишната нощ
Числото 21 отваря Божествен портал: четири зодии ще усетят началото на щастлив нов цикъл
Неделни ритуали за рестарт на ума и тялото преди новата седмица
Коледни чудеса ще озарят съдбата на три зодии - промяната вече е започнала

П.С тази прилича на една бургаска мисКа Марсолева май и беше името с едни изпъкнали жабешки очи и същите зъбаци