Бившият кмет на Средец Иван Жабов слезе до нивото си на компетентност и се върна в училище
Той ръководеше селско-стопанската гимназия до 2011 година
Бившият кмет на Средец Иван Жабов е станал директор на Професионалната гимназия по механизация на селското стопанство и електроника (ПГМССЕ) „Никола Й. Вапцаров“, научи Флагман.бг.
Реално той се е завърнал на стария си пост, който заемаше преди 2011 година. Тогава Жабов стана кмет, но след три много спорни мандата, се случи най-логичното – загуби изборите.
Иван Жабов обаче не е останал дълго без работа, а тихомълком се е върнал в директорския кабинет на селско-стопанската гимназия. Това се е случило още в края на миналата година, но официална информация така и не е подадена.
Подписът на бившия кмет е под годишния финансов отчет на школото, а днес за пръв път той се показа в новото си амплоа – за да се похвали с маскарадна инициатива на учениците. Иначе в сайта на ПГМСЕЕ „Н.Й.Вапцаров“ все още фигурира името на доскорошният директор инж. Димитър Лапчев.
Припомняме, че съпругата на Иван Жабов – Христина е директор на Професионалната гимназия по морско корабоплаване и риболов „Свети Никола“ в Бургас.
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана

На всеки директор прокурист!
20 нови открити работни места, още гърла за хранене, а общината нямала пари!
Изнудваме с писма арендаторите да си плащат предварително данъците!
Смях! А вие много учудващо мълчите!
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант