Бившият кмет на Средец Иван Жабов слезе до нивото си на компетентност и се върна в училище
Той ръководеше селско-стопанската гимназия до 2011 година
Бившият кмет на Средец Иван Жабов е станал директор на Професионалната гимназия по механизация на селското стопанство и електроника (ПГМССЕ) „Никола Й. Вапцаров“, научи Флагман.бг.
Реално той се е завърнал на стария си пост, който заемаше преди 2011 година. Тогава Жабов стана кмет, но след три много спорни мандата, се случи най-логичното – загуби изборите.
Иван Жабов обаче не е останал дълго без работа, а тихомълком се е върнал в директорския кабинет на селско-стопанската гимназия. Това се е случило още в края на миналата година, но официална информация така и не е подадена.
Подписът на бившия кмет е под годишния финансов отчет на школото, а днес за пръв път той се показа в новото си амплоа – за да се похвали с маскарадна инициатива на учениците. Иначе в сайта на ПГМСЕЕ „Н.Й.Вапцаров“ все още фигурира името на доскорошният директор инж. Димитър Лапчев.
Припомняме, че съпругата на Иван Жабов – Христина е директор на Професионалната гимназия по морско корабоплаване и риболов „Свети Никола“ в Бургас.
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев

На всеки директор прокурист!
20 нови открити работни места, още гърла за хранене, а общината нямала пари!
Изнудваме с писма арендаторите да си плащат предварително данъците!
Смях! А вие много учудващо мълчите!
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант