Бившият кмет на Средец Иван Жабов слезе до нивото си на компетентност и се върна в училище
Той ръководеше селско-стопанската гимназия до 2011 година
Бившият кмет на Средец Иван Жабов е станал директор на Професионалната гимназия по механизация на селското стопанство и електроника (ПГМССЕ) „Никола Й. Вапцаров“, научи Флагман.бг.
Реално той се е завърнал на стария си пост, който заемаше преди 2011 година. Тогава Жабов стана кмет, но след три много спорни мандата, се случи най-логичното – загуби изборите.
Иван Жабов обаче не е останал дълго без работа, а тихомълком се е върнал в директорския кабинет на селско-стопанската гимназия. Това се е случило още в края на миналата година, но официална информация така и не е подадена.
Подписът на бившия кмет е под годишния финансов отчет на школото, а днес за пръв път той се показа в новото си амплоа – за да се похвали с маскарадна инициатива на учениците. Иначе в сайта на ПГМСЕЕ „Н.Й.Вапцаров“ все още фигурира името на доскорошният директор инж. Димитър Лапчев.
Припомняме, че съпругата на Иван Жабов – Христина е директор на Професионалната гимназия по морско корабоплаване и риболов „Свети Никола“ в Бургас.
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Гълъб Донев представи бюджет 2026: Дефицитът е реален, прекомерен и не игра с числа
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден

На всеки директор прокурист!
20 нови открити работни места, още гърла за хранене, а общината нямала пари!
Изнудваме с писма арендаторите да си плащат предварително данъците!
Смях! А вие много учудващо мълчите!
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант