Бившият кмет на Средец Иван Жабов слезе до нивото си на компетентност и се върна в училище
Той ръководеше селско-стопанската гимназия до 2011 година
Бившият кмет на Средец Иван Жабов е станал директор на Професионалната гимназия по механизация на селското стопанство и електроника (ПГМССЕ) „Никола Й. Вапцаров“, научи Флагман.бг.
Реално той се е завърнал на стария си пост, който заемаше преди 2011 година. Тогава Жабов стана кмет, но след три много спорни мандата, се случи най-логичното – загуби изборите.
Иван Жабов обаче не е останал дълго без работа, а тихомълком се е върнал в директорския кабинет на селско-стопанската гимназия. Това се е случило още в края на миналата година, но официална информация така и не е подадена.
Подписът на бившия кмет е под годишния финансов отчет на школото, а днес за пръв път той се показа в новото си амплоа – за да се похвали с маскарадна инициатива на учениците. Иначе в сайта на ПГМСЕЕ „Н.Й.Вапцаров“ все още фигурира името на доскорошният директор инж. Димитър Лапчев.
Припомняме, че съпругата на Иван Жабов – Христина е директор на Професионалната гимназия по морско корабоплаване и риболов „Свети Никола“ в Бургас.
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки

На всеки директор прокурист!
20 нови открити работни места, още гърла за хранене, а общината нямала пари!
Изнудваме с писма арендаторите да си плащат предварително данъците!
Смях! А вие много учудващо мълчите!
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант
Плаща ви за да мълчите ли?
Значи и това го има, да не пишете срещу заплащане, не само другия вариант