×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тя заряза милионер, за да се бори за сърцето на Ергенът


23 Февруари 2024, Петък, 13:33 ч.
Автор: Флагман.бг

До миналото лято Анна е на върха на любовта с гадже чужденец

Анна Метушева, която се представи като Шермин в продукцията, изоставя богатото си гадже, з ада влезе. Най-гледаното шоу в българския ефир стартира снощи в ефира на bTV. 26 дами ще се борят за сърцето на Алек, а снощи влязоха първите 13. Метушева е истинска силиконова бомба. Има доста кубици в гърдите. Мацката решава да влезе в романтичното риалити малко преди да започнат снимките. Разделя се с гадже милионер.

До миналото лято Анна е на върха на любовта с гадже чужденец. Изведнъж в отношенията им настъпил крах. Разделили се с бурни скандали. За да му го върне, красавицата се намъква в „Ергенът“.

Шермин е хвърлила око на Алек. Той е представен като милионер, а това още повече я привлича.

„Боже,боже,какви безсрамни жени се пръкнаха!!!!Как ли ще се чувстват на стари години???“ –гласят коментарите в мрежата за първия епизод на шоуто.

„За мен „Ергенът“ е възможност да опозная себе си и да намеря това, което търся. Искам да срещна жената на живота си, с която заедно да създадем едно красиво и голямо семейство. Тя трябва да е спонтанна, освободена, уверена и влюбена в живота. Нямам модел – просто трябва да я усетя. Аз съм безобразен романтик – ако намеря правилното момиче, се чувствам като в облаците – свободен и силен, а когато се влюбя, съм готов да дам живота си за човека, когото обичам. Влизам абсолютно чист за това, което ме очаква. Готов съм за едно ново начало!“, споделя Алек непосредствено преди запознанството си с дамите, с които ще споделя ежедневието си в следващите три месеца.


В категории: Животът


5
Коментара
5
Коментара по темата
5.
istinata
23.02.2024 20:58:05
0
4
tozi grozen travers nikoga ne e imal gadje! imashe svodnik i bachkashe v germaniq sega bramchi v dubai.
500 dolara i e tarifata za palna programa. ima i obqvi s neini goli snimki v dubai. ebat q grozni negri ..potni arabi i debeli dartaci
4.
Тиняф
23.02.2024 15:28:56
0
2
Била гадже на незнам кой си……ами и да беше гадже на Адриан Минуне се тая, ходи и обеснявай на тая патица….
3.
Абе
23.02.2024 14:26:58
0
7
Как не си намират някое момче заварчик, техник и тн пък само милионери им в картуните бе...ама от ЖЕНОРЯ.
2.
Abu Wahid
23.02.2024 14:18:16
0
10
Е.. курва..
1.
Читател
23.02.2024 13:53:39
0
17
Това е една от най-противните участнички!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Пенсионната възраст върви към 70 години, бъдещата пенсия ще е средно 63% от заплатата Пенсионната възраст върви към 70 години, бъдещата пенсия ще е средно 63% от заплатата ОИСР предупреждава за бързо застаряване на населението, по-дълъг трудов живот и сериозна разлика между пенсиите на мъжете и жените Доц. Ангел Кунчев подаде оставка - вече не е главен държавен здравен инспектор Доц. Ангел Кунчев подаде оставка - вече не е главен държавен здравен инспектор Не бил съгласен с готвените от правителството реформи в здравеопазването Бизнесменът Стамат Бъчвата е сред задържаните за подводния трафик на над 120 кг марихуана Бизнесменът Стамат Бъчвата е сред задържаните за подводния трафик на над 120 кг марихуана 52-годишният Стамат Калпаклиев е един от най-сериозните местни ресторантьори, стопанисва няколко вървежни обекта в Слънчев бряг Близо 2 часа и след работно време снощи спасителите са търсели следи в морето от 7-годишното момче Близо 2 часа и след работно време снощи спасителите са търсели следи в морето от 7-годишното момче Около 19 часа екипите мигновено са били събрани на плаж "Харманите" в Созопол и са започнали акция по издирването, ползвали са и джетове, за да обходят по-голям периметър Тежък челен сблъсък между два тира затвори пътя Русе - София край Луковит Тежък челен сблъсък между два тира затвори пътя Русе - София край Луковит Единият водач е транспортиран с медицински хеликоптер до Плевен, движението е спряно и е въведен обходен маршрут Първи случай на западнонилска треска у нас за сезона Първи случай на западнонилска треска у нас за сезона Мъжът е развил неврологични усложнения след почивка в Китен, лабораторният резултат потвърдил инфекцията на 21 август Над 2000 студенти ще учат с държавно финансиране срещу минимум 5 години работа Над 2000 студенти ще учат с държавно финансиране срещу минимум 5 години работа Над 140 работодатели търсят кадри, болниците са най-активни, а въздушната спешна помощ иска пилоти и авиационни техници 8-годишно момиченце е с опасност за живота след падане от велосипед в Карнобат 8-годишно момиченце е с опасност за живота след падане от велосипед в Карнобат Детето е получило фрактура на черепа при самостоятелен инцидент на ул. "Дунав" и е настанено в УМБАЛ-Бургас Търсят футболисти в Бургас за филма за Стоичков, кастингът е на стадион Лазур Търсят футболисти в Бургас за филма за Стоичков, кастингът е на стадион Лазур Мъже между 20 и 40 години с отлични умения с топката получават шанс да влязат в мащабната продукция за Камата Депутатите се сдърпаха за Боташ, Лукойл и взривовете в ЕМКО Депутатите се сдърпаха за Боташ, Лукойл и взривовете в ЕМКО Опозицията поиска изслушвания на премиера Румен Радев, Александър Пулев, Иван Демерджиев и шефа на ДАНС, но предложенията бяха отхвърлени
Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Трусът е регистриран край Пънарбашъ в окръг Кайсери на дълбочина 7 километра, след него последваха още няколко по-слаби земетресения Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Нито САЩ, нито Иран казват цялата истина, коментира бивш американски дипломат Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Семейството на кънтри иконата потвърди тъжната новина след продължителен период на здравословни проблеми Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд С бонусите пакетът стига до 85 млн. паунда, а летните разходи на лондончани вече преминаха границата от 300 млн. паунда Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Северните ветрове в Егейско море достигат 7 по Бофорт, а високите температури ще се задържат и в сряда Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото По първоначална информация на Флагман.бг безпилотният апарат е запазен почти изцяло - досега по Южното Черноморие морето изхвърляше предимно останки, отделни части или тежко повредени машини Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година До края на годината управляващите искат да придвижат кадровата смяна във ВСС и Инспектората, а есента ще покаже дали парламентът разполага с необходимите 160 гласа БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември След официалната церемония за студентите от първи курс са предвидени срещи с деканите на факултетите и директорите на колежите Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори