МВР на Москва със заповед да се разкрият всички, поднесли цветя за Навални
Копие от нареждането сподели шефът на "Идите лесом" Григорий Свердлин
Главното управление на МВР на Москва издаде заповед да се идентифицират всички, които полагат цветя в памет на внезапно починалия 47-годишен опозиционер Алексей Навални, предаде NOVA.
Копие от съответното нареждане бе споделено в социалната мрежа Х от ръководителя на проекта "Идите лесом“ Григорий Свердлин. От документа става ясно, че от 17 февруари полицейските служители се задължават да установят денонощен пост на два паметника на жертвите на политическите репресии, за да идентифицират всички, които носят цветя.
Във вторник Министерството на вътрешните работи на Русия отново обяви за издирване брата на Алексей Навални – Олег, съобщи по-рано ТАСС, като се позова на базата данни на ведомството.
Отбелязано бе, че Олег се издирва по член от Наказателния кодекс, без обаче да се уточнява кой точно.
Скритите недостатъци на всеки зодиакален знак
Ученици от 15 училища в страната се състезават в Бургас за място на Световното първенство по водородни автомобили
Разследва се наркогрупа, ръководена от затвора в Благоевград
Хитът през 2026 година! Оригинална рецепта за турски сладолед
Холивудски блясък в Бургас: Актьорът Юлиан Костов е официалният водещ на "Мача на Надеждата"
Уволняват Ненчо Балабанов "Сделка или не" заради тази изцепка
Доналд Тръмп е в отлично физическо здраве, но спешно трябва да отслабне
Жилищната криза в Гърция се задълбочава заради рекордните наеми и недостига на достъпни имоти
14-годишният син на бизнесмен от Благоевград се самоуби с ловна карабина
Мис България 1998 стана брокер - Наталия Гуркова продава апартаменти
Опасна треска след ухапване от кърлежи предизвика смъртни случаи в съседна Турция
Нередовното хранене може да увеличи риска от депресия
Съдът нареди на НСО да отговори за цената на охраната на Пеевски
