Хелс Китчън заприлича на Биг Брадър - пълно е с лигльовци
Ако някой от вас е дошъл в тази кухня, само за да го дават по телевизията и да го види мама, има пълен картбланш да си тръгва веднага, обяви шеф Ангелов
Кой може да спретне най-големия скандал. Това ще е мотото на новия сезон на "Хелс Китчън". Кухнята на ада започна снощи по Нова ТВ, а зрителите се удивиха от подбора на участници - топ готвачи, мениджъри, самозванци, селска кметица и дори порнозвезда.
Повечето от участниците са самохвалковци, които са готови на всичко, за да блеснат, а форматът започва все повече да прилича на "Биг Брадър", категорични са фенове на предаването. Риалити готвачите са готови да се скарат дори без никаква намеса от страна на шеф Ангелов.
Въпреки строгият му поглед и респектиращо поведение в кухнята на ада, вината не е негова. Участниците сякаш са подбрани кой от кой по-устат, със самочувствие и опити да надделее над останалите.
При така наречения „звезден отбор“ поне е ясно. Там всички са влезли с мисълта, че са важни, известни и разпознаваеми, но това се забелязва и у останалите уж влезли с идеята да научат нещо и да подобрят квалификацията си.
Налага се дори шеф Ангелов да се намесва, за да охлади страстите между участниците.
"Ако някой от вас е дошъл в тази кухня, само за да го дават по телевизията и да го види мама, има пълен картбланш да си тръгва веднага! Лигльовците – вън!", обяви шеф Ангелов.
Зрителите смятат, че готвенето е на заден план, а скандалите на почит. Ето и част от коментарите:
"Аз виждам единствено абсолютен цирк и то пълен. Само некадърници…"
"Има всякакви представители на животинското царство. Шеф Ангелов, ако наистина иска лигльовците вън, значи трябва да махне 95% от тези индивиди"
"Напълно се убеждавам, че телевизията вече не е място където да се показват кадърни и можещи хора. За сметка на това там можем да видим много некадърници и палячовци…"
"Много усилия хвърля продукцията за да ни убеди че трябва да подражаваме на тези вътре, ама не разбират че си вкарват автогол по този начин."
Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа
Почина уважаван професор
Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК
Сформираха постоянните комисии в Парламента
Учени разкриха: Жените с този ръст са най-щастливи в любовта
Актрисата Милица Гладнишка на 50 г. и все още не иска сватба
Летните бури няма да спрат, напротив - ще се усилват
МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат
Тежък удар по Българската национална телевизия
Метеоролози: В Източна България ще е страшно, гответе се за дискотека от мълнии
Африканската гореща вълна е много близо до България, връхлитат температури до 40 градуса
Шефът на "Гранична полиция" разкри: Мигранти дават по €5 бона, за да стигнат до София

Като гледам участниците следва изводът-България НИКОГА няма да се оправи!!!!!! 11
А тази простотия Хелса ми е все едно Биг Брадър за готвачи в кавички.
То ако не се лъжа, и къщата им е точно къщата на Брадъра (да ме поправи някой, ако греша :))