×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Марчето е зле, да пусне плейбека, зоват зрителите на Капките


20 Февруари 2024, Вторник, 15:04 ч.
Автор: Флагман.бг

Фънки се спука да будалка Мара Отварачката 

Фолкпевицата Мария се изложи здраво още на старта на популярното предаване "Като две капки вода". Тя влезе във формата с идеята да възроди кариерата си, но още при първата си поява на сцената катастрофира. Певицата, която има над двадесет години стаж на сцената, с огромни паузи заради безкрайните си женитби, се изложи като кифла. Меко казано!

Тя влезе в обувките на малко познатата у нас певица Елени Фурейра, която плени публиката на "Евровизия" през 2018, с песента “Fuego”. Само че докато зрителите са останали очаровани от певицата преди няколко години, Марчето хич не успя да ги разочарова тотално. Фолкаджийката изобщо не успя да се справи с песента, а негативните коментари на феновете на „Капките“ не закъсняха

.„Ужас! Най-слабото изпълнение“,“На живо е зор, Марче, пуснете плейбека“,“Ама ти изобщо била ли си певица?“, са само част от грозните коментари, с които заляха имитацията на Мария.

Като капак, в журито отново е зевзека Фънки, който изобщо не долюбва жанра, в който се изявява половинката на Миро Дзвера. А и, според клюката, между двамата тлеела стара вражда, датираща още от „Мюзик Айдъл“, преди повече от 15 години.

Фънки и Мария били съдии, а Димитър Ковачев изобщо не се съобразявал с оценките на поп фолк певицата. По време на един от кастингите Мария толкова се обидила на Фънки, че хвърлила микрофона и напуснала студиото. „А сега, заради пари и слава, доброволно попадна в „лапите“ на Фънки и какво ще те прави, не ни се мисли“, бъзикат я в мрежата.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Предлагат повишаването на данък сгради Предлагат повишаването на данък сгради 02/04/2026, Четвъртък 10:13 0
Тервел ИЛИЕВ Чомлек по стара рецепта Чомлек по стара рецепта 02/04/2026, Четвъртък 10:00 0
5
Коментара по темата
5.
Марина
21.02.2024 12:13:41
0
3
Търсенето определя предлагането. На българина му харесва простотията на прости....хм.... на простите жени. Какво да пуснат по телевизията? Концерт на виенската филхармония, балет, опера? Е като няма да има рейтинг.
4.
Габи
21.02.2024 09:38:18
0
1
Никой не им е виновен назрителите, които са се прежалили да гледат тези изхабени вече предавания. Някой решил да пълни сметките си и събира оглозките на обществото за участници и абдалите гледат като не виждали.
3.
Спиро
20.02.2024 18:18:30
1
13
Чеденца, пародията Мара не е виновна! Вина имат тия, дето я канят! Но само тя да е! Я вижте Гани, Бони, Галенка, Луна, Гуна, Пантерата, Прашката, Глорка, Калито, Златките, Патките, Наталийката Трифонова, Галка-Балка, Джуджулина, Патрашкова... Въй, въй, цяло стадо станаха! От кахърни, по-кахърни! А за юнаците да не говорим! Ако не са примитиви като Рачков, са или с меки китки, оскубани вежди и обръсната задница! Страшното е, че все по-малко са истинските артисти и музиканти, които участват в ТВ предаванията! За тях няма място, заради горе изброените карикатури! А имаме прекрасни таланти! И млади, и по-възрастни! Гордост за всички нас! Дотам са ни докарали, да търпим Отварачки, Затварачки и прочие майсторки на креватни гимнастики, или да преминем на друг ТВ канал. Да, ама там пак е някоя човекоподобна! Я най-добре да спрем телевизора! Като няма отърване!
Спиро, бивш комшия на Юлиан Вучков
2.
off
20.02.2024 16:00:27
1
17
кой непрекъснато бута тази женица? нито възпитание, ни образ, с тия джуки и с тази мания за слаба фигура....и навсякъде. А помните ли как оня опашат лисугер (сега му забравих името) с бялата коса дето беше ментор в капките само дето не я излиза в едно предаване на Гала, но тагава щеше дас тава или вече беше г-жа гущерова. Явно бяха му платили да й вдига рейтинга......хубавото е, че тези неща се помнят и ги има записани, стига на някои да му се рови...
1.
Читател
20.02.2024 15:27:46
1
28
Ами че тя си е кифла, при това и грозна, с тая зурла!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Съседка твърди, че спасеното дете в Ямбол не е могло само да мине през металните пръчки Съседка твърди, че спасеното дете в Ямбол не е могло само да мине през металните пръчки Началникът социално подпомагане в града коментира, че условията в апартамента са неблагоприятни за отглеждане на деца   Бургас още не може да си даде сметка, но след 37 дни ще стане нещо невиждано (ВИДЕО) Бургас още не може да си даде сметка, но след 37 дни ще стане нещо невиждано (ВИДЕО) На 8 май ще приемем домакинството на най-голямото колоездачно състезание в света. Очакваме хиляди Бихте ли гласували за него? Вижте предизборната кампания на Рижо Мяуков Бихте ли гласували за него? Вижте предизборната кампания на Рижо Мяуков Сред обичайните политически лица, които ни гледат от билбордове и афиши, изведнъж се появява котка в костюм   Арестуваха родителите на детето, увиснало от тераса на осмия етаж Арестуваха родителите на детето, увиснало от тераса на осмия етаж 2-годишното момче било оставено без надзор в жилището заедно с по-малката си сестра Крум Зарков: Проваленото заседание на НС е атентат срещу парламентаризма Крум Зарков: Проваленото заседание на НС е атентат срещу парламентаризма Той свърза блокажа в парламента с бездействието по темата за цените, а критиките му обхванаха и кризата на доверие в съдебната власт Исторически момент: Artemis II полита към Луната след броени часове с 4-членен екипаж Исторически момент: Artemis II полита към Луната след броени часове с 4-членен екипаж Космическият кораб ще направи няколко обиколки на Земята, за да набере скорост чрез гравитацията, след това ще се изстреля към естествения ни спътник. Пътуването ще продължи 10 дни в двете посоки Зрелищна катастрофа на бул. „Тодор Александров“ в Бургас, Ауди се заби в стълб Зрелищна катастрофа на бул. „Тодор Александров“ в Бургас, Ауди се заби в стълб Причината е несъобразена скорост по един от „най-бързите“ булеварди в Бургас Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!  Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!  Записванията още текат, има няколко дистанции - 1 миля, 5 км, 10 км и полумаратон, а трасето е едно от най-живописните у нас Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Този булевард е в трасето на Джиро ДИталия  Калин Стоянов, когото хората посрещат не като политик, а като близък Калин Стоянов, когото хората посрещат не като политик, а като близък Прелюбопитно видео разкрива личните истории зад публичния образ на водача на листата на ДПС в Бургас
Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Изборните правила отвориха ефира за всякакви маргинални партийци Историческата мисията до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Историческата мисията до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Първата пилотирана мисия към спътника на Земята от 53 години тръгна успешно, а хиляди на място изживяха изстрелването като исторически момент ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи Председателката на Комисията Урсула фон дер Лайен уточни, че те ще бъдат насочени в подкрепа на основните обществени услуги и за въоръжените сили на страната Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Те и бивш министър са в разследване на предполагаема организирана схема за измама с пари от селскостопански еврофондове Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Депутати заплашиха, че аеропортът може да се превърне в мишена, но президентът отказа да свика съвета за национална сигурност НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените Проверени са 13 507 търговски обекта Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Полицията в Китай посочи системна повреда като първоначална причина, а случаят отново постави въпроса за сигурността на автономните автомобили 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Твърди се, че под ударите са попаднали дейта центрове на AWS Доналд Тръмп обмисля оттеглянето на САЩ от НАТО Доналд Тръмп обмисля оттеглянето на САЩ от НАТО Държавите членки са отказали да се включат в съвместните действия на САЩ и Израел срещу Иран, а това не било правилно, смята американският президент
Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане От днес радио "Отровна Европа" вече не работи Виц на деня Виц на деня - Защо се разведохте?
- Заради с*кса.
- Рядко ли го правехте?
- Често го правехме, но не заедно!
Виц на деня Виц на деня Дядо казва на внука си:
- Бързо се скрий, че идва учителят ти, а ти днес не отиде на училище!
Внукът:
- Ти се скрий, щото му казах, че си умрял...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що е то свестен мъж?
- Този, който дава жена си за пример на всичките си любовници!

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори