×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

От 1 януари не внасяме руски нефт, а цените на горивата са си същите, обявиха от ГЕРБ


От 1 януари не внасяме руски нефт, а цените на горивата са си същите, обявиха от ГЕРБ
Делян Добрев размаха справка, според която България финансирала режима на Путин с 10 млрд. лв. от началото на войната чрез закупуване на нефт
19 Февруари 2024, Понеделник, 16:23 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Денков и Асен Василев леели сълзи за Навални, а благодарение на тях се финансирал режимът-убиец на Путин

От 1 януари не сме внесли нито един барел руски нефт, а цените на горивата стоят непроменени. Това обяви депутатът Делян Добрев на брифинг в Народното събрание от името на ГЕРБ. 

Тази теза изрази миналата седмица и лидерът на партията Бойко Борисов. С това те защитиха позицията, че „Продължаваме промяната“ са грешали, като са предупреждавали, че ако дерогацията за вноса на руския петрол бъде отменена преждевременно, цените ще се вдигнат и може да има недостиг на горива.

"Някой да е видял 4-5 лв. бензин и дизел по бензиностанциите? Не. Цените останаха непроменени. Някой да е забелязал да няма бензин или дизел? В която и да е бензиностанция - да са прехвърлени маркучите през колонките? Не! "Лукойл" да са освободили хора? Да са спрели "Лукойл" да работят? Внасяме изцяло, 100% не руски нефт и това не даде никакво отражение на пазара на горива в България", посочи Делян Добрев. 

Той размаха и таблица с числа в долари, с които според него се финансирал режимът на Путин през „Лукойл“. От началото на войната на Русия срещу Украйна сумата била около 10 млрд. лв. И това било благодарение на съпредседателя на ПП Асен Василев, който е финансов министър, и на премиера Николай Денков, който е от същата партия.

Брифингът бе анонсиран от пресцентъра на ГЕРБ и бе излъчен на живо във фейсбук страницата на партията. Самият Делян Добрев, който се изявява като вътрешен опозиционер и противник на "сглобката", увери, че в случая не говори само от свое име. Той се обадил и на колегата си депутат Даниел Митов - зам.-председател на партия ГЕРБ, за да бъдат заедно на брифинга. Той обаче не му вдигнал телефона.

"Така че не планирах да бъда сам. Просто в понеделник знаете, че няма много народни представители", посочи Добрев. 

Той изрази възмущение, че премиерът Денков и финансовият министър Асен Василев сега ронели сълзи за Навални и се правели на най-големите защитници на демокрацията, а благодарение на тях "режимът-убиец на Путин" получил огромно финансиране от България. 

Гледайте тук:

 




44
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 9
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 5
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
44
Коментара по темата
44.
ХХ
20.02.2024 09:16:23
0
1
До 41

"Бензиностанция в ДУБАЙ
А-98 цена 1л =4,4 АЕD което (2,2 лева)" - а колко е бутилка изворна вода?
43.
ТБС
20.02.2024 08:25:01
0
7
Сериозно ли бе толуп долен? През една статия по- долу, е шока от постъпващите горива.
42.
Иван
20.02.2024 07:51:48
0
7
Защо лъжеш бе кретен горивата,се вдигнаха и то много...
41.
Пусть всегда будет Солнце
20.02.2024 04:14:57
0
6
Бензиностанция в ДУБАЙ
А-98 цена 1л =4,4 АЕD което (2,2 лева)
40.
Драги ми Смехурко
20.02.2024 03:32:47
1
6
От 01.01 не внасяме, а от 01.03 ще я втасаме. Такива ми ти ралти, драги ми Смехурко
39.
Поета с филия с хайвер
20.02.2024 01:14:45
1
2
Едно време беше
Нефтохим,Нефтохим ти ни ТРОВИШ с твоя ДИМ
А на мами и ня тати
даваш хубави заплати
я на политици ТАРИКАТИ
даваш хотели,нощни шкафчета с вили във Барделоня за няколко милиава ,кинги ,Q7,Audi-та ,Поршета,МАЗЕРАТИ
За Золно Изераво и буртазлии диоксинови салати и домати

В днешно време Нефтохим,Нефтохим спря да пуши твоя КОМИН
няма вече сероводород и мръсен ДИМ
Няма вече РУСКА нафта
руски ГАЗ
Всичко прибира Хасковски ококорен П...рас
секна контробондата през Росенец Бургас
на всичка казва бай бай
и със Спецов са на сватбено в Дубай
Даже нищо не оставил за Христо Иванов и България Продай(ДБ)
38.
Ей
20.02.2024 00:07:46
0
13
Осем статии назад има заглавие “Шок за шофьорите! Горивата отново поскъпнаха”. На кой да вярвам - на ГЕРБ или на флагман?

Моля, помогнете, объркан съм!
37.
Наблюдател
19.02.2024 23:09:59
3
12
И този лъже като дърт ром! Цените откакто направиха тази идиотия в услуга на господарите си до днес, пораснаха с минимум 30 стотинки на литър и продължават да разстят!
36.
Нефталим
19.02.2024 22:46:43
2
11
Уважаеми драги,
В момента тече разместването на цели пластове от икономиката. Тези дето най-много рипат, те ще бъдат най облажени. Жалко е, че още един отрасъл от българската икономика ще бъде безвъзвратно затрит за сметка на нечии интереси. Нефтохим има перфектната инфраструктура за внос на горива. Руски нефт преработен в Турция, от там танкерчето се разтоварва на Росенец, по тръбите се закарва до ТСНП и от там се праща по продуктопроводите до базите във вътршността на страната. Какво искате повече? Хората са го измислили.
35.
До 33
19.02.2024 21:59:43
4
4
Преди 2 години зареждах на 3.05 лв! При положение че нефта идваше от Новоросийск! Не от ОАЕ!!! Сега поне знам, че като е 2.7 лв л дизел, идва от там и не хленча по този повод! Правя си сметката! Проблемът е, че много неграмотници си мислят, че след като доставчика е на 1000 км ще е по евтино! Обаче този доставчик също се съобразява с цените на борсите, не тези в Русия!!!
34.
Адолф
19.02.2024 21:55:32
1
13
Дилянчо удобно пропуска да спомене, колко данъци се събираха от държавата, докато дирибействаше бос Борисов! Или как си тръгваше от рафинерията (зона забранена за полети) с кугъра и два куфара кеш. Не интервюта да дава и мозък да ръси, а куршум. На българите взе да им писва!
33.
Тони
19.02.2024 21:46:27
1
7
Не се интересуваме от Путин или Зеленски,а от положението на България която е залог на вас политиците, непроменени цени как пък не 2,60 е вече дизела и всеки ден се увеличават цените
32.
,,Шок за шофьорите! Горивата отново поскъпнаха
19.02.2024 21:03:15
0
11
Преди час същата медия пусна следната новина: Шок за шофьорите! Горивата отново поскъпнаха:
https://www.flagman.bg/article/314377
Кажете ми сега на кой да вярвам ?!
31.
Росен Григоров
19.02.2024 20:38:04
3
14
Eй кълвач застрелян . Я ела в завода за да видиш за какво става дума . Инсталациите кретат на минимума . Постоянни аварии. КПТО е проектирано да работи с руски нефт. Ама пука ми на мене . Сега съм на хранилка и от Камчия .
30.
Добре де
19.02.2024 20:34:23
0
9
с тоя манипулиран вот какво целите Флагман. Едиствено да откажете хотата да ви четаат. Друго обяснение не виждам . Продъжавайте в същия дух " свободна медия ".
29.
До асковския комплексар -делю фактурата
19.02.2024 20:04:58
0
22
Е сега на кого да вярваме. Малко по нататък има друга статия във Флагман.
Заглавието
"Шок за шофьорите! Горивата отново поскъпнаха"

"Дизелът надхвърли 3 лева на места
Въпреки поевтиняването на горивата в края на миналата година у нас, сега отново се забелязва скок на цените. Това показа проверка на Флагман.бг по бензиностанциите"
Това мекере -делю фактурата защо изобщо му давате думата.
28.
Ивайло
19.02.2024 19:59:21
2
15
Нещастник...ама всичко е цъфнало м България от вашето време,та опряхме на тези 10 милиарда!!!
Абсолютен нещастник и боклук!
27.
Бай....
19.02.2024 19:34:25
0
1
https://youtu.be/4gmTxc2wGTI?si=uqD_fWbkYcU9S2fE
26.
Няма ли господ
19.02.2024 19:17:15
7
12
Искахте промяна? Ето я! Комунизъм маскиран като " всико в името на народа, но парата при нас" Да се радваме че още сме живи! Всичко друго постепенно но сигурно и насилствено си взимат!
Хубав "живот" живееме. Пак да гласувате за тях.
Тъпанари
25.
Само за справка
19.02.2024 18:59:41
2
25
Флагман да му пратите на лъжец да види цените на 06.01.2024г https://bg.fuelo.net/prices/date/2024-01-06?lang=bg
И да види сега колко са нагоре https://m.fuelo.net/m/prices/
За 1.5 месеца- 15ст/л нагоре, изучил се от простия Винету и тоя чалгар от Хасково да лъже. Продра се да обяснява как няма да се вдигне цената като спре директен руски внос. Цял свят разчита на руски нефт, само при нас го наливаме от чешмата в къщи...
24.
хайде
19.02.2024 18:49:12
1
22
Хайде скрий се бе тъпак.
23.
Делян дели с Делян
19.02.2024 18:36:54
0
34
Дет се вика резервите свършиха и скоро някой ще трябва да обяснява защо има увеличение на горивата. А идат и избори... Кой ще изяде горещият картоф?
22.
asjdnsad
19.02.2024 18:35:12
2
27
То не внасяме русия, ама внасяме от тези дето преди това са го купили от там, демек дерат ни още една кожа/и, Няма как да ти носят нефт от америка или арабските страни и той да е по евтин от този дет земахме от руснаците или ни имате за балъци
21.
А дано, ама надали!
19.02.2024 18:14:46
0
26
От 01.01 до сега колко дни са бе бай **** как ти беше името? Нали има някакви запаси? Обаче аз подочух, че цените на горивата ще тръгнат нагоре след 1-2 месеца. Говори се за 50-80 стотинки на литър горница. Дано не е вярно, ама като си знаем политиците...
20.
....
19.02.2024 18:03:54
2
36
И през социализма не бяхме толкова наведени на големия брат. Евтино гориво, парно на ниски цени, ток на ниски цени, водата на ниски цени.
Какво значение има дали е руски нефта или не руски?
По-важно е да е на ниски цени ,но остриетата на посолството се надпреварват кой да е наведен и да се харесат повече.
Финансирали режима на Путин с доставки на руски нефт, той Путин ако чака да си финасира държавата си само от продажбата на един малък пазар ще фалира държавата му, Делян тези детски приказки да ги разказва в хасковските села и да ходи по - често на закуски при Байдън, че нещо перчема му заслабнал от пътуване до щатите.
19.
Scrooge McDuck
19.02.2024 18:03:31
1
30
10 милиарда за Путин, 10 милиарда за Байдън, някой друг за ЕС вноска, малко за Зеления, а за българите от петте най-големият. Делян да каже какво разбира от енергетика, дори след като от футболното игрище го направиха министър си остана едно хасковско леке.
18.
No comment
19.02.2024 17:44:51
0
30
19.2.2024 -Flagman
Шок за шофьорите!
Горивата отново поскъпнаха...
17.
Роско
19.02.2024 17:26:58
1
39
Този горе на снимката , или е кьорав или не живее в България.
Чудя се кога най сетне този народ ще се събуди
16.
Изгревлия
19.02.2024 17:26:07
1
33
За 1 месец цените (специално на дизела, защото това зареждам) са нагоре с 12 стотинки
15.
XX
19.02.2024 17:25:02
4
25
Половината форумни про'с'таци гласуват за ГЕРБ, другата половина - за ПП.
14.
Адолф
19.02.2024 17:22:38
2
34
Диане, ти или не караш кола или ти я зарежда Пеевски! Да излезеш и кажеш, че горивата са на цените от декември, трябва да си или дебилен или адски арогантно и нагло коп.ле. А ти доказано си и двете!
13.
XX
19.02.2024 17:22:24
3
23
Те хубаво внасят неруски нефт, но някой чул ли е рафинерията да е спряла инсталациите за пренастройка?
12.
Лиза МишпекаTozi
19.02.2024 17:18:08
1
31
Този, щом само го видя, без още да съм му чул невчасовите бъртвежи, и - търся място къде да повърна. Отврат е това рядко гоМно
11.
Пепи
19.02.2024 17:15:50
3
41
Не е вярно съсипахте държавата тотално!!Цените се вдигат през ден !!Не лъжете хората
10.
мислещ
19.02.2024 17:02:05
1
43
Няколко реда по-надолу от това заглавие:
"Шок за шофьорите! Горивата отново поскъпнаха".

Повече от ГЕРБ-аджии лъжат само от коалиционните им партньори от ПП-ДБ!
9.
До 6
19.02.2024 16:57:05
24
7
1.Защото сме наложили санкции
2.Защото непредизвикано и в нарушение на договора русия ни спря газта
3.Защото ни обявиха за вражеска държава
8.
Браво на правителството
19.02.2024 16:54:20
30
7
Браво на Денков
7.
me
19.02.2024 16:50:57
1
25
А нефта, колко там хиляди тона, предварително зареден? Ох ох ох.
6.
Tangra
19.02.2024 16:41:49
6
47
А защо не купим и руски ? Където е най евтино от там да вземем...Ако ще и да е ирански стига да е по евтин Нали сме пазарна икономика или сащ кото каже това правим
5.
Асдфг
19.02.2024 16:41:40
1
40
Ами да няма повишение защото очевидно само в България внасяш Урал на 45$ а правиш ценообразуване на база Брент. Когато трябваше горивата да са на половината държавата спеше с оправдания че всичко е нормално. Сега е въпрос на време да се вдигнат цените а е същата ситуация с мобилните оператори. Държавата вика че само 3% инфлация а мобилните вдигат с 10% цените и пак виновни няма и пак всичко е нормално. Глобиха с някакви си там 5000 - 50 000 лева ама те ще си извадят няколко милиона. Ама инак всичко се бият в гърдите.
4.
делянчо
19.02.2024 16:40:56
2
60
Стига си лъгал, цените полека полека си пъплят нагоре от Нова година
3.
Много лъжеш
19.02.2024 16:37:45
1
46
Га подарявахте кучта и праяхти патока бяхти руски кавали сига сте евроатлантици
Чичо Сам извади дибелиот салам и сига бързата да извъртити газягити
Циркаджия
2.
Daikin
19.02.2024 16:32:03
7
50
Оххх този клиент на прокуратурата като вземе да се изказва и става забавно ;)
И между другото ей така да вметна, че цените всеки ден плавничко се покачват ама дреми му на Делянчо като се метне на джипката и си харчи милионите
1.
??????
19.02.2024 16:29:13
0
11
https://www.flagman.bg/article/314377
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Синоптиците предупреждават за локални, но много интензивни изсипвания на дъжд, придружени от силни гръмотевици Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда
Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори