Учителка на Ергенът 3 призна, че всички момичета в школото припадали по него
Тя е убедена, че Алек ще прояви своите типични черти и качества - интелигентност, чувствителност, ще бъде кавалер
Една от най-важните жени в живота на новия ерген Алек Младенов - учителката му от Френската гимназия, госпожа Джемджиева, не спести суперлативите си по адрес на бившия си ученик. "Като ученик той беше идеален, изключителен, интелигентен, умен, музикален, щедър, чувствителен, успешен. Алек беше подарък за Френската гимназия тези пет години и издигна много имиджа на гимназията", заяви бившата му преподавателка в "Преди обед", предава dir.bg.
Тя разказа, че още с влизането си в гимназията, той още в 8 клас направил самостоятелен концерт, което е било прецедент, тъй като съучениците му обикновено правели това чак в годината на завършването си.
Разбира се, дамата не пропусна да сподели и че ученикът ѝ е бил изключително популярен сред съученичките си, затова и не разбира защо му е да търси любовта в риалити шоу.
"Всички ученички бяха влюбени в него. Това беше проблем в гимназията и извън гимназията. Доколкото аз знам, той нямаше постоянна връзка по това време. Не мога да разбера защо участва в този формат, защото той никога не е имал липса на внимание и любов около себе си. Може би е искал животът му да бъде малко по-интересен", разказа още учителката.
Тя е убедена, че Алек ще прояви своите типични черти и качества - интелигентност, чувствителност, ще бъде кавалер. Тя се надява, че той ще покаже и музикалните си качества. По отношение на жената, която би могла да го впечатли, бившата му преподавателка е категорична, че тя трябва да бъде чувствителна, интелигентна, красива и да разбира от музика.
"Той има нужда от сродна душа, която да чувства неговата музика и да я споделя", завърши госпожа Джемджиева.

Малки лазарки от три детски градини внесоха празничен дух в Община Несебър
Кичка Бодурова стана баба
Лазарки от ДГ „Раковина“ внесоха празнично настроение в Съдебната палата в Бургас
ПГТ „Иван Вазов“ в Слънчев бряг отбеляза 59 години с празник на талантите и професионалните умения
БФВ иска да изгради Дом на волейбола
Облачно време с валежи и сняг в петък, температурите леко се повишават
Новият физкултурен салон на ОУ "Георги С. Раковски" в с. Оризаре бе домакин на спортна инициатива за ученици от II клас
Осъдиха Нова тв за интервю с порноактрисата Габровска, създавали опасен модел за подражание
Има хипотеза, че детето в Ямбол е оставено умишлено само на терасата
Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова
Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните
Бизнесът и кабинетът търсят спешни решения срещу скъпия ток за индустрията
