Кметът на Приморско с отлична новина! Започва ремонт на важен пътен участък
Строителните дейности ще започнат до месец и се очаква да приключат преди началото на летния сезон
Започва ремонт на главния път от Бургас за Приморско през селата Ново Паничарево и Ясна поляна. Това съобщи кметът на община Приморско Иван Гайков. Агенция „Пътна инфраструктур“ вече е избрала изпълнител на обекта и се очаква строителните дейности да стартират до месец.
Реконструкция ще се извърши по цялото трасе – от участъка на разклона Бургас-Малко Търново до Приморско – през селата Ново Паничарево и Ясна поляна.
Пътят е от изключително значечение, тъй като се използва за обходен маршрут, когато главния път Бургас-Царево е затворен поради някаква причина – катастрофа, инцидент или други обстоятелства. Той е предпочитан от шофьорите през летния сезон и заради натовареността на основното трасе към Царево.
Очаква се строителните дейности да приключат до началото на летния сезон, за да се организира безпроблемното движение.
Дължината на пътя е около 25-30 км, уточни Иван Гайков.
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Или казано на диалект.....'НАЙ ДЪЛГИЯ ОТ ТРИТЕ"!
И кола няма да ти е нужна ,вчера слязохте от каруците-а и те много по трудно се чупят.
А и се очаква всеки момент Метро Практикер ,Кауфланд и Била да обяват дрескод за прийждащите на орди Кюприйски примати!
Стой си на село,там е най харно!
Другото остави на Нас!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
Ти се обърка!
Извинявай,ама селото Ви е станало ялово,като онуй отроче (вече петдесет годишен дънгалак)останало до гъза на старата си майка-вещицата Зла -сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници!
Не козар,не свинар АМИ САМО КАСАПИН МОЖЕ ДА ВИ ОПРАВИ ЗА НУЛА ВРЕМЕ!
То така и стана.....ха--ха-ха!
Дано тогава се оправите и възстановите?
Да ама надали!
Българската реч все по често ще липсва и отсъства в това прокълнато от Бога място наречено Кюприя!
Училището ще завършва всеки един випуск с по дванадесет абитуриенти с матов цвят!
Софиянци ще Ви стопанисват плажовете,истинските хотели и атракциони....
На Вас ще оставят,дюнерите, палачинките и издояването на бедния български турист лятоска в частните квартири!
ПРОВЕРЕНО И ПОДПЕЧАТАНО!
Всичко свърши....
Следват памперсите....
Само,че за Нас отличната новина дойде в края на миналата година!
И известията стават все по обнадеждаващи и вдъхващи Вяра Надежда и Любов през новата година.
В тази връзка сезона през лето господне 2024..... ПРИКЛЮЧИ ОЩЕ ПРЕДИ ДА Е ЗАПОЧНАЛ!
Видно е,че момчето "ГАЙКОВЕРТ" изглежда добронамерено,усмихнато и простовато - нищо по различно и непредвидимо не можем да очакваме от един местен Кюприйски примат!
Но си е местен,а за Приморчанските селяндури това е най важното!
Доктора беше друга бира!
Класа и стил!
Кореняк Бургазлия!
Човек от сой, умен, възпитан,начетен и уравновесен.
Култиватор на местната пасмина останала в това прокълнато от Бога място наречено Кюприя!
Не можа да ги очоловечи три петилетки!
PS един въпрос с понижена трудност:
.....ще има ли лятна манджа,сладко от череши,пелте,кисели краставички и райски ябълки през новия сезон на сериала"болница накрая на града"?
Ай наздраве и наслука!
Брокерът чака....
И продължават да работят !
Недей да съдиш преди да си видял доказателствата!
Оня предния 10 години ни лъга. И ти ли ще ни лъжеш цял мандат?