×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Китай запушва теч за $1 трилион, съюзявайки се с наркокартелите зад гърба на САЩ
  • Обновена Експерт предупреди за проблеми за АЕЦ Козлодуй, ако Дунав продължава да спада
  • Атанас Пеканов с амбициозна задача - 95% изплащане на парите по ПВУ
  • Рок вечер на острова този петък – Остава и П.И.Ф се качват на една сцена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Новият сезон на "Хелс Китчън" е пълен с некадърници и е подигравка със зрителите


16 Февруари 2024, Петък, 16:49 ч.
Автор: Флагман.бг

От 9-имата, които влизат във формата на Нова тв само двама доказано могат да готвят

Новият сезон на “Хелс Китчън” ще бъде подигравка със зрителите, защото участниците изглежда са събрани от кол и въже, пише вестник Уикенд. От 9-имата, които влизат във формата на Нова тв само двама доказано могат да готвят. Това са победителката в Мастършеф на бТВ Радка Булман и певицата Бони, която е печелила “Черешката на тортата”. Останалите са в предаването само за пълнеж и да се излагат.

“Хелс Китчън” тръгва по Нова тв следващата седмица, но зрителите вече са разочаровани от подбора на участниците. Предишни години имаше топ готвачи, а сега са само фигуранти, които не е ясно как ще понасят крясъците на шеф Виктор Ангелов.

Видимо е, че в шоуто влизат хора, които не знаят как се държи черпака като Пеньо Гатевски-Гатьо, Наталия Кобилкина, слабо известната влогърка Изабел Овчарова, Китодар Тодоров, Коцето Калки, момата от Ергена – Алекс Гърдева и Тома Здравков.

 


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Васил Найденов, Ритон и дрон шоу за празника на Несебър Васил Найденов, Ритон и дрон шоу за празника на Несебър 04/08/2026, Вторник 13:30 0
14
Коментара по темата
14.
Румен Маринов
25.02.2024 12:22:36
3
4
Водещият и той е некадърник и болен от хроничен нарцисизъм! Какъв ли юруш е видял в казармата, че да се държи така! Надявам се Пеньо Гатевски да го вкара в правия път! И какъв е тоя шеф, който ще си зареже ресторанта и ще снима два месеца? Явно става въпрос за скара-бира? Нека Виктор Ангелов не забравя преживяното през 2017 година!
13.
Емил Димитров
25.02.2024 11:16:54
1
8
Това ли ни е демографския ресурс, дето ни го набиват в очите и в ушите от тъпите казионни тв програми - педали, трансджендъри, сексуално неориентирани, боклуци с евроатлантическа ориентация?! Да се забранят тия абсурдни и гнусни реалити. Къде е СЕМ? Тоя огран само за заплати съществува. А шеф Ангелов е един комплексар и нищо повече......
12.
Петър
21.02.2024 11:05:59
2
4
Това пледаване с този самовлюбен нарцис-готвач ангелов-е отвлатително
Както Аз тасо и чного чои блезки и пршятели сменяме програмата. Той се вживя като лице около което се върти света. Циркаджия,клоун че се мисли и за дон жуан. БОКЛУК ОТ ВСЯКЭДЕ. НЬМА ЛИ ХО СЧЕЕВИ ПЛЕДАВАНИА АВАН ОТ ГОТВАЧИ,ЧЕ СЕ НААЖДАВАН ДА СЯ НАЗОВАВА ШЕФ
БОЖЕ ПРИБУРИ СИ ВЕРЕСИИНЕ
11.
Борис
20.02.2024 23:13:01
1
11
Излъгах се веднъж минал сезон и повече не мога да си причиня тази простотия.
10.
Sia
20.02.2024 15:26:19
1
15
Предаване ,Което ,,Не Трябва да е на Екран ! Крясъци, Некадърност, Храна ,която се изхвърля ,Замерване с храна ,това е Ужасно ! Иииии,кой ли го гледа !
9.
Трезвомислещ
17.02.2024 11:52:26
4
18
Какво може да се очаква от един майстор-готвач?

Крясъци и простотии!
8.
555
17.02.2024 08:16:12
1
16
Гатьо ще участва в това шоу , може да хвърли черпака по някой .
7.
Еньо
17.02.2024 07:31:00
6
8
Не разбирам защо е статията, при положение, че още не се знае кои ще са участниците
6.
Denkata
16.02.2024 20:18:34
15
21
Само ограничените, мързеливи и прости хора си останаха с навика да гледат телевизия... Иска ми се да не са много, ама знам че са. Дано се свестят, че батака е голям. Будни и дейни хора са ни нужни... а не празняри!
5.
Капитана
16.02.2024 18:30:09
13
22
Точно си усетил кой прави телевизиите, интересувай се кои са собствениците на Нова и БТВ, от коя държава са и какво са работили преди това.Пускам ти лек жокер, една трибуквена агенция за разузнаване и не е руска.
4.
!
16.02.2024 17:14:30
8
45
С този водещ и тези сценаристи - толкоз. Как има хора, които гледат такива предавания? Ако ви се гледат кулинарни предавания, то има къде по-качествени. Има и цели готварски канали. Имам чувството, че някой нарочно прави телевизиите да са с такива прости предавания, за да затъпява нацията
3.
До ГабитУ
16.02.2024 17:13:46
6
37
ти трябва да си много проста и куха ако си мислиш че в собствения си ресторант шеф Ангелов се държи така с персонала си и хвърля храна:) Ама какво да очакваме от народ който дава хиляди левове по врачки или ги хвърля от балкона - мисъл ли? Едва ли
2.
До ГабитУ
16.02.2024 17:10:53
21
38
ми тва е шоу МА. И шеф Ангелов си е свършил работата - кухите лейки като теб да го коментират. Много ясно че ще вика обижда хвърля и т.н. Нали трябва такива като теб да хейтят къв е и да го нареждат. Иначе ако се държи нормално никой простак няма да го гледа. Няма да има рейтинг и т.н. И естествено че ще вземат всякакви тъпунгери за да могат зрителите да ги обсъждат. Ако са някакви прилежни "нормални" и културни кой ще ги гледа?
Като не разбираш нищо от продуцентство рейтинг и телевизия си стой у фейса и си давай мнението там.
1.
Габи
16.02.2024 16:58:35
22
55
Цялото поведение на Ангелов е подигравка със зрителите. Няма нищо по голямо от хляба и храната, но той ги хвърля по пода и кофите с високомерие и без никакво уважение.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Две затъмнения и Персеиди над България: 9 небесни гледки през август Две затъмнения и Персеиди над България: 9 небесни гледки през август Най-яркият метеорен поток ще съвпадне с новолуние, а частичното слънчево затъмнение ще се види само ниско над хоризонта в Северозападна България Бургаският бизнесмен Атанас Атанасов взе култовото заведение „Гролш“ Бургаският бизнесмен Атанас Атанасов взе култовото заведение „Гролш“ Бившият концесионер на Северния плаж се завръща в ресторантьорския бизнес с един от емблематичните обекти в Бургас След алармата на Флагман.БГ светкавично почистиха градинката в центъра на Бургас (СНИМКИ) След алармата на Флагман.БГ светкавично почистиха градинката в центъра на Бургас (СНИМКИ) Бързата реакция почистващата фирма заслужава похвала, алеите отново са приветливи Дърво се стовари върху паркиран автомобил пред блок 21 в жк. "Славейков" Дърво се стовари върху паркиран автомобил пред блок 21 в жк. "Славейков" Колата била оставена само за час, по чудо в нея и около нея не е имало хора Прокуратурата осъдена за над 156 хил. лв. за разкостено иззето Ауди Прокуратурата осъдена за над 156 хил. лв. за разкостено иззето Ауди Лимузината била на три месеца, когато е взета като доказателство, а пет години по-късно е върната без джанти, капаци, фарове и ключови части Защо никой друг не може да напълни площадите и летните театри по морето така, както го прави Веско Маринов Защо никой друг не може да напълни площадите и летните театри по морето така, както го прави Веско Маринов Има едно неписано правило по Черноморието - винаги, когато Веско Маринов пее, площадите са пълни 15-годишна без книжка блъсна пешеходец край Кошарица и избяга 15-годишна без книжка блъсна пешеходец край Кошарица и избяга Полицията открила допълнително непълнолетната водачка, пострадалият отказал хоспитализация Кошмар в ж.к. "Братя Миладинови": Пянски катун пред НОИ, десетки семейства не могат да спят (ВИДЕО) Кошмар в ж.к. "Братя Миладинови": Пянски катун пред НОИ, десетки семейства не могат да спят (ВИДЕО) Живущите са подложени на системен среднощен тормоз, а мъжете от катуна отвърнаха с обиди Георги Бърдаров кани Бургас в магията на "Адажио за Мария" тази вечер Георги Бърдаров кани Бургас в магията на "Адажио за Мария" тази вечер Писателят обещава нестандартна мултимедийна среща на голямата сцена в Central Park, входът е свободен ГДБОП удари фабрика за фентанил в София: До 10 кг дрога излизали на ден ГДБОП удари фабрика за фентанил в София: До 10 кг дрога излизали на ден Двамата основни производители са задържани, районът е отцепен заради опасни изпарения, очакват се още арести
Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Във Вашингтон твърдят, че преговорите вече са започнали, но иранските власти признават единствено за контакти с Оман за Ормузкия проток Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Бившият военен министър ще оглави и украинското външно разузнаване, като поема дипломатически и отбранителни задачи Български талант подписа с "Валядолид" Български талант подписа с "Валядолид" 18-годишният вратар Стефан Михайлов напуска школата на "Национал" и продължава развитието си в Испания Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Плавателният съд се запалил край Новоросийск, а продължаващата опасност от нови атаки затруднила спасителната операция Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Чадърът не спира прегряването, а главоболието, гаденето и внезапната отпадналост могат да бъдат първите сигнали за опасно обезводняване Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Месецът е най-хладният и валежен юли след 2019 г., но контрастите остават огромни - от едва 13% от нормата в Малко Търново до 371% край Варна Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Три неконтролирани пожара достигнаха жилищни квартали, оставиха хиляди без ток и принудиха властите да мобилизират Националната гвардия Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Науру вече е Република Наоеро, а промяната връща местното произношение, изместено през колониалната епоха Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г. Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г. Балтийската страна оглави глобална класация благодарение на банковата си система, бизнес средата и сигурността за семействата Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго СВР не представи доказателства за предполагаемите вътрешни разговори, а през юни и юли бяха отворени два преговорни клъстера
Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Моето име се завъртя в какви ли не конфигурации, в какви ли не чудесии, но аз няма да се кандидатирам Виц на деня Виц на деня - Какъв е най-добрия начин да се харесам на жените?
- Пиши им любовни бележки върху стотачки.
Виц на деня Виц на деня - Бай Кольо, имаш ли гаечен ключ десятка?
- Имам, ама знаеш ли защо имам?
- Защо?
- Защото не го давам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Скъпа, исках да ти купя цветя, но цветарският магазин беше затворен, затова съм ти взел бирички
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори