Новият сезон на "Хелс Китчън" е пълен с некадърници и е подигравка със зрителите
От 9-имата, които влизат във формата на Нова тв само двама доказано могат да готвят
Новият сезон на “Хелс Китчън” ще бъде подигравка със зрителите, защото участниците изглежда са събрани от кол и въже, пише вестник Уикенд. От 9-имата, които влизат във формата на Нова тв само двама доказано могат да готвят. Това са победителката в Мастършеф на бТВ Радка Булман и певицата Бони, която е печелила “Черешката на тортата”. Останалите са в предаването само за пълнеж и да се излагат.
“Хелс Китчън” тръгва по Нова тв следващата седмица, но зрителите вече са разочаровани от подбора на участниците. Предишни години имаше топ готвачи, а сега са само фигуранти, които не е ясно как ще понасят крясъците на шеф Виктор Ангелов.
Видимо е, че в шоуто влизат хора, които не знаят как се държи черпака като Пеньо Гатевски-Гатьо, Наталия Кобилкина, слабо известната влогърка Изабел Овчарова, Китодар Тодоров, Коцето Калки, момата от Ергена – Алекс Гърдева и Тома Здравков.
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват

Както Аз тасо и чного чои блезки и пршятели сменяме програмата. Той се вживя като лице около което се върти света. Циркаджия,клоун че се мисли и за дон жуан. БОКЛУК ОТ ВСЯКЭДЕ. НЬМА ЛИ ХО СЧЕЕВИ ПЛЕДАВАНИА АВАН ОТ ГОТВАЧИ,ЧЕ СЕ НААЖДАВАН ДА СЯ НАЗОВАВА ШЕФ
БОЖЕ ПРИБУРИ СИ ВЕРЕСИИНЕ
Крясъци и простотии!
Като не разбираш нищо от продуцентство рейтинг и телевизия си стой у фейса и си давай мнението там.