Видео от вчерашното изслушване в съда на Навални. Да ви изглежда болен?
Той е в добро общо състояние и настроение, днес обаче е мъртъв
Руският опозиционен политик Алексей Навални е бил изслушан вчера с видеоконферентна връзка със съда в Ковровски, съобщава току-що руският независим сайт Sotavision, които публикуват и кратко видео. Алексей не изглежда болен, дори се шегува със съдията, нито е отслабнал – в отлично състояние е, макар и да е пратен на другия край на Русия в един от най-тежките затвори.
Алексей Навални почина в затвора
Днес Навални е мъртъв. Едва на 47 години. Най-големият критик на Путин е издъхнал след „сутрешна разходка“, в която се „почувствал зле“ и „загубил съзнание“, според твърденията на прокремълски медии.
Москва твърди, че ще назначи разследване, за да се установи причината за смъртта на Навални, но по всичко изглежда, че той е бил отровен.
Вижте видеото:
Академична общност в България загуби един от най-видните си представители
Флорентино Перес подготвя огромна трансферна бомба
"Магазин за хората" с фурор до Пловдив
Започна историческо издание на "Сурва"
Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България

Така превъртат шайбата като им се стовари закона на държавата която са източвали. Лека му пръст ама мошеник си беше и такъв си умря
Най опасното нещо в Русия е да критикуваш путин. За всяко друго престъпление може просто да те изпратят на фронта. Иначе те самоубиват.